....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 4

  • 27 215
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 393
lanibarbi-Не подценявам студиата в БГ, къде го видя това нещо, че не се сещам. Просто казвам,че и в други държави процедират по същия начин.
Дай ми една причина да не се поддържа хигиена. Явно ми липсва"елементарна логика", та затова не разбирам. 
Моята сложна логика ми казва, че първо се почиства и след това се маже.Но пък какво ли разбирам аз....

# 46
  • Мнения: 779
 и много се дразня,когато се подценяват българите ooooh!,...самите себе си
 примерно тениската се сменя непрекъснато,защото е в контакт с татуса,нали дрехата ти е като "компрес",..седмица се изкарва безпроблемно без да се мокри
lanibarbi-Не подценявам студиата в БГ, къде го видя това нещо, че не се сещам. Просто казвам,че и в други държави процедират по същия начин.
Дай ми една причина да не се поддържа хигиена. Явно ми липсва"елементарна логика", та затова не разбирам. 
Моята сложна логика ми казва, че първо се почиства и след това се маже.Но пък какво ли разбирам аз....
когато се намокри-това което трябва да се обели-"люспи4ката" се подува,попива от водата и се бели по-трудно,...кога кожи4ката се бели-когато е изсъхнала отвън,отвътре,...това имам предвид,и не само аз....ето и емо и е казал ...в слу4айте когато се мокри има по-голяма вероятност,отдолу да не е запълнена на места като се обели,отколкото когато не е мокрена.и когато не се мокри по-бързо минава..
 а пък,който иска може да се прави  на дървен философ hahaha Peace

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 12:06 от lanibarbi

# 47
  • Мнения: 803
Имам 6 татуировки. В интерес на истината при всяка съм процедирала по един и същи начин. След като махна фолиото, леко я измивам със сапун и топла вода, все пак е текло кръв и лимфа, трябва да се почисти. Мажа с каквото са ми казали, изчаквам добре да попие, обличам си чиста дреха. След това през целия период на зарастване съм я мила (по-скоро с памучен тампон, напоен със сапун и вода съм я изтривала лекичко) внимателно, тъй като падат люспички, има остатъци от гела,  залепили са се някои власинки от дрехите, трябва да се почистят. Но това не съм го правила всеки ден. Нищо им няма, не са се развалили от миенето.
Истината е, че и аз срещам много противоречиви мнения на най-различни татуисти (всичките добри). И с Емо съм си говорила, казва, че не е проблем, че съм я третирала така, но че не трябва още на 3тия или 4тия ден да кисна под душа и да се търкам с гъбата, примерно.
Безпредметно е да водим спор в тази тема и още по-малко да раздаваме квалификации. Не сме се събрали за това.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 393
и много се дразня,когато се подценяват българите ooooh!,...

Да, аз също, но пак ще те попитам-къде видя в моето изказване да пише,че българските студиа не струват.Мнението ме целеше да покаже, че не само в БГ се практикува  миенето. И не става въпрос за киснене под душа наистина, а са измиване съвсем леко и нежно.

Няма да споря повече. Сега ще си правя трета и пак ще процедирам по същия начин.Който както намери за добре. Не раздавам определения за компетентността на хората.

# 49
  • Мнения: 779
аз пък си казах мнението за твоята компетентност по татуировките,.. то навсякъде ги практикуват разли4но тези неща,независимо в коя държава,...емо ми бе6е казал за някакъв наркоман,който ходил на море след като си направил татусите,резултата бил пла4евен след кисненето във водата

# 50
  • Мнения: 5 393
Има разлика между киснене във водата и измиване.
Явно ти не я виждаш обаче Crazy

# 51
  • Мнения: 437
джаф-джаф Simple Smile
Срамота!
И двете страни си имат своята логика, и истината винаги се намира по средата... хайде стига... кой както се чувства най-добре - така да процедира. Важното е да не се стига до крайности.

Ма никой не каза, видя ли се най-сетне снимката на татуса, който планирам да бъде следващия, или не? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 144
Момичета наистина благодаря на всички отговорили. Съжалявам че стана такъв спор не е необходимо да се стига до такива неща  Simple Smile Ще я мажа по често с Пантогела и ще я забърсвам преди това с тампонче напоено с вода и се надявам да не е толкова неприятно усещането

# 53
  • Мнения: 779
не,..аз не одобрявам нито киснене,нито миене на татуси...като не може6 да 4ете6...ве4е го казах.и разлика не виждам между двете по твоето заязда4еско мнение Laughing..и си намери някой друг с който да си спори6.не вси4ки са като теб

# 54
# 55
  • Мнения: 803

Ма никой не каза, видя ли се най-сетне снимката на татуса, който планирам да бъде следващия, или не? Simple Smile

Не, нищо не се вижда - излиза надпис да посетим еди-кой си сайт.

# 56
  • Мнения: 779
мене там ме е страх за татус,защото ако правя 1 секцио и...мн  е яко ина4е

# 57
  • Мнения: 5 393
не,..аз не одобрявам нито киснене,нито миене на татуси...като не може6 да 4ете6...ве4е го казах.и разлика не виждам между двете по твоето заязда4еско мнение Laughing..и си намери някой друг с който да си спори6.не вси4ки са като теб

Такаа....това ,че ти не одобряваш, не означава абсолютно нищо.
Но не аз започнах да се заяждам и да твърдя, че хората които препоръчват миенето са некомпетентни.Просто си прочети внимателно мненията.
Спирам да се занимавам,пак казвам-всеки както намери за добре.


Ма никой не каза, видя ли се най-сетне снимката на татуса, който планирам да бъде следващия, или не? Simple Smile

На мен не ми се отваря.

# 58
  • Мнения: 437
Амбицирахте ме Simple Smile
Този сайт наистина е странен - от офиса сиго гледам без проблеми, а вкъщи ми показва точно този надпис, че не знам си от кой адрес трябвало да го гледам.. и се покзва вместо всички картинки.
Е, сега ще се види.

Ей това искам Simple Smile

# 59
  • Мнения: 803
Много е нежна!  Peace
Ама аз съм пристрастна - каквото и да ми покажеш, стига да е цвете, пеперуда или фея, все ми харесва. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт