Магии

  • 4 880
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • варна
  • Мнения: 1 830
Оф, незнам да се смея ли, да плача ли newsm78 Thinking

# 31
  • Мнения: 192
На твое място, за по-сигурно ще изхвърля и детето. Ми тъй де, няма начин да не е омагьосано!  Shocked
В течаща вода, да не забравиш!!!  Peace
Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 3 675
Това, което чета под път и над път за магиите е абсолютна глупост.Такива неща не съществуват, може би злото се корени не в някакъв предмет, а лошите мисли на самите хора и греховете им.Народът все търси някого друг виновен за своите грешки, така поне си мисля аз.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 299
А как те чукна точно тази мисъл?Да не би да си патила?

# 34
  • София
  • Мнения: 589
Малеее, то негативизма лъха не от  съседката,а от теб! Аз вчера занесох наши дрешки на една мама в нужда и сигурно вече сме омагьосани!?

Да,аз съм супер зла,как разбра от един мой отговор.Браво на теб.Много си досетлива  Peace
Аз пък съм стисната и на никой нищо не давам  CrazyА на теб браво че си занесла на тази мама в нужда малко дрешки.Похвално  Peace
Тука стана нещо като "Гузен негонен бяга" май newsm78  azsa визира авторката на темата ама...

Aми на мен ми се стори че за мен говори,защото пише веднага след мен.Оф незнам.........
ок  Peace да върви тематаА й малкод а се хванем за косите не е лошо  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 589
Наистина визирах авторката на темата, не знам защо Бамби03 реши,че става въпрос за нея...

ок, може да да не съм разбрала  Tired

# 36
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Жилетката е купена, не е плетена на ръка и няма бодове, свивки и т.н.
Това, че е машинно плетена изобщо не значи, че няма бримки. Баба ми връчи на съпругата на братовчет си жилетка на моята дъщеря, която е на 4 за да изплете за новороденото си внуче жилетка, за да се ориентира в размерите и. И да,  жилетката беше купешка, но плетените от баба ми жилетки за малката когато бе по-мъничка съм ги дала на друго бебе.

Та искам да ти кажа, че е напълно нормално. Жената вероятно е забравила как се плете за малко дете и какви трябва да са пропорциите, а колко бримки ще й трябват за да се получат желаните размери като пооплете ще види според плетката, която си е избрала. А свивки винаги има, дори и при машинно плетените, иначе няма да има свивка за ръкавите.

Пък и винаги се плете малко по-голямо от необходимото, едно че жилетка се носи над дрехите и второ, че е желателно да се използва поне 1-2 години, като са по-малки ще им е по-големичка но това не е проблем, ръкавите винаги могат да се навият.

# 37
  • Мнения: 135
Това, което чета под път и над път за магиите е абсолютна глупост.Такива неща не съществуват, може би злото се корени не в някакъв предмет, а лошите мисли на самите хора и греховете им.Народът все търси някого друг виновен за своите грешки, така поне си мисля аз.

може да има много неща написани за магиите, които да се определят като глупост, но освен това има книги на българския пазар, където се описват методики как да се прави(че даже за тийнейджъри!)
Според мен човек трябва да е запознат и да може да вземе мерки.
Ако няма опит с това, може да се идe в църква с молба да се прочетe Киприянова молитва
или я четете сами.


Цитат
  КИПРИЯНОВА МОЛИТВА:

Владико Господи, Иисусе Христе, Боже наш, Който всичко държиш, Святи и благословени, и Вечно съществуващ Цар на царете и Господи на господарите!

Слава на Тебе седящия в светлината пред хиляди и милиони свети ангели и архангели.

Ти знаеш тайните на смирения Твой раб Киприян,

защото преди не познавах Тебе, Господи Вседържителю,

но, Ти Сам Господи Иисусе Христе, повика мене недостойния и ме благослови и удостои да живея с любов и послушание пред Твоето милосърдие и да разпръсна силата на магията, защото и аз, Господи, задържах облаците и те не пускаха дъжд, връзвах земята и тя не даваше плод, лозите не се разлистваха, стадата не даваха мляко, правех мъжете да не се събират с жените си и те да не стават майки, братя да се не виждат и семейства да се разделят, правех зимата лято и лятото - зима.

Всичко лошо, което можех, правех, затова, Господи, Боже наш, приеми моята смирена молитва и направи така, че който страда от лош дух или бъде омагьосан от магията, която пречи на Твоите люде и дома им веднага, където се прочете тази молитва с вяра пред Бога, да се освободи в името на Отца и Сина и Светия Дух.

Амин.

И откъдето и да е изпратена тази магия, нека се разпръсне от Твоите раби и със силата на Честния и Животворящ кръст, който прогонва всяка вражеска сила.

Амин.

Ако магията е сложена под праг или в кожа, или в желязо, или под камък, или под земя, или под дърво, да се разпръсне като дим, или ако е написана с мастило или кръв човешка, или кръв на добитък, или на риба, или с каквото и да е направена, нека се разпръсне от Твоите раби.

И ако магията е вързана с много възли или в кости прекарана, или в гроб през иглени уши, или в бунар хвърлена, или с каквото и друго да е направена, нека се освободят Божиите раби /...имената.../ от всякакво зло действие на нечестивия дух, така щото с дръзновение да казват: "Господ е мой защитник, няма да се уплаша от никакво зло."

Защото Ти, Господи, си с мене, Твоята десница ме успокоява и тъй моля Ти се, Господи Боже Вседържителю, по молитвите на Твоя смирен раб Киприян, простри Своята мощна Десница и милостиво погледни на Твоите раби /...имената.../
и им изпрати мирен и верен ангел пазител от всякакво зло, за да славят Тебе, Нашия Изкупител и Избавител сега и винаги и во век и веков.

Амин!

# 38
  • Мнения: 4 292
Tо човек в днешно време и любезен да не смее да бъде... Пък и сакън да не писка нещо, току виж магьосник го изкарали. 
Аман от такива. Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3 929
Най-добрият начен да отблъснеш всякаква негативна енергия, е да не вярваш в нея. И колкото повече се вманиачаваш в случилото се и ставаш мнителна, толкова повече отрицателна енергия събираш. Просто се абстрахирай от случилото се.

# 40
  • Мнения: 4 965
Глупости на търкалета. Бабата е взела мерки за 2 жилетки - поне по 1 месец плетене на жилетка. Децата ще станат поне на 9-10 месеца. Пък и нали няма да ги носят само 2-3 седмици. И моята баба им плете дрехи на децата ми поне за около годинка по-големи...
Големи филми, голямо чудо. Вярващи хора магия не ги лови (ама и не злобеят, когато друг човек го застигне лошо  Twisted Evil).
И за най-сигурно, хвърли наистина и жилетката, и детето, а после вземи малко очистително, че да няма магия и в шоколада. Joy
Ужас, човек вече не може ни благодарност да изрази, ни на чуждо детенце да се зарадва, че може и на кладата да го изгорят.

# 41
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 newsm62 newsm62 newsm62

# 42
  • София
  • Мнения: 1 529
 afwitchКакви са ти отношенията с жената? Защо смяташ,че е злонамерена? Знам,че някои баби вярват в магии и ги правят.Знам и,че ако не вярваш няма да те хване? На мен,колко са ми правени,та чак ми беше интересно следващата ,каква ще е. Не бъди толкова подозрителна към хората,сигурно си видяла много лошотия,ама не ставай и ти като тях. Laughing

# 43
  • Мнения: 7 821
Тая тема кърти миФки!

# 44
  • Мнения: 953
ЕЕЕ, на мен съседката вчера ми поиска кръстата отверка, дали не ми е направила магия ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт