Как да подсиля имунитета на детето си

  • 1 148
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Имам дете на 2.5г. което се роди с плевмония и до първата годинка почти не е боледувало , от както навърши една годинка сме влизали 5 пъти в болницата с бронхити , ангини и последния път с плевмония много съм притеснена. Искам да ви пишат родители , които са имали подобни проблеми или са чули за такива на свои близки какво разрешение са намерили.

# 1
  • Мнения: 1 029
Опитай с някакъв имуностимулатор.Тук има много изписан материал по темата.Надявам се да се включат и мами, които са давали "Бромо или Бромховаксом (незнам как точно се пише), мисля ,че той ще е подходящ за вас.Освен това осигурявай на детето повече витамини- сурови плодове и зеленчуци, разнообразна храна, дори и синтетични такива ако не яде достатъчно плодове.Аз ти препоръчвам Саностол или Апетон.
Посъветвай се и с педиатъра си, ако той не ти даде съвет се обърни към друг.
Има и майчета, които са наясно с хомеопатията.Пусни си тема ако искаш в подфорума за алтернативно лечение, ще ти бъдат полезни Peace
успех Hug

# 2
  • Мнения: 1 207
Давам Саностол и съм доволна,че и апетит има. Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 106
Здравеите!и аз да се вклу4а моето дете съ6то много 4есто боледува от гнойна ангина(за 8м. 6 пъти)изписаха да и давам Бронховаксон,но от него се обрина,лекарката бе6е доста у4удена 4е се е обринала и пове4е не и  изписа ни6то.Но аз искам да и давам не6то за имунитета,а незнам какво дано пи6ат  и други мами и да ни посаветват!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давай повече пресни плодове и зеленчуци, прясно изцедени сокове, повече чист въздух и много обич. А като имуностимулант можеш да опиташ със зелена енергия и коластра. Много майки ги хвалят. Купуват ги от дистрибутори. Аз лично давам цитросепт и съм доволна, но не знам детето ще го пие ли, защото е много горчив.

# 5
  • Мнения: 80
Аз давам САНОСТОЛ и ЕСБЕРИТОКС и съм много доволна.Миналата година за 5 месеца пи 7 пъти антибиотик,а тази година за сега не ни се е налагало.

# 6
  • Мнения: 234
Здравей,да ти кажа честно на моето често боледуващо дете съм давала какво ли не.Респивакс,Изопринозин,Есберитокс сега пие Имунобор.Изпила е една кофа с най различни комбинирани витамини.Яде пресни плодове .Дори вадихме третата сливица.Въпреки всички тези опити за укрепване на имунната система,резултат никакъв.Когато си е в къщи не боледува,но тръгне ли на ясла веднага лепва някакъв вирус.
Та извода за мен е,че детето трябва да порасне още малко за да се разредят боледуванията.Поне така беше при батко й.Той стана на 7 годинки и спря да боледува.
Успех в твоите опити да се преборите със слабата имунна система на детенце.Желая му много здраве и безгрижно детство.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Имунокинд и Есберитокс  Peace

# 8
  • Мнения: 2 052
Аз съм доволна от коластра и зелена енергия на аквасорсл  Peace

# 9
  • Мнения: 3 929
Цитросепт, Цигапан, вит.С и Бронховаксом. Много разнообразна храна, въздух и повече сън.

Общи условия

Активация на акаунт