Декупаж 15

  • 28 869
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 390
О, Шоши, изобщо не си ме засегнала! Hug Не исках да ставам досадна, затова така написах. Peace
Цитат
не може ли някой да събира в една тема ценната информация и там да влизаме само да четем.
Да. Може, разбира се!
Къдрокоске, благодаря ти, че обясни. Heart Eyes

Джули, редактирам, бях написала, да е по-малка снимката /виждах такава с размери 640х480/, но сега е идеално.  Peace Чудесни кутийки! Hug

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 18:41 от Дивиана

# 76
  • Мнения: 525
Дивиана извинявам се предварително,но не съм много грамотна с компютрите!Трябва ли в албума си да имам една голяма и една малка снимка?И ако имам голяма снимка как да я намаля до желаните размери?

Иначе ми допада идеята за двете теми.Който не иска да си издава тайните,да си публикува работите в темата за обсъждания.

# 77
  • Мнения: 4 390
Не, Ваня, не трябва.
Отваряш албума си и взимаш адреса на снимката, преди да си кликнала да я отвориш в голям размер.
Ето тази например

Ако кликнеш на нея, ще се отвори същото, но голямо изображение.

didi mum , шкафчетата са страхотни!  bouquet

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 20:42 от Дивиана

# 78
  • Мнения: 397
Это, затова не искам да си отварям устава, прочетох последните страници и си помислих,колко  спокойно ни беше преди ....,но пък ще си искажа, ако мислите че с направата на две теми ще улесните сървъра не ви вярвам Mr. Green...., а и никой не предлагал да се "махат" исказвания на момент, а само след като тема отива в  архив и исказвания бяха само те които  не носят информация, защо винаги трябва всичко да се изопачава?????ИМХО не искам да засегна никой както и други си исказвам мнение....но май съм вече пак изморена да се боря с вятърни мелници...

Кампари, на теб ти благодаря за комптентното ти объяснение,мерси..

Сега аз имам вопрос, ако си имам сайт и си давам линк, на страницата която не се отваря в голям размер, каква алтернатива имам, трябва ли да си правя и албум ?или все пак мога да продължавам да си давам линкове в общата тема?.....

# 79
  • Мнения: 37
Здравейте,
Поздрави на всички за творбите  bouquet
Не знам дали схванах но ще се пробвам с увеличаването на малка снимка


Искам да ЗАЯВЯ УЧАСТИЕ В КОНКУРСА
Относно двете теми идеята ми харесва доста защото така по лесно ще може да обменяме пове информация за различни техники и хитрости smile3501, без да е необходимо да се повтаряме за новодошли или за тези които влизат по-рядко

# 80
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета!
Отскоро съм се запалила по тия шишета и правя и подарявам на всички. Но една приятелка ми каза, че има нещо вредно и опасно в изпаренията на силикона. Използвам пистолет с пръчки топъл силикон. Някой да знае нещо? Опасно имам предвид бременността...

# 81
  • Мнения: 1 771
Ооо,момичета,искам и аз да участвам,обаче нямам прозрачни чинии Embarassed претърсих цяла Стара Загора-няма #Cussing out ако някой ще може да ми изпрати,ще съм много благодарна,ако не,ще наблюдавам конкурса с голямо удоволсвие Laughing

dadusq, намери ли си прозрачна чиния.
Аз бих могла да ти купя и изпратя.
Има четириъгълни, но ми казаха, че ще получат и друг вариант.
Само не знам как да стане изпращането . . .

# 82
  • Мнения: 106
goldenova благодаря ти ,както благодаря и на Шошката  bouquet за това,че влязохте в моето положение и ми предложихте помощта си  bouquet обаче с изпращане става сложничко,така че ще намеря друг начин,да се сдобия с тези чинии Grinning само имам молба,да ми напишете адреса на магазина,къде ги купувате в София Simple Smile
Момичета,задължително ли да правя заявка на участие си в конкурса,просто не знам със сигурност,дали ще мога?Може ли да не казвам нищо,ако успея да направя работа,ще я изпратя,ако не.....значи ще наблюдавам? Mr. Green

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
didi mum , страхотни са ти както винаги нещата   bouquet - възхищавам ти се  Peace

... че има нещо вредно и опасно в изпаренията на силикона. Използвам пистолет с пръчки топъл силикон. Някой да знае нещо? Опасно имам предвид бременността...

И аз такъв използвам и ми е интересно да знам, а също и за боите , особено акрилатните от строителните магазини - миризмата им е страшно силна.  newsm78

# 84
  • Мнения: 1 143
didi mum, Чудесно просто! Поздравления! Обстановката изглежда много артистична, дай по-голяма снимка  Wink

Лаленце, няма нищо лошо, че си си отворила устата  Laughing Не сме се изпокарали, само малко со похортувахме, кой разбрал, кой недоразбрал (като мен)   Hug 

Джулка, бравос, брависимо! Разбира се, че ни харесват, много ползотворни обедни почивки. И на фигурата добре се отразяват  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 316
didi mum,мн.яка серия си сътворила  bouquet
Julis,поздравления за прекрасната кутийка за св.Валентин
Джаста,мн. ми хареса китайският порцелан. smile3525
gudzy,пролетната работилница е невероятна.  bouquet
Шоши,купите ти са страхотни.
Мадлена и твоите красотички ми допадат много  bouquet
Обсъждате активно конкурса,в който и аз ще се опитам да участвам.
Искам специално да поздравяBelladona и dididi с чаровните им лентички в подписа им,които сега забелязах. newsm51

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, не е ли възможно да систематизираме нещата по начина, по който е направено в този сайт http://kuking.net/my/viewtopic.php?p=1097597#1097597url  . Не ми е ясно технически как се осъществява, но ако сте съгласни ще си разделим темите да не се товари само един човек и всеки ще обработи по една. Прави ми впечатление, че там препратката отива направо на съответния пост - тук възможно ли е това?

didi mum, добре завърнала се! Всичко е разкошно както винаги  bouquet
Джули, Мадлена, покрай вашите кутийки може и да се вдъхновя за празника Wink Много са нежни!
Шоши, ти си знаеш newsm09
 Гудзи, Tomygic,  smile3501

# 87
  • Мнения: 167
момичета, някой знае ли къде във варна могат да се купят МДФ  подноси и др. предмети освен от миражчето/ в момента тя не работи / а спешно ми трябват Praynig

# 88
  • Мнения: 278
JuliS Прекрасна кутия.Какви са тия обедни почивки, бе Shocked Rolling Eyes
Или е много голяма, или ти работиш много бързо. Аз губя маса време всеки път когато реша да си изкарвам такъмите и после да ги прибирам
shoshkata , БЕЗ КОМЕНТАР !!!  love001  love001  love001 ( и купи и чинии и чудесии)
madlena чинията ти е като едно малко слънчице  bouquet
didi mum ПРЕЛЕСТ  bouquet  bouquet  bouquet Нямам смелост за декупаж върху мебели Embarassed Sad

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 12:24 от looloo

# 89
  • Мнения: X
kkaatt, провери в Слънчоглед.

Общи условия

Активация на акаунт