Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора
Здравейте момичета,
можете ли да ми кажете какво ви е мнението за д-р Валентин Марков, който работи във Военна болница,доволни ли сте, добър специалист ли е?
Предварително благодаря за отговорите Smile
Цитирай
Здравейте момичета,аз не съм ходила при него,но тъй като чух някой дръг добър отзив и си записах час , часът ми беше за 2 седмици след обаждането.Отивам на съответната дата и час ,а  се оказва че д-р Марков е на някакъв курс. А колко пациенти имаше записани за тогава.Ако някоя от вас има мнение нека го напише.благодаря
Цитирай
Здравейте и от мен, д-р Марков беше лекар на една моя приятелка, която ми го препоръча. От две години се лекувам и посещавам за профилактични прегледи, дори съм го препоръчала на няколко мои приятелки. Засега отзивите са само положителни. Мисля че на всеки се случва да бъде възпрепятстван, а да отмени часовете на всички пациенти е просто невъзможно....
Поздрави
Цитирай

искам телефон за връзка с д-р. Валентин Марков, а може и имейла
Цитирай
Здравейте мами,
честно казано имам огромно желание да се запиша при този доктор,защото майка ми претърпя операция на матката и остана ужасно доволна от него.А аз два дни бях в болницата с нея и ми направи голяма впечатление това,че всички пациентки го харесваха ,нито една не каза нищо лошо за него,а и вниманието ,което обръщаше на майка ми...................мога само да му благодаря.
Цитирай

Варна

бих искала да попитам пациентките на д-р Марков как си записват час? Вече втора седмица откакто се опитвам да се свържа с тази централа  ooooh! 386 395 или никой не вдига, или като вдигне ми казва "момент" и от там нататък пак никой не вдига. Има ли друг телефон, на който мога да си запиша час? И другото което искам да попитам е кои са приемните дни и часове на доктора?
Цитирай
Здравейте и от мен, преди 20 дни на майка ми доктор Марков и доктор Делчев, в екип и направиха операция за отсраняване на миома във ВМА-Варна. Операцията продължи 3 часа, а след 5 дни беше изписана. Условията в болницата, както и отношението на персонала бяха повече от добри Smile, а за докторите мога да кажа, че са много добри в областта си и едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! от цялото ми семейство  :bouquet:
Цитирай
Здравейте , аз също бях оперирана за отстраняване на миома от д-р Марков и д-р Делчев  , която продължи 3 часа. Те са невероятни професионалисти , много любезни , внимателни и загрижени за пациентите си . Във възторг  съм от тях .Благодаря им , че ги има !  Д-р Марков ми е личен гинеколог от 4 години и не бих го смен ила.  
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора