Златен талон за шофьори без глоби за последните 6 години!

  • 4 156
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
В края на статията пише, че 20 са в София. Явно 20 само са отишли да подадат за този талон.
Аз, ще си го извадя не заради бъдещите ми нарушения, а заради тъпите пешеходци, които ходят като овце без глави. Оня ден за малко да прегазя една тъпа бабичка, която слезе от една маршрутка на бул. Басил Левски и реши да мине пред маршрутката ТОЧНо когато аз минавах в съседната лента и спрях на 50 см. от нея. няма да ви обяснявам как се изкорках. Свиня! да я лежа после нали?
Все си мисля, че ако ми се случи нещо подобно, имам повече шанс да се спася като имам такъв талон. Не, че няма да я лежа, ама може да е по-малко.....Пу пу пу дано не се случва на никой!

# 16
  • Мнения: 606
Не рискувам чужд живот. И своя не обичам да рискувам. (това е за заядливите Мамици). Актовете ми са за превишена скорост - примерно 70км/ч през нощта по празен булевард, няколко за без колан, няколко за затъмнени стъкла. Рушветите сами си ги искат при разни тарикатлъци с които си спестявам минути и часове. Няма да спра да ги правя. И няма да ти отговоря на следващото заяждане.

# 17
  • Мнения: 10 758
, няколко за затъмнени стъкла.
Как така затъмнени стъкла?
Мойте са затъмнени, но знам, че е разрешено.

# 18
  • Мнения: 1 426
В края на статията пише, че 20 са в София. Явно 20 само са отишли да подадат за този талон.
Аз, ще си го извадя не заради бъдещите ми нарушения, а заради тъпите пешеходци, които ходят като овце без глави. Оня ден за малко да прегазя една тъпа бабичка, която слезе от една маршрутка на бул. Басил Левски и реши да мине пред маршрутката ТОЧНо когато аз минавах в съседната лента и спрях на 50 см. от нея. няма да ви обяснявам как се изкорках. Свиня! да я лежа после нали?
Все си мисля, че ако ми се случи нещо подобно, имам повече шанс да се спася като имам такъв талон. Не, че няма да я лежа, ама може да е по-малко.....Пу пу пу дано не се случва на никой!

аре ся "Свиня", на бабето му е простено и няма да я лежиш и пешеходците не са безгрешни
за сега от 94г съм без глоби и актове и какво. Предпочитам да ми всемат точки отколкото да плащам рушвети. Най-обичам да се правя на дръж ми шапката. Преди няколко дни ме спират полицаи и ме питат 'знаете ли защо ви спряхме" , аз -"не", той - "карате без светлини през деня, а по новия закон трябва да ви отнема 6 точки", аз - "ау забравила съм да ги пусна, защото са нагласени на ауто", той - гледа две 'лапета на задната седалка вързани в столове , и "айде приятен ден".
А ако имах златно талонче, веднага отиваше по-дяволите.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
 Неколко акта за неправилно паркиране ме делят от златото.  smile3518

# 20
  • Мнения: 606
  Жените имат доста висок дипломатически имунитет пред "органите" на КАТ. Това е известно и неоспоримо.  hahaha
  лаБомба, на ЛС ти отговорих за стъклата.

# 21
  • Мнения: 797
Имам го тоя талон от декември 2006-та. Има някаква респективна роля-като го видят фуражките,и викат : "Довиждане и приятен ден" hahaha

# 22
  • Мнения: 600
сега чувам за такова нещо. за 8 години имам един акт, ама е преди 3 години Sad значи не се класирам. освен това кой знея на колко камери ще цъфна, ако нещо ме повикат в кат Sick

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
Имам го тоя талон от декември 2006-та. Има някаква респективна роля-като го видят фуражките,и викат : "Довиждане и приятен ден" hahaha
   Ама как изглежда - златен ли е на цвят ?  Shocked

# 24
  • Мнения: 179
имам книжка от 13 г и нито един акт  Grinning,значи  съм си за златен талон  newsm44

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Ако можех да отида в общината и да си взема талона шях да се възползвам.Но като знам какво значи ходене и чакане в КАТ, 100% няма да го направя Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 603
Аз съм в чуденка. За десет години имам 1 акт, който съм оспорила съдебно и съдът се е произнесъл в моя полза... Дали ми се полага такова чудо?  newsm78

# 27
  • Мнения: 25 600
Това ли е новата индулгенция? От всяко произшествие ли можеш да се измъкнеш сух?  newsm78
Еееех, ако Максим Стависки имаше златен талон, колко пари щеше да спести на държавата!   Hug Whistling

# 28
  • Мнения: 1 494
Благодаря, не знаех. В сила ли е и тази година?

# 29
  • на село
  • Мнения: 3 916
Кофти, имам един акт от 2003г., значи няма да ме огрее.

Общи условия

Активация на акаунт