Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 фев. 2008, 16:49 ч.

дали е зъбче?

• 478
  • 11
  •   1
Отговори
  • Sofia
иска ми се да чуя мнението ви, въпреки многото налични теми по въпроса

значи тези дни беше ужасно ревлив и още е и освен това е започнал да издава едни писъци стпанни и за радост и при плач... яде ръцете от много време, но сего ги глозга направо трескаво, ръпа гумените играчки и реве докато го прави и т.н. ... но тази нощ спа толкова неспокойно, пробуди се сигурно 10 пъти  Tired и тази сутрин що да видя - ръбчето на горния преден венец е чисто бял в ъгъла ... кажете ми зъбче ли е или още не е избило, а се готви? и какво да направя, че да е по- леко за него? мерси и сори за поредната такава тема, но ми се щеше да споделя  Hug

# 1
Едва ли ще съм ти в помощ,защото ние сме на 4 м. и още нямаме зъбчета,но и ние като теб ядем всички гумени играчки с голяма "злоба".Можеш да му опипаш венеца и ако е зъбче ще е по-твърдичко на мястото,но доколкото знам първо растат долните предни зъбчета.Някоя по-опитна мама ще ти каже.

# 2
  • Велико Търново
Вземи една метална лъжичка чукни леко там ,където си мислиш,че има зъб и ще разбереш дали има Peace
Преди да купя на дъщеря ми кехлибарения гердан, най-добре и действаха едни хомеопатични свещички Вибуркол!

# 3
Възможно е-моят син на 4  навършени месеца имаше 2 зъбчета вече.
Незнам доколко  ефикасно помага,но можеш да мажеш венеца с Калгел.

# 4
  • София
Има разни гелове май.....
Пипни зъбчето , де. Ще те дращи, ако е пробил или с лъжица чукни по него.

....Преди да купя на дъщеря ми кехлибарения гердан, най-добре и действаха едни хомеопатични свещички Вибуркол![/b][/color]
siska79 , какъв е този гердан?

# 5
  • Велико Търново

....Преди да купя на дъщеря ми кехлибарения гердан, най-добре и действаха едни хомеопатични свещички Вибуркол![/b][/color]
siska79 , какъв е този гердан?

Ще ти пусна снимка на лични да го видиш-от Австрия е купуван и е спец.направен с тази цел-така си пишеше на опаковката,пък нали и кехлибара отнема болката.

# 6
  • Sofia
чукнах - не чувам да трака ама венчето е бая бяло само по долния ръб Rolling Eyes

# 7
  • Mediterraneo
Венецът може да е бял и подут дълго време преди да избие зъб.

# 8
  • София
чукнах - не чувам да трака ама венчето е бая бяло само по долния ръб Rolling Eyes

Може и скоро да излезе, може и след месеци.  Mr. Green

Дано само премине по-лесно през този период!  Hug

# 9
  • Sofia
а през цялото време ли са толкова криви и мрънкави  Sad никакво настроение няма и се е научил да писка все едно го коля  ooooh!

# 10
  • София
Някои деца са така, други още повече плачат, мрънкат, пищат.... Но това е период, не е постоянно.

А на някои избиват без гък да са казали.

Алекс е от последните.  bowuu

# 11
  • Sofia
Е дай Боже всекиму като при вас  Simple Smile между другото сега го забелязах, че прокарва пръстче точно по този венец и го настиска все едно го чеше ... явно има нещо дето го притеснява там  Thinking благодаря за бързите отговори, бъдете здрави  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт