Крем за лице с фон дю тен ефект

  • 3 189
  • 24
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 222
Някой ползвал ли е крем за лице, който е оцветен като фон дю тен. Доволни ли сте от такива кремове и как стоят на кожата,предполагам ,че не са покривни. Мисля си ,че е добре вечер преди лягане да си сложиш такъв крем и сутринта ,ще си с лек грим без червени петна по лицето и добре изглеждаща за мъжа в леглото.

# 1
  • Мнения: 2 152
 newsm78
То до сутринта ще се е изтрило и попило по възглавницата. Я по-добре се измъкни първа от леглото ,още докато той спи,нагримирай се и се върни при него. Mr. Green
Шегувам се, но ако те харесва истински,ще те харесва и без грим Peace
Аз пък най си харесвам кожата на лицето,сутрин след сън.Толкова нежна и чиста ,без никакви петна.
После вече ми лъсва носа и т.н. Tired

п.с. фон дьо тен Wink

# 2
  • Мнения: X
ползвала съм таквози нещо,ама не виждам абсолютно никаква разлика с ФДТ, още по-малко пък бих се излъгала да спя,намазана с таз красАта.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 457
Мисля си ,че е добре вечер преди лягане да си сложиш такъв крем и сутринта ,ще си с лек грим без червени петна по лицето и добре изглеждаща за мъжа в леглото.
Мммда, особено ако си твърдо решена да се обзаведеш с пъпки по лицето, а това определено няма да го направи добре изглеждащо.  Naughty
Това, от гледна точка на задължителното почистване вечер преди лягане от грим и всякакви остатъци в името на хубавата кожа. Hug
Иначе, почти всяка уважаваща се козметична компания има такъв продукт в асортимента си-тонален крем, тониран крем и пр. Различни наименования. Wink

Аз съм ползвала City Block 25 SPF на Clinique преди време и бяха доволна.  Simple Smile
Имай предвид, че в повечето случай тези кремове имат и слънцезащита, та това едва ли ги прави подходящи за нощен крем. Wink
Те много леко изравняват тена на лицето. Все пак, не могат да заменят ФДТ реално.
По-скоро са в категоряита 2в1 продукт.

# 4
  • Мнения: 3 447
Чудесна идея! Може да се комбинира с водоустойчива спирала и червило Липфинити, на сутринта ще си като по филмите  Peace

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ако си сложи и парфюм от вечерта на сутринта и ще ухае приятно.

# 6
  • Мнения: 764
Чудесна идея! Може да се комбинира с водоустойчива спирала и червило Липфинити, на сутринта ще си като по филмите  Peace
Joy Joy Joy Дона,винаги знаеш точния отговор! Sunglasses Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 516
Да, идеален начин да се сбабичосаш бързо и качествено.

# 8
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Че то има ли такова чудо? Предпочитам, като стана да се намацам с фон дио тен за 10 мин , а не да спя с него.

Присъединявам се към горното мнение... по-бързо и ефикасно сбабичосване надали има =)

# 9
  • Мнения: 957
Аз ползвам такова нещо...Приятно и леко..не придава ефект МАСКАТА ...определено не трябва да спинкаш с него ...но и да спиш не е чак толкова фатално ..

# 10
  • Мнения: 1 926
Аз ползвам такова нещо...Приятно и леко..не придава ефект МАСКАТА ...определено не трябва да спинкаш с него ...но и да спиш не е чак толкова фатално ..

на коя марка ползваш? А цената каква е ?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 779
Приготви си и едни слънчеви очила да си сложиш на сутринта, че подпухналите и зачервени очи с фдт не можеш ги оправи.  Naughty Честно! Tired

# 12
  • Мнения: 1 111
 На такива продукти две в едно въобще не вярвам, ни риба, ни рак.Имат ги т.нар. медицински козметики, и те декоративна да предлагат, как ще изтърват такава печеливша ниша на пазара.

# 13
  • Мнения: 1 179
Честно казано ползвала съм такива, но и хич не съм доволна. Едно, че не покриват добре (както пудрата или фдт), а и по някое време кожата започва много да лъщи (а хем съм ползвала за мазна кожа). А за спане с такъв ... хич не те съветвам, тук се присъединявам към мненията по-горе.

# 14
  • Хасково
  • Мнения: 222
Благодаря за отговорите.Аз си мислех, че се ползва вместо дневен или нощен крем но вместо да е бял или прозрачен си има цвят. Незнаех, че си е точно като фон дю тен. Гледах, че от една хидратираща серия на Lancome има такъв и затова съм се заблудила.

Общи условия

Активация на акаунт