Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някъде в Европа...

Здравейте!
Синковецът ми потоши тотално телефона и трябва да купувам нов  Twisted Evil. Спряла съм се на ето този : http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=19072.
Какво ви е мението за апарата?
И другият ми въпрос: видях, че в  2 BE е 240 лв, а в тези въпросните сайтове е доста по-евтин newsm78. Досега не съм пазарувала он-лайн и съм малко скептично настроена.... Има ли някоя от вас, която да си е купувала така тел. чрез тези сайтове? Коректни ли са? Прочетох,ч е доставяли тези артикули отворени, заради гаранцията - малко странно ми се струва това  newsm78
Мога ли да им се доверя?
Благодаря предварително!
Цитирай

Варна

За get.bg е проверено. Коректни са. Имаше  поръчан телефон за около 500 лв и беше доставен без забележки. Просто цените са им по-ниски от останалите продавачи. За mit.bg нямам впечатление.
Цитирай

София

Аз съм поръчвала телефон за 600 лв от mobilebulgaria.com , не само че излезе читав, ами и с около 200 лв по-евтин от магазините. В крайна сметка ти отваряш и виждаш телефона преди да платиш - какво те притеснява ?
Цитирай

от get.bg нищо не поръчвай, донесоха ми неработещ микровон, батерия за тел, но за друг модел, после един телефон който работи само 5мин, големи разправии докато ми върнат парите
Цитирай

Имам приател, който си взе от гет.бг телефон с 120 лв. по-евтин, отколкото в магазините за мобилни телефони и е много доволен (засега) !!!
А за телефона, който ти си си избрала - незнам - по принцип не съм фен на тая марка - имала съм два и двата се счупиха бързо
Цитирай

София

Имаше тема в На пазар против ГЕТ.БГ, ние досега от Германос пазарувахме, но и те не са цвете .
Взехме телефон от ГЕТ.БГ за 460 лв. вместо за 700 (Германос) или 600 (Плезио). Доволна съм засега
Разликата е, че е с логото на Т-mobile, т.е. "краден"(отключен), но като казва мъж ми за тази разлика в парите си заслужава риска.

Телефона беше разпечатън (нали трябва да го оправят, за да работи), но с найлончето върху дисплея. Нямаше никави външни или вътрешни белези, че е пипан. За разлика от последния купен в Германос, който го получихме с "бонус": SMS  и снимки на персонала. Всики аксесоари не бяха отваряни.
Цитирай

София

Да и моят мобилен телефон е поръчан от интернет магазин-в случая  влязох в pazaruvaj.com  и поръчах тел. от магазина,предлагащ най добрата оферта.Доволна съм и оттогава си поръчах доста други неща.Онзи ден последно получих от get.bg уред за пилинг на дрехи.
Цитирай

Бургас

И аз да се запиша към доволните от get.bg.Засега да чукна на дърво всичко е наред.То и без това всичко е въпрос на късмет,мъжът ми си взе от Мтел и на първия месец апаратът сдаде багажа.
Цитирай

Горна Оряховица

Два телефона,съм поръчвала от гета и мн.други работи и все съм доволна Peace
Цитирай

Повече от гет.бг няма да поръчвам никога  Naughty
Лятото си поръчах нокиа слайд, след няколко месеца ми даде дефект, очевадно софтуерен. Те ми го държаха 40 дена и казаха, че бил мокрен и негаранционен. Разправяхме се доста, накрая реших да си платя сервиза, върнаха ми телефона уж оправен, след един месец се появи същия проблем, пак им го върнах, още е при тях  #Cussing out
Ако и този път минат със същия номер, ще пускам жалби.
Да не говорим, че не ми дадоха касова бележка (някаква бележка за предоставен задатък или нещо такова имам само) , и от комплекта липсваше преходник (на бележката пишеше, че има), защото е с някакво зарядно за друг стандарт контакти.
Цитирай

София

Май при техниката всичко е въпрос на марка и малко късмет.
Поръчвала съм телефон от Гет-а и да, доволна съм. Поръчката дойде точно когато казаха, момчето изчака да пробвам телефона, всичко си беше ок. И до сега си работи.
Конкретно за този модел - нямам представа, никога не съм ползвала Самсунг.
М/у. др. поръчвала съм и други неща и съм доволна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.