Кой хотел в Доспат, с гледка към язовира?

  • 5 822
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Здравейте!
Изчетох що - годе повечето неща, които намерих за Доспат в нета и форума, но исках и вас да питам (пак).
Следващия уикенд с приятели сме планирали да ходим за риба на Доспат, но от същата страна, а не откъм Сърница.
Разглеждах хотелите. Имаме изискване хотела да е с гледка към язовира, а не към градската сладкарница  Wink
Тихия кът и Панорама са заети  Confused
Не е необходимо да има читав ресторант, защото можем да отидем където си поискаме вечер...
Местоположението е важно!
Моля, помагайте  Praynig

# 1
  • Мнения: 134
Засилих се да хваля Тихия кът, ама тц, нямало места! Иначе там пъстървата не е за изпускане.

# 2
  • Мнения: 2 631
Засилих се да хваля Тихия кът, ама тц, нямало места! Иначе там пъстървата не е за изпускане.

 Joy

Наистина ми трябва хотел там  Tired
(Чухме за пъстървата  Peace)

# 3
  • Мнения: 658
А в Почивната станция на ДЗИ пробва ли?За Панорамата не съжалявай-в циганския квартал е. Иначе е хубав хотел.За дружи хотели не се сещам да има на брега освен бунгалата от другата страна, но ми се струва че за там е студеничко все още. А защо не в Сърница?

# 4
# 5
  • Мнения: 3 622
Ние сме биле в този хотел Емили и беше много приятно  Peace

# 6
  • Мнения: 658
Да Емили е хубав, но не е в Доспат, а Дъбраш пък е доста далече от язовира. Останах с впечатлението че авторката иска хотел в гр.Доспат и с възможност за изглед към язовира newsm78

# 7
  • Мнения: 2 631
Да Емили е хубав, но не е в Доспат, а Дъбраш пък е доста далече от язовира. Останах с впечатлението че авторката иска хотел в гр.Доспат и с възможност за изглед към язовира newsm78

Да. Искам да е в Доспат.

Не в Сърница, защото пътя дотам е ужасен и ..... има доста хора, които ме познават там, а не искам да се обвързвам със срещи...
Пък и рибаря предпочита доспатката страна за риболов  Flutter

За Емили прочетох доста негативни отзиви в интернет пространството и още се колебая  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 631
Момичета, благодаря ви, че се отзовахте на питанката ми!  Hug
В крайна сметка нямах много време и избор за чудене и успях да резервирам стаи в 'Дом Моллова'.
Къщата се намира през една на "Тихия кът', така че има и изглед, и ресторант в близост!  Party

Хубав ден на всички!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 937
kafe, късничко се включвам, но ето още един вариант, пък макар и за някой друг път.

# 10
  • Мнения: 217
Е.това вече ще хареса на мъжа ми,и сега ако някой ми помогме,харесал си е някакви въдици на Шекспир в нета ,аз нищо не разбирам,но он лайн поричките са доста евтини и ми се вижда съмнително,да не пробутат някое менте.
Ако някой е купувал моля да каже. newsm78

# 11
  • Мнения: 1 180
kafe, късничко се включвам, но ето още един вариант, пък макар и за някой друг път.

Подкрепям с две ръце - в края на Сърница е, но е невероятно! домакините са прекрасни хора, а манджите на леля Нина...мммм, вкусотия! Често си мечтая за нейните пирожки...

# 12
  • Мнения: 658
Дааа, страхотно е при Нина. Ние преди ходехме в Доспат, но от 5 години откакто сме открили пансиона в Сърница нямаме пропуск. Всеки юли сме там, тази година - август, че каката има изпити. Само че момичето държи на Доспат. Да пътят до Сърница наистина е лош. Дали тази година няма да го оправят newsm78

# 13
  • Мнения: 2 631
Дааа, страхотно е при Нина. Ние преди ходехме в Доспат, но от 5 години откакто сме открили пансиона в Сърница нямаме пропуск. Всеки юли сме там, тази година - август, че каката има изпити. Само че момичето държи на Доспат. Да пътят до Сърница наистина е лош. Дали тази година няма да го оправят newsm78

Миналата година ходихме на палатки на Доспат. Единия ден отидохме до Сърница да се разходим и пътя беше отврат! Сега, при зимни условия, когато още е заледено си е и гадно, и опасно. Затова предпочетохме откъм Доспат да идем!  Peace
Едва ли ще оправят пътя и тази година!  Tired

Общи условия

Активация на акаунт