Споделете 47

  • 19 843
  • 991
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Във всеки случай, не кърмете по 3 години  Mr. Green
Ще търся нови сутиени, щом остават белези.

# 31
  • Мнения: 2 891
Предпочитам белези, пред това, да виждам 1 см. разлика  Crossing Arms Ще си направим и операция за премахване на белезите, колко му е. Тъй и тъй ще сме под ножа  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 281
Даф, все пак провери дали е вярно. Това за белезите.

# 33
  • Мнения: 503
Ще си позволя лека корекция, що се отнася до романтичните шкембеджийници във Варна. Вашето (нашето) място е "Гюрлата"- аромат на чесън и пот ви посреща от входа. Приглушената светлина на няколко счупени лампи създава романтична атмосфера. Пийвате изветрялата бира в мултиетническа компания. Весел празник, влюбени!

# 34
  • Мнения: X
Дафодилия, искаш Бу да те банне ли? Mr. Green

И аз не искам нови цици. Страх ме е.
Лиска се върнала. Готино! Фрау Пленске нещо не ми влезе под кожата. Поне не и откъм аватар и ник.
Бубка, ама ти сериозно ли говориш за данъците? Егати!

Космополитън ми е гаден, ама гаден. Много тъпо списание, пък  и защо да го купувам?! Заради едни пози. По-добре да си купя Кама Сутра.

Споделям кафе и къща, която прилича на Хирошима. Tired

# 35
  • Мнения: 3 405
Гюрлата, да, там приготвят тонове шкембе-чорба  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 212
Кампари, аз камасутра си имам в няколко разновидности даже  Laughing

# 37
  • Мнения: 4 406
За мен голям Бейлис, моля!


ах, изпуснала съм... ако довечера пак ще се събирате на Бейлис, и аз ще дойда! умирам си за едно, в шоколадова чашка....

не са чак толкова страшни белезите от повдигане на бюста. просто 2 чертички, трябва да се вглеждаш много, иначе изглеждат като сянка...

# 38
  • Мнения: X
ester, тогава за чий ти е тоя Космополитън? Да не мислиш, че ще има някоя нова поза, която в Кама Сутрата я няма?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Може би първо трябва да родя второ, да си увиснат съвсем, та тогава да предприема оперативни мерки. Да не се хабя предварително.

# 40
  • Мнения: X
Дафодилия, аз имам две деца  и не са ми увиснали съвсем.Циците, не децата. Ставам все още. Обаче и аз съм като Джей Джей.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 09:07 от Анонимен

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кампари, като ти чета титлата, винаги се сещам, че имам страшен аватар за теб  Laughing
Една табуретка с еленови крака, истински. Снимах я в Царска Бистрица.

# 42
  • Мнения: 183
jj, да не би да казваш, че си спечелила едновременно първо и трето място на конкурса "Мис мокра фланелка"?
Ако на мен едната ми е с 1см по-малка, щях да съм с една.

# 43
  • Мнения: 2 212
Кампари, и аз не знам за чий ми е, ама то от пусто любопитство просто... Всеки има право да е непрофесионалист за 2 минути  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Нямам нищо за споделяне  Hug

Общи условия

Активация на акаунт