Желаещи за Скарсдейл!?!

  • 26 488
  • 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=34744
Преди 2годин с нея отслабнах 6кг. за две седмици.Сега съм решила пак да се пробвам.
Една мацка от моя офис с нея за 4месеца преди година е свалила16-18кг.
Правила я е две седмици,две е почивала и така в продължение на 4месеца.
Аз мисля утре да си напазарувам и евентуално вдруги ден да я почна,но ако съм с компания ще ми е по-приятно.
Така ,че чакам желаещи Hug

# 1
  • Мнения: 268
Преди 2 дни приключих с тази диета. Наистина се отслабва много. Сега продължавам да ползвам менютата, но без млечни /замествам с яйца/ и без плодове /замествам със зеленчуци/. Резултатът от двете седмици ми беше 7 кг. Щяха да са повече, но МЦ-то ме прецака.
Когато я правих за първи път смъкнах 12 кг. за 14 дни. Не ядях хляба.
Диетката е перфектна! Успех.   bouquet

# 2
  • Мнения: 943
Ето мееееееееееееееее,аз изкарах един курс преди една седмица и свалих 6 кг (е и с помощта на фитнеса),но от утре мисля пак да започвам че имам още дооооста да свалям

# 3
  • Мнения: 1 197
И аз съм я правила тази диета и съм много доволна.Няма да збъркаш ако я правиш sohappy

# 4
  • Мнения: 689
Има ли някой на тази диета,за да се подкрепяме?
На отслабналите-браво,страхотни резултати!Амбицирахте ме още повече!

# 5
  • Мнения: 1 197
Water Lily аз от днес я почвам,радвам се че ще сме две Hug

# 6
  • Мнения: 689
Успех nel15!
На мен ми е втори ден и съм минус 1 кг Grinning
Как става този номер?Вчера ядох хляб(на з-ка),пих кафето с мляко и захар..И си казах,че така ефект не мога да очаквам..Калориите грубо ги сметнах,нямат 1000(поне това е добре).

Как стои въпросът със спортуването?Предпоръчва ли се или...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 052
Хм, тъкмо днес се канех да започвам 90 дневната, но тази ми се вижда много приятна Thinking. Да взема да я направя, пък после ще му мисля...
Момичета, споменавате, че сте я правили, а има ли тема тук с тази диета. Ще е хубаво да имаме повече информация.

# 8
  • Мнения: 689
mimeime-аз бих я определила като ,,разумна,,диета  Grinning


                http://lowcarblisa.tripod.com/id18.html

Вто линк на английски,има рецепти,заместване на продукти,истории на успешно отслабнали и др.полезни неща.

# 9
  • Мнения: 1 197
Еми аз имам книгата и пише,че ходенето пеша било препоръчително,но аз освен да ходя и гимнастика играх

# 10
  • София
  • Мнения: 4 052
mimeime-аз бих я определила като ,,разумна,,диета  Grinning


                http://lowcarblisa.tripod.com/id18.html

Вто линк на английски,има рецепти,заместване на продукти,истории на успешно отслабнали и др.полезни неща.
  bouquet Благодаря много. Мисля, че това е моята диета. Сега остава да започна Whistling

# 11
  • Мнения: 689
Благодаря много. Мисля, че това е моята диета. Сега остава да започна Whistling
Започвай,не отлагай!
Диетата не е трудна дори за лакомник като мен Blush
Днес добре си хапнах плодове с кис мляко и орехи,а за вечеря салата и пиле на скара.
Нямам възможност за разходка,но от другата седмица ще гледам да се изпотявам всеки ден...
Дано има ефект!

nel15-как мина първия ден,прегреши ли с нещо?

# 12
  • Мнения: 4 435
Аз съм готова да я започна.Искам да попитам,дали мога да замествам определени неща с други.Примерно,ако не мога да намеря маруля какво да правя? Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 689
Slav4e_Av4e -в линка който дадох има заместителите,с които можеш да заменяш някои от продуктите.Дано знаеш английски..
Няма страшно,марулите не са задължителни.Може да ядеш всички пресни зеленчуци,които обичаш.Например домати,краставици,чушки,карфиол..Зелена салата,не салата от марули Simple Smile
Само да предупредя,че линка от първия пост е преведен с известни различия от оргинала,този на А.Апостолов Naughty

# 14
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e -в линка който дадох има заместителите,с които можеш да заменяш някои от продуктите.Дано знаеш английски..
Няма страшно,марулите не са задължителни.Може да ядеш всички пресни зеленчуци,които обичаш.Например домати,краставици,чушки,карфиол..Зелена салата,не салата от марули Simple Smile
Само да предупредя,че линка от първия пост е преведен с известни различия от оргинала,този на А.Апостолов Naughty

Благодаря ти мила. Hug Сега отворих твоето линкче и ще погледна там какво пише.Знам английски уж,ако се наложи нещо,ще питам. Embarassed Бях на друга диета,обаче вече 20дни задържам и не мръдвам надолу. #Crazy Писна ми и реших да търся нещо друго с което да преборя оставащите 6кг.Дано да успея,защото започнах да се отчайвам вече. #Cussing out
Или от утре,или от други ден започвам тази,ще се подкрепяме и дано резултатите дойдат бързичко. Hug

Общи условия

Активация на акаунт