трудно забременяване

  • 2 159
  • 9
  •   1
Отговори
Правих си тест за уволация, оказа се че нямам уволация. Знаете ли дали има някакви медикаменти за да се оравя?

# 1
  • Мнения: 4 700
И zаЩо реШи, че нямаШ овулация????

Това може да ти го каже само лекар след проследяване на няколко цикъла. И да, има лекарства, но първо трябва да се открие причината. А причините могат да са много. И според това да се иzпиШе съответното лекарство. Трябва да се направят и иzследвания на репродуктивните хормони.

# 2
  • Мнения: 29
По принцип тестовете за овулация се правят няколко последователни дни, а от твоя постинг останах с впечатлението, че си направила само един тест и си стигнала до това заключение newsm78

# 3
  • Мнения: 1 335
Лекар, фоликуметрия, хормони. Толкоз.
Ще си покаже дали ти трябват медикаменти.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А колко дена и кога прави тестовете за овулация? Знаеш ли колко случаи има тестовете да ни лъжат а при преглед се оказва ,че овулация си има.

# 5
В опаковката на теста за овулация са общо 6 теста за 6 поредни дни. Правих си теста два месеца подред.На опаковката има тебличка по която се определя около коя дата ти е овулацията. Когато си правех тесовете всички ми бяха отрицателни.

# 6
  • Мнения: 945
Редовен ли ти е цикъла, преz колко дена, колко дълго опитвате вече?
Според някои лекари теzи тестове на се достоверни. За да си сигурна, че имаш проблем, по добре отиди на лекар и си направи фоликуметрия. Само тогава може да се каже със сигурност, че имаш проблем.

# 7
Цикъла ми е редовен и е на 23 дни.

# 8
Благодара ви много на свички които ми писахте. Реших да си запиша час за гениколог. Надявам се, че тестовете ще се окажат гршни.
Аз се омъжих миналага година. Но по принцип правим опити от 2 години и все не става.

# 9
  • Мнения: 4 700
Значи Ще си с къса овулация най вероятно на 7 или 8 ден. Най добре е да отидеШ на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт