Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Мнения: 22
Здравейте,
Моля ви за съдействие с информация - трябва ли да приложа някаква декларация или друг документ към третия ми изравнителен болничен до 135-тия ден за представяне в НОИ?
Предварително благодаря.
Цитирай

Някъде под синьото небе:))

Мнения: 1 007
Аз родих преди датата на термина си по първия болничен издаден от гинеколога водил бременността ми. Втория болничен ми бе издаден от лекаря водил раждането ми с начална дата , деня следващ края на първия болничен. Гинеколога водил бременността ми издаде един документ, на който описваше датата на раждането ми и датата на термина и разликата, която се получаваше и ми каза да го дам на педиатъра на бебето, който при издаване на третия болничен ще ми направи изравняването на дните на базата на него. Мисля, че този документ служи само за пред педиатъра, а в НОИ се носи само последния болничен.
Цитирай


Мнения: 22
desiniko , много ти благодаря за отговора, но се поразрових и установих, че май трябва да приложа декл. съгласно чл. 50/51 от КСО.

Цитирай

На тиха улица

Мнения: 902
NLD , действително се прилага тази декларация, сигурно вече си я свали от нета.После, след като ти изтече и този болничен подаваш молба за майчинство пред работодателя.
Цитирай


Мнения: 1 360
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206747.0
тук има всичко  Very Happy
Цитирай

Някъде под синьото небе:))

Мнения: 1 007
desiniko , много ти благодаря за отговора, но се поразрових и установих, че май трябва да приложа декл. съгласно чл. 50/51 от КСО.

Уф забравих за тази декларация... newsm78 прави сте!!!
Цитирай

София

Мнения: 9 918
декл. съгласно чл. 50/51 от КСО.


счетито трябва да ги даде
Цитирай

Earth

Мнения: 1 932

 newsm10 smile3521
Цитирай

София, Горна баня

Мнения: 145
Здравейте,
Моля ви за съдействие с информация - трябва ли да приложа някаква декларация или друг документ към третия ми изравнителен болничен до 135-тия ден за представяне в НОИ?
Предварително благодаря.

Чл.3, ал. 3, Наредба за изчисляване и изплащане на паричните обезщетения и помощи от държавното обществено осигуряване:
"Към болничните листове за майчинство след 42-ия ден от раждането се прилага декларация за обстоятелствата за изплащане на парично обезщетение при раждане по образец съгласно приложение #1."
Цитирай

София

Мнения: 414
Здравейте,
Моля ви за съдействие с информация - трябва ли да приложа някаква декларация или друг документ към третия ми изравнителен болничен до 135-тия ден за представяне в НОИ?
Предварително благодаря.

Това е декларацията http://nedev.biz/images/stories/pril.1.doc
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.