Секс по време на лечение?

  • 972
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Откриха ми раничка на шийката на матката и гинеколожката ми каза, че предпочита да не я гори, а да я маже с някакво лекарство (туширане). С цитонамазката всичко е наред, слава Богу! Проблемът е, че лечението е около 3 седмици - всяка седмица трябва да ходя да ме маже, а може да продължи и повече. Въпросът ми е дали през това време може да се прави секс, тъй като не успях да питам гинеколожката си, а сега вече ми е неудобно...  Rolling Eyes

# 1
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мисля,че независимо какъв е гинекологичния проблем,е желателно да има въздържане от секс Peace.Не съм на 100% убедена,но до колкото съм препатила и съм уведомена съм останала с тези впечетления Thinking.Късмет и скорошно оздравяване HugА специално за ранички съм чувала от тук-от там,че по време на секс има вероятност да се възпали или разрани...Но не гарантирам,че е така,понеже слава Богу не  съм патила от подобно нещо и не мога да бъда компетентна по въпроса Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Три седмици не са много newsm78
Ще го преодолееш, нали искаш да се справиш с проблема Peace

# 3
Аз ще го преодолея, но на приятеля ми хич не му е лесно Wink  Embarassed

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509
Аз ще го преодолея, но на приятеля ми хич не му е лесно Wink  Embarassed

Е,ще го карате на "френски" известно време Crazy

# 5
Благодаря за отговорите, много сте добрички  Hug

# 6
  • Мнения: 3 036
Хулиганка е права
3 седмици са малко.
Дали ще се гори,дали ще се маже все пак си е раничка.
По добре вържи попа,да ти е мирно селото. Peace

# 7
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте! Откриха ми раничка на шийката на матката и гинеколожката ми каза, че предпочита да не я гори, а да я маже с някакво лекарство (туширане). С цитонамазката всичко е наред, слава Богу! Проблемът е, че лечението е около 3 седмици - всяка седмица трябва да ходя да ме маже, а може да продължи и повече. Въпросът ми е дали през това време може да се прави секс, тъй като не успях да питам гинеколожката си, а сега вече ми е неудобно...  Rolling Eyes

На моя приятелка заради раничка са й изписали Ципрофлоксацин и Лактофем или там както се казваше онова с гела,капсулка и апликаторче,където го водят.Но не съм убедена,че докито ,което я лекува е улучил правилните медикаменти.

# 8
Ами на мен ми изписаха една ампула, с която да ме мажат 3-4 пъти. Другият вариянт бил обгаряне, но не се препоръчвал на жени, които все още не са раждали.

Общи условия

Активация на акаунт