Арабско слънце днес блести-при нас пиши и ти!-53

  • 16 017
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Добро утро бг мами  Simple Smile
Магде, я разкажи относно впечатленията си за Ирак? Преди 1993-та ли си ходила? Много ми е интересно ...
Уотър Лили, навярно не ти се месиме в съчиняването на темата, щото сме доволни от твоята поетичност  Wink
И мен ме баннаха, и ми излизаше съобщение Който се смее последен, най-добре се смее  Rolling Eyes Пък аз с никого не съм се шегувала или обиждала. Странна работа. Но хубавото е че след 2 дни всичко бе наред
Лек ден момичета   bouquet

# 31
  • Мнения: 161
Добро Утро и от мен,

Поздравявам Ви за новата тема, въпреки че мен пак ме няма в списъка Peace

Лек и успешен ден на всички  bouquet

# 32
  • Мнения: 305
Добро утро на всички! Tired Tiredскапана съм адски,Миа се сабуждаше на всеки час и сучеше за по 5 мин.колкото да ме разсъни...адски съм изморена и изнервена,да идва ве4е мъжо поне някои да ме отмени за 1ч да поспя Tired


кафенце и от мен

# 33
  • Мнения: 1 655
Тъкмо влизам да сложа кафето и гледам едно старгбъкс!
мммммммммммммм Hug
Закуска няма да лсагам че съм на диета, вече съм за бой, от кога все почвам и все я развалям!Голяма съм шматка, но вече се почвам мног сериозно!Първа цел ми е 10кг!След това ако смъкна още 5 ще съм в иделно положение!Но има много вода да изпия! Joy Joy Joy Joy Joy
Ох тъкмо гледах новините и давах за баба Ванга!много се трогнах!
Последните думи от репортажа все още кънтят в ушите ми защото са самата истина!
"Ке страда българина, ке страда, оти сме неверници!",казаха го след като е предсказала че сърбия ще се свие, защото са кълнели бог!
И аз си мисля че е мнго вярно това че страдаме защото не вярваме, а като нямама вяра нороди върши доста грехове!
Изчезвам да изпия моя чай!
Лек ден и прегръдки! Hug

# 34
  • Мнения: 800
Ех, никога  не мога да се разпиша първа, все има по-ранобудни:)
Аз снощи си легнах в 10,а още ми се спи, явно съня ми е крайно недостатъчен. И в маршрутката все спя, унасям се просто, и нали пътувам от първа до последна спирка, 1 час и десетина мин. И като се пробудя, хората ме зяпат странно, мисля си да не би да хъркам или да говоря на сън Embarassed

Хари, то приказката за Хасаке, беше само да се посмеем. Иначе никъде няма да ви пращам, още повече да си вирят носовете, няма да им падаме на колене на сирийсците я #2gunfire  Що пък те не дойдат, така е редно, майка ми няма да ги изгони, ама докато не ги види, няма да ме пусне  Confused То аз и не съм й казвала, че не си падат по мен особено  Mr. Green

Дезърт, и аз не попадам на фриззьори..... сега в работата ми се подстригвам, ама не съм особено доволна и от нея,но поне ми е под ръка, в работно време ходя, пък и 3лв взима Laughing  Пък и косата ми е ужасна, все не знам как да се грижа за нея...

# 35
  • Мнения: 305
И като се пробудя, хората ме зяпат странно, мисля си да не би да хъркам или да говоря на сън Embarassed

То аз и не съм й казвала, че не си падат по мен особено  Mr. Green

хехех разсмя ме с тва хъркане  Joy и на мен ми се е слу4вало и даже се стряскам в просъница като си мисля 4е хъркам и хората ми се смеят Blush
колкото до сирийци,ливанци....те май хич не ни искат и харесват...мойта свеки беше много любезна и мила отна4ало,ама като видя 4е няма да успее да ме забули,и се смени физиономията #Cussing out #2gunfire...уважих я като не се носих мн разголена,уважих я в много случай...ама соррии мен никой не ме уважи 4е съм бременна в 5-ти месец и аз си искам своето в своята къща...всекидневно ми се сурнат на гости с повод и без повод братя и сестри по 10 пъти на ден #2gunfire....и накрая-айде диянке на самолетчето,4е ще полудея от тях..толкоз беше 20 дни за първи и за ПОСЛЕДЕН път Peace..."ВСЯКА ЖАБА ДА СИ ЗНАЕ ГИОЛА" Peace

А колкото до фризьори-тук в ямбол отиваш руса и се връщаш кафява #Crazy...полудях..фризьорката като се шашна,като прибледяна..."бреее аз съм объркала номерата на боите"...викам еми хубаво,то все на мене бе такива "кадърни фризьорки"...и сега съм кестенява #2gunfire #2gunfire

# 36
  • Мнения: 113
Лили, интересен разказ за Иран, много се впечатлих. От моите хора съм слушала много за тази държава, но тяхното мнение хич не е добро- нито за Иран, нито за Пакистан. Считат, че именно тези две държави поддържат и финансират талибаните и основната им цел е един ден да заличат Афганистан от лицето на света  newsm78 Не, че приемам всичко казано от тях за чиста монета, но най- вероятно има зрънце истина /не говорим за иранския народ и култура, а за иранска политика/. А това за строгите нрави също  не ме учудва- моят младеж твърди, че в Иран са по- педантични и от Афганистан. Иначе са фенове на иранската музика, знаят цели легенди за техни музиканти... а сега много слушаме Араш, който също е с ирански произход.

# 37
  • Мнения: 216
Добро утро,милички

Тази сутрин ви поднасям топла чаша кафе и пожелания за лек и успешен ден.

Мама Мария-здравей,трябва да подсетиш Лили ,защото доста мами станахме и неволно се правят пропуски-аз нали доста време нямах нет-и незнам дори за какъв си омъжена-,вчера четох малко,но народа ме умори Tired-кажи нещо за себе си.  bouquet

Светла зх-привет  bouquetи с теб ще се запознаем ,дай Боже-дори не знаех,че си банната-сега ще се върна на зад да прочета за теб.

Лиле-горката ти,знам как е,тази нощ бебка имаше малко температура и стоях малко будна,после ставане в 7ч. да изпратя батковците на у-ще-и така-я разкажи кога беше в Иран-колко горе-долу излиза едно пътуване до там,ние имаме познати,но мъжът ми ще му е неудобно да им звъни,защото те ще настояват да престоим у тях-знаеш ги какви са-Свекърва ми,като беше каза,че навсякъде където отидат ги посрещат с гладиоли и вкусни трапези-голяма любов са им ливанците...

Ред чери-четох за твоите  приключения с египетският ти избранник Heart EyesКакво стана ,разкажи.

Ейнджъл-това дето си написала разчетох като-ибаат ал соут-соут-означава глас или звук,а ибаад-изпрати(ако е с дал)накрая,но ако е с та-с три точки,значи-отдалечи-твойта дума е Ибаат с та-с две точки,но не знам какво значи-ще погледна в речника,или ще попитам мъжът ми-но най-вероятно означава-Изпрати глас,или отдалечи гласа...нещо такова newsm78

Кате-надявам се да си си направила равнеца и от днес да си нов човек,много се размислих за теб-ние с моя човек в началото на връзката ни ,преди 10и нещо години-големициркове сме правили,но и много бяхме влюбени-но е имало момент,когато бях си тръгнала ,но след два дни пак се събрахме-сега с три деца-не си спомням какво значи разправия-елхамдуллила-с времето станахме като едно цяло и дай Боже да продължава така-незнам как стана,но от година на година препирните намаляха,и сега такива работи у нас завършват само с някоя крива дума,но това е рядко...май времето ни е направило по-мъдри newsm78-във всеки случай искам да си щастлива,а това значи да си силна и усмихната...всичко ще се оправи-знам,че предпочиташщ да си естествена и не обичаш да преиграваш,но понякога не е зле някоя безобидна женска тактика да приложиш-така то си ни идва от вътре-а ти си познаваш човека...как са жабенцата-слушкат ли ukliam1

Магда
,прочете ли мнението ми за училището от миналата тема-ако искаш сподели -как са юнаците-върви ли им на твойте дечица учението-малкия как си справя,щом до преди това е бил в Бг градина newsm78

Мама Мия-никак не се замисляй,ами вземи едно направление и доведи кайсийката тук в Горна Баня-ще ти помогна ако искаш и с разговор по телефона и каквото ти трябва-Кога си идва твоя Хамзе?

Деси
-ще изпратите ли на Мия паролата за албума-аз не смея,че да не стане като миналия път да объркам нещата Sick...Ти как  си как са твоите каки и малката принцеса-ама много интересно,че средната е по-висока доста от каката-беше пуснала снимка когато заваля снега-това около вашата къща ли беше и маслинови дървета ли са,че много ми напомни за къщата ни в Ливан Heart Eyes

Близнаците-как си ,нямам търпение да дойде времето да пуснеш снимки на твоето двойно щастие-таока ми се иска да имам близнаци-но нали имам трички -ако пак решим да забременявам,май няма да е скоро,ако въобще се престрашим и ако токава забременея с близнаци-ехаа newsm63

Нафасима-ако си направиш червеникави кичури-много ще станеш хубава-поне така преценявам като те виждам на снимките,или се боядисаш в няколко нюанса на кафявото,но щом казваш,че естествената ти коса е кестенява-остави я в естествесия и цвят-често той е най-подходящ за цвета на кожата ни-или пък пробвай с кестенява къна...Какво стана с твоя човек,разбрахте ли се...Ти нали си учителка да се допитам до теб по един въпрос-как най-лесно се според теб се усмиряват разбеснели се третокласници-със строгост и наказания -нали-аз съм за-в нашето частно у-ще-строгостта е приоритет-понеже материала е труден,учат се три езика,а доста неща са на англииски-ако не ги строяват в две редици-май няма да могат да ги накарат да поемат толкова много материал...Моето момче все ми казва-какво е товая у-ще-строяват ни като в армията,наказват ни ако се боричкаме и тичаме-но аз съм за строгостта-защото знам как действа тя в случай,че трябва да учим и изисквам концентрация от тях в къщи-кажи твоето мнение.

Приятен ден на всички-Милена,Амал,Свеър,Марси,Ум Сами,Любе,Жасмин,Принцес,Надя Джасем-така ми се иска да ви пиша пож някой ред,но сме толкова много,че пост ми стана ферман Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 305
DUA идвам скоро,край...това пове4е неможе да продължава,това дете се побърка от реване..4акам да мине втория преглед при тоя доцент в Ст.Загора и идвам в Горна баня...само не знам как ще дойда,но ще го измисля newsm78

# 39
  • Мнения: 206
Добро утро и от мене и хайде на закуска, който още не е хапвал
За Иран знам, че това е прародината на българите, а не разни тюркси племена, както ни набиваха по история едно време.
Хубаво е когато разказвате лични впечатления от живота и нещата в една или друга държава.
Аз сега слушам "Обич действителна" на Богдана Карадочева и ви поздравявам всички и лек ден и усмивки  Laughing #Crazy Laughing

# 40
  • Мнения: 113
ДУА, прекланям се пред майки като теб  smile3501 За жалост, има разлика между частните и държавните училища- говоря по принцип, не визирам конкретно училището, в което работя. Вие си плащате и очевидно искате детето ви не да бъде глезено, а да получи реални знания- и така трябва да е. В повечето държавни училища реалността е друга- учителите се страхуват, че децата ще напуснат училището, а често се случва когато едно дете си отиде и се закрива цял клас или цял гимназиален курс. И съответно много колеги остават без работа. Именно това е причината в доста български училища критерият да е силно занижен, учителите пишат високи оценки за малко знания, само и само да задържат децата в тяхното си школо. И от там всичко тръгва по дяволите- разваля се и дисциплината, срива се авторитета на учителя, често и директорите в стремежа да запазят броя на паралелките вземат страната на децата... Била съм в такова училище и знам какво е да ми оказват натиск другите колеги с аргумента: "Ако им пишеш ниски оценки децата ще си отидат и ще останем без работа."
В момента съм в едно от най- добрите училища в цялата област. Там нещата са балансирани- до бой не се стига в никакъв случай, но не ги оставяме и да ни се качат на главата. Не крием любовта си към децата, често някои ни прегръщат и целуват, радват ни се... но дистанцията все пак се спазва. За мен ключа към успешно образование е именно да обичаш децата, да им го показваш...стига да си искрен, разбира се, а не просто да играеш роля. И в същото време да запазиш достойнството си на учител и критичния си поглед...Това е според мен.

# 41
  • Мнения: 800
Дуа, да си призная, за равнеца ще поръчам мама да ми го купи Embarassed
И ние в началото се карахме много, и то все аз съм инициатора Embarassed Абе тия мъже не разбират от женска психика, като избухна  искам да видя отпор, а не мълчание, още повече се вбесявам така Mr. Green
Жабоците много слушат милите,имат нужда от баня, ама ме е страх да не им навреди Cry

# 42
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро арабски и сие! да не забравя,4е в4ера бях с празна глава! дани от онзи ден са си в къщи с бебката! още я боли доста, но коконата е добре, наддава още от родилния, за 4удо на екипа там!но яде цяла нощ на поискване и спи цял ден, дани каза,4е много се уморява така, нали и каките искат внимание!поздравява ви вси4ки !  bouquet  bouquet Hug Hug Crazy Crazy
лили, и деси, нямам с какво да снимам в момента, компа няма блутуут и не мога да ги ка4а! ина4е виж на лео една рецепта с крем желиран има, с бисквити и украсен със сметана! само, 4е аз реших както винаги да си експериментирам и нарязах вафли с ягода(гофрети  им казваме тука)  и кремът да е не от нишесте, а с брашно и яйца и масло, като за бисквитена торта, но с какао(може и шоки)бухнах му един желатин и го сложих в формата ,отгоре  вафлите натпих ги малко надълбоко ,загладих и камерата! после обръщам и украсявам с каквото имам!
  chef bowuuаз оби4ам много желета, даже рибен бульон съм правила във форма и се сервира с украса !от риба, яйца и майонеза,зеленийка!тука моите не ядат освен крем карамел или кремвове с желирана сметана! то и желатин няма в моя град, не знам за големите градове има ли? лимонтузу  пак няма ,внасям си редовно!

# 43
  • Мнения: 610
Добър ден момичета  bouquet Днес сутринта рано сина ми ме събуди с думите,,хайде мамо ставай,виж колко е часа,време е за игра,, Shocked беше 7ч, ooooh! вчера получи нови спайдермени и искал да ги катерим по стените.Хариет радвам се,че отново си тук  bouquet Лили как сте ThinkingМиналата седмица шефа на мъжа ми се върна от Дубай и си донесе много лош вирус с повръщане,много се притеснявах да не се заразим и ние,з ащото преди сме го карали и ние и с дъщеря ми бях в болница,дано да не стигате до там Praynig Магда здравей   bouquet ние живеем до Халите,а почти всеки ден сме на пазарчето за плодове.Надя мерси за закуската Simple Smile DUA добре сме  bouquet дано и твойта бебка вече е по-добре Praynig ние ако се решим за трето дете,сигурно пак ще са близнаци,така ми каза доктора, #Crazyзащото при нас и от двете страни на родата е имало близнаци Whistling И аз много искам да ви видя вече всички,но май ми е рано още за албума newsm78 Момичета понеже близнаците е по-дълго за писане-приятно ми е,казвам се Сабина  bouquet   Heart Eyes а малките са Йоана и Теодор.Кате лека работа и положителни емоции HugЕй от два часа се опитвам да пиша и малките чак сега ме оставиха на спокойствие Whistling Лек ден на всички  bouquet

# 44
Добро утро и от мен момичета   bouquet!
Лили,хабибито и то е от Александрия  Grinning  Hug.Много съм чела и гледала снимки на Александрия-изглежда ми невероятно интересен и страшно красив град!И така ми се иска някой ден да мога да го разгледам  Rolling Eyes
Дуа здравей   bouquet.На египетското ми момче в момента точно се опитвам да му направя поканата и да му я пратя,пък да видим той какво ще направи с взимането на виза.
Та в тази връзка момичета да ви питам неговият ардес в поканата,нали с латински букви трябва да е написан,че на кирилица не виждам как ще стане newsm78 newsm78???Тук в общината ми обясняваха,че имената му трябва да са на латиница,това ясно,но за адреса не разбрах и съвсем се обърках  #Crazy newsm78  #Crazy,а днес ще ходя да я напечатат.Помагайте-да не объркам нещо,че пак ще трябва да марширувам до общината за нова покана Sick

Общи условия

Активация на акаунт