Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 177 отговора

При гларусите

Снощи като гледах Великолепната шесторка бюстът и ми се стори доста топчест повдигнат и неестествен... newsm78 newsm78
Като се има предвид че тя се мъчи доста да възвърне визията си отпреди една - две години съм склона да вярвам че може да си е сложила имплантанти.... но това е мое мнение на вас как ви изглеждаше??
Цитирай

Orange County

едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

Хайде, хайде , нищо й няма  на жената!!!!Добре си е!!!  bouquet
Цитирай

на село

Да бе да , силикон.
С такъв корсет е нормално така да стоят циците.

И между другото на мен също не ми харесва като водеща и опитите им за шеги с Ангел Заберски са повече от плачевни.
А в новините ми харесва.
Цитирай

Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.
Цитирай

Там някъде

Подкрепям. Има излъчване на жена - нежна и фина.
Цитирай

БУРГАС

И аз много я харесвам. Hug
Цитирай

в устните има нещо
Цитирай

между два живота

Май общо се е е поналяла.
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick
Абсолютно Sick
Цитирай

София

понякога се облича с дрехи които не и отиват но иначе я харесвам
Цитирай

Аз я харесвам. Пищна жена с излъчване е.
Цитирай

Пловдив

едвали си е сложила силикон Shocked иначе е много нежна жена
Цитирай

В тъмната гора.

Майка е на две деца, на 40 години е.....че леко е пълничка, пълничка е, но и вие ще сте като нея, когато станете на нейните години и съответно, когато родите по-късно първото или второто си дете. Има жени, които бременностите не им се отразяват и остават слаби, но пък така се сбръчкосват в лице и гуша, че ме е гнус да ги гледам. Ани трябва да свали още 5-10 кила и е готова.
Цитирай

между два живота

Айде сега. Що реши, че ще сме като нея. Говори от свое име, моля.
И пропускаш една много важна подробност - тя е екранно лице!
Цитирай

Всъщност,Ани Салич може да отслабне.Обаче,като се замисля,много слаби никога няма да бъдат красиви.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 177 отговора