Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 фев. 2008, 11:36 ч.

търся донор!!!!

• 4 500
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте на всички посещаващи форума.Надявам се чрез него да мога да помогна на себе си и респективно на някой друг.Предстои ми ин витро с донорска  яйцеклетка.Включена съм в програма, но реших да си потърся сама донор.Пациентка съм на др.Стаменов и ако някой реши да ми помогне, ще бъде в добри ръце.За  сега съм много кратка, но много се претеснявам .Моля ви ако някой може да ми помогне, да ми пише.Благодаря предварително. Embarassed Rolling Eyes

# 1
  • София
Искам да ти пожелая успех, търпение и късмет.
Като искаш да помогнеш, това означава, че ще поемеш разходите за другата двойка ли? Напълно или частично?

# 2
Много ти благодаря за пожеланията.Аз не съм много богата, всичко правя с кредити, но бих поела изцяло всичко, само и само да си имам бебче.Много съм объркана все още, ако има някой с моят проблем , моля да сподели.

# 3
колеан пожелавам ти успех , аз също съм като теб знам колко е сложно но ни е нужно малко търпение Hug Peace надявам се скоро да можеш да ни се похвалиш с успешна процедура Peace

# 4
Момичета, не искам да ви давам напразни надежни. Аз съм на 20.02.2008 година на преглед и тогава ще си разбера диагнозата. Единственото което знам е че единият ми яйчник функционира, но той пък е със запушена тръба и сигурно ще правя инвинтро. Ако всичко е ок и имам достатъчен брой яйцеклетки за оплождане тогава можем да поговорим за донорство.

# 5
Sistur  пожелавам ти късмет на прегледа  Hug Hug Hug

# 6
Sistir и аз ти стискам палци, за добри новини.Момичета, ще си позволя накратко да се опиша, защото ако се намери кандидатка за донор, все пак тя трябва поне приблизително да е с моите физически белези.Аз съм светъл тип нисичка, но симпатична/поне така казват/.Цветът на косата не е важен, но очите трябва да са задължително сини или зелени, защото и двамата с мъжът ми сме свтлооки и по законите на генетиката не можем да имаме бебче с тъмни очи.Широко скроена личност съм, със голямо чувство за хумор.Интелигентна ,съвременна жена съм , с много демократични разбирания.Е това вече не бяха външни белези, но да си ги напиша.Винаги съм била слабичка, но откакто от три години ме тъпчат с хормони качих килца.И много искам да познавам жената, която ще даде гените си на моето бебе.Затова се обръщам към форума. Laughing

# 7
След последния ти постинг оставам направо безмълвна Sad
Това не е форум "запознанства по обява".
И си задай въпроса кое е по-важно за теб-да родиш дете или цвета на очите и килограмите на донорката.
За Бога!!!Осъзнаваш ли колко благородство се иска,за да дариш?

# 8
  • у нас-на 5-ия етаж
Sistir и аз ти стискам палци, за добри новини.Момичета, ще си позволя накратко да се опиша, защото ако се намери кандидатка за донор, все пак тя трябва поне приблизително да е с моите физически белези.Аз съм светъл тип нисичка, но симпатична/поне така казват/.Цветът на косата не е важен, но очите трябва да са задължително сини или зелени, защото и двамата с мъжът ми сме свтлооки и по законите на генетиката не можем да имаме бебче с тъмни очи.Широко скроена личност съм, със голямо чувство за хумор.Интелигентна ,съвременна жена съм , с много демократични разбирания.Е това вече не бяха външни белези, но да си ги напиша.Винаги съм била слабичка, но откакто от три години ме тъпчат с хормони качих килца.И много искам да познавам жената, която ще даде гените си на моето бебе.Затова се обръщам към форума. #Crazy Sick

# 9
Sistir,съжалявам,че те пропуснах преди малко,но бях в пълен шок от това,което прочетох по-горе.
Поздравявам те за смелостта и решението ти   bouquet.
Стискам палци за прегледа.
Прекланям се пред това,което си решила да направиш  bouquet

# 10
Миличка Shine on75, а съзнаваш ли колко смелост се иска и да вземеш в случая.Единственото, което искам като изискване е цвета на очите, защото не искам моето дете един ден да ме пита защо???
Освен това мъжът ми е от малко населено място и доколкото си запозната с човешката психика, ти е ясно какво би породило някакво такова "шокиращо" според тебе детайлче.
Също така, ако си прочела внимателно аз не искам да ми дарят безвъзмездно, а и аз да помогна с каквото мога на двойката/финансово/
Много дълго стана, но искам да те извадя от шока.
Искам като последно да ти кажа, че съм отгледала осиновено дете/да ми е жив и здрав - сега вече е на 21 години/ и много добре мога да преценя , кое е важно за да го предпазя за във бъдеще от нежелани емоционални проблеми.

# 11
  • България - София
Донорството е много деликатна тема и според мен Колеан е постъпила правилно. Трябва да се намери най-подходящия човек. Не разбирате ли, че тя е готова да роди чуждо дете, колко от нас са готови на това. Всеки си иска своята кръв.

# 12
Ами я се поставете на мястото на донорите.
Какво от това че им се поема част от процедурата,ако техният шанс е бил точно в яйцеклетката,която даряват.Те даряват част от шанса си.Никакви пари на света не могат да платят това.Това не са платените донори в чужбина,които го правят срещу съответното заплащане и може да си ги избирате по каталог.
Според мен подобно отношение е унизително.
Остава и като конете да ги избирате по зъбите.
Това ли е отговора на една благородна постъпка?

kolean,предполагам си наясно,че дори един човек назад в рода ви да има тъмни очи,то детето ви също може да е с такива.Вие носите гени от поколения назад.
Е,и в този случай ли "тази малка подробност" е най-важната?

# 13
  • България - София
Шайнче, това с поколението важи за родители с тъмни очи, които могат да имат синеоко дете. Родители със сини очи могат да имат само светлооки деца според законите на генетиката за рецесивното и доминантното унаследяване. Гена за сини очи е рецесивен, а за тъмни - доминантен. Тъмните очи са по-силни. Невероятно е синеоки родители да имат чернооко дете. Това съм го учила като студентка.

# 14
  • София, Борово
kolean, пожелавам ти успех!
Другото, което искам да кажа, е че не е вярно твърдението ти за цвета на очите.
Има не малка вероятност очите на детето ви да не са различни от вашите. Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт