Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Ще съм ви много благодарна, ако ми препоръчате хотели по морето, където няма да имаме проблеми с това, че сме многодетни!  Thinking Става въпрос за почивка през лятото и с трите деца - тогава каката ще е на 3 г., а близнаците на около 7-8 месеца.

С интерес ще чета личния ви опит!

Предварително благодаря!  Hug Hug
Цитирай

София

ще ти е най-спокойното море, ако гледаме в перспектива поне следващите 3-4 години.  казвам го от личен опит, като майка на 3.4 г. близнаци, които сме повлекли по почивки от 4-месечни.
Цитирай

Амиии, миналото лято бяхме с кумовете - общо 4-ма възрастни и 3 деца на 3 г.
Наехме си къщичка - така не сме пречили на никого, а ни на нас никой не ни е пречил. Пък и децата бяха така запленени от морето, плажа, игрите и 100% изкараното време с нас, че бяха най-милите, кротки и послушни деца на света  Laughing. Чак останах учудена.
Потърсете къща или вила по Южното Черноморие, защото там е по-спокойно (разбира се, ако е максимално на юг - т.е. след Царево).
Цитирай

София

Моля те дай някоя конкретна идея  Hug
Цитирай

Sofia

Благодаря за отговорите.  Hug Ние сме решили, че ще ходим извън сезон, защото да се навра в тарапанат и с три деца, ще е ужас, а все пак искам да ни е приятно!  family  grinning039 1swing Все ощ есе чудим дали да се ориентираме към северното или южното Черноморие  newsm78
Цитирай

Стара Загора

Миналата година ходихме на Русалка...супер беше. Спокойно и тихо...няма коли...няма викове. Тогава сина ни беше на 11м. но имаше едно по-малко дете и три на две и половина.
Цитирай

Sofia

Дай по-подробна информация за хотел, цени?  Hug
Цитирай

София

Да . Три пъти сме ходили с Мартин на море , сега на четвъртият път , пак ще е малко над 3 години  Laughing
Какво да ти кажа ...моят син е бесен за поне двама близнаци  Mr. Green ама издържа се .
На Албена е хубаво за деца - спокойно и чисто е !
Иначе сме го влачили и в Гърция .
Цитирай

в мъжки прегръдки

И големия и малкия влачим на море, на планина от раждането.
Малкия ходи два пъти до морето и веднъж на планина преди да навърши годинка. Понеже ходим два пъти за по седмица на различни места на море досега вече е ходил 6 пъти.
Съветвам ви да отидете в края на юни на южното черноморие, на по-малък курорт. Надолу към Лозенец, Ахтопол, Синеморец по това време е спокойно и тихо. Ние ходим обикновено в края на юни на Приморско или Синеморец а към август на север. Тази година на север ходихме на Крапец в една вила с голям двор, пясъчник за деца, люлки, хамаци и разни други глезотии които ни позволяваха да пуснем малкия спокойно на двора и да си почиваме в стаята. Плажа там е 6 км ивица и в разгара на сезона имаше 100 човека на плаж. Ако търсите голям плаж това е мястото. Или Приморско. Там също плажната ивица е голяма и в началото на сезона има място за всички.
Цитирай

Деси търсете самостоятелна вила извън сезона. Аз съм за южното черноморие. Три години поред ходим на Синеморец, като два пъти взимаме с нас племенника ми, който е с шест месеца по-малък от близначките. Ето къде бяхме миналата година ние с близначките и сестра ми с момченцето й и с бебето - самостоятелна къща, без хазяи /идват само да оставят ключа и после да си го вземат/ с три спални, две бани с тоалетна, отделна къщичка -  кухня с хладилник, телевизор /нямаше печка, нито котлон/, много голям двор с полянка на слънце и дървета за сянка. На 5 мин. пеша от плажа "Бутамята", на абсолютно тихо място до дъбовата гора. В 10 ч. вечерта цареше абсолютна тишина, а нощите са хладни, тъй като къщата е съвсем до гората... Не е луксозно, но е чисто и ни беше много удобно с четирите деца, защото не притеснявахме никой и нас никой не ни притесняваше. Ето ти телефон, ако искаш да се обадиш - Димитър Баджев  Тел.: (0550) 5-23-40, 0889 383 469. Цени за цялата вила - от 80 до 120 лв.

Цитирай

Стара Загора

Дай по-подробна информация за хотел, цени?  Hug
http://www.vgtour-bg.com/index.php?target=category&category=30&o=1 Тук може да прочетеш за Русалка. Ние ходихме извън сезона..т.е периода ни беше 01.09 - 7.09. тогава за двамата с мъжа ми /сина ни беше безплатно защото нямаше навършени 2г./ излезе олунклузив 588лв.
Цитирай

Sofia

Благодаря, момичета. Само се чудя как ли ще реагират като се обадим и кажем, че искаме резервация за три деца под три години?!  newsm78 А и навсякъде пише, че дете под 2 или 3 г е безплатно, а как стоят нещата, когато и трите са бебешори?!  newsm78 hahaha newsm78

Дъждовната фея , никъде не виждам цени. Може би трябва да звъним да разпитваме за всеки хотел ли? newsm78
Цитирай

София

И големия и малкия влачим на море, на планина от раждането.
Малкия ходи два пъти до морето и веднъж на планина преди да навърши годинка. Понеже ходим два пъти за по седмица на различни места на море досега вече е ходил 6 пъти.
Съветвам ви да отидете в края на юни на южното черноморие, на по-малък курорт. Надолу към Лозенец, Ахтопол, Синеморец по това време е спокойно и тихо. Ние ходим обикновено в края на юни на Приморско или Синеморец а към август на север. Тази година на север ходихме на Крапец в една вила с голям двор, пясъчник за деца, люлки, хамаци и разни други глезотии които ни позволяваха да пуснем малкия спокойно на двора и да си почиваме в стаята. Плажа там е 6 км ивица и в разгара на сезона имаше 100 човека на плаж. Ако търсите голям плаж това е мястото. Или Приморско. Там също плажната ивица е голяма и в началото на сезона има място за всички.
Може ли координати на вилата?
И още нещо- преди години посетихме къмпинг " Добруджа" , за 1 ден,   там водата беше смразяващо студена, може би 17-тина градуса и то през август.Казват, че наблизо минавало студено течение и обръщало водата. Та мисълта ми е,след като е още по на север, каква беше водата в Крапец, отговаряше ли си на сезона?
Цитирай

Sofia

Не би трябвало да направят проблем, че и трите деца са под 3 години. И при нас се получи така едно лято и за трите деца не плащахме Very Happy
Цитирай

Русе

ще ти е най-спокойното море, ако гледаме в перспектива поне следващите 3-4 години.  казвам го от личен опит, като майка на 3.4 г. близнаци, които сме повлекли по почивки от 4-месечни.
и аз съм на това мнение макар че не съм майка на близнаци Laughing Нашия красавец го помъкнахме от 4месечен по морета и балкани сега е на почти 3год и могада ти кажа че е истински цирк CrazyОсобено миналото лято като беше на 2г 4мес никакво море не разбрах а за почивка да не говорим.Сега ще видя с 3год какво щее това лято/ако не се разобедя де Mr. Green/
Каквито и да са условията в хотелите от лукс до супер лукс децата това не ги интересува те искат да бягат и скачат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.