Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Мами  решили сме да празнуваме първия рожден ден на малката в детски клуб.
Ако се сещате за някакъв моля пишете  Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 877
КЕНГА И РУ  в ХД Simple Smile виж в нета за точен адрес.

някой ходил ли е вече? нов е , аз още не съм. 'Тигър' в суха река бил много тесен чувам...

# 2
  • София
  • Мнения: 593
ва ни ла мерси разгледах го жалко обаче че нямат галерия но нищо  bouquet

# 3
  • Мнения: 189
Има и един клуб "Бонбон"намира се на бул.Вл.Вазов, скоро една приятелка прави на сина там рождения ден- не е лошо.

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Нищо не намирам в нета за "Бонбон" newsm78

# 5
  • Мнения: 472
Нищо не намирам в нета за "Бонбон" newsm78
Днес бяхме там! Добро е и чисто. Децата направо изтрещяха. Залата за родители, в която може и да се пуши е отделена със стъклени прегради от детската зала, т.е. свободно можеш да ги наблюдаваш какво правят. Има пързалка с топки и люлка, разни други играчки. Специален трон за рожденник, сцена и пр. Има телевизор, на който пускат детски филмчета и песни. Хубаво е и става за празнуване на рожденни дни  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 877
kъде точно на вазов е бонбон??

# 7
  • Мнения: 472
Зад детската градина "Патиланско царство" на ул. Гинци. Мисля, че е в бивш трафопост или нещо такова  Hug

# 8
  • Мнения: 189
Да, там се намира. За този рожден ден, на който бяхме имаше специални покани с адреса на клуба. Там на място ще ти кажат какво предлагат.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 877
и хубаво ли е там?

мерси за   bouquet отговорите момичета !

# 10
  • Мнения: 189
Децата бяха на 4-5 години и останаха доволни, родителите също. На нас ни е близо също и определено там ще си правим детските купони.

# 11
  • Мнения: 2 208
Яяяяя, ето къде ще празнуваме вторият рожден ден на дребния Simple Smile (живот и здраве!)
Само искам да попитам помещението за родители общирно ли е?
Сайтът им вече готов ли е?

Сигурно скоро ще го посетя да видя как е...

Благодаря за информацията

# 12
  • София
  • Мнения: 545
КЕНГА И РУ  в ХД Simple Smile виж в нета за точен адрес.

някой ходил ли е вече? нов е , аз още не съм.

Днес ходих до там, много е малък  Rolling Eyes Но за дечица на 1- 2 годинки става.

# 13
  • sf
  • Мнения: 10 142
В "Сухата река" има един клуб "Тигър". на гърба на бл. 225,срещу Пожарната. но е малък

# 14
  • Мнения: 1 341
 "Приказка без край"  http://prikazka.net/index.php?cat=2

На мен лично много ми харесва този клуб. Тук правихме РД-то на малката. Намира се в Гео Милев.

"Тигър" наистина е доста малък.

Общи условия

Активация на акаунт