Кандидат шофьорки - вижте на какво попаднах

  • 1 596
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Случайно ми попадна този сайт днес
цък
Видя ми се полезен, а вие какво ще кажете.
За мой ужас вече явно съм станала печен Софийски шофьор  ooooh! ooooh! ooooh! защото направих няколко типични грешки, а едно време като учех за листовки - грешки нямаше изпита си го взех с 0 грешки!

# 1
  • Мнения: 1 103
да така  ще се упражнявам. Peace

# 2
  • Мнения: 4 916
Супер! Шофьор съм, но и аз ще се изпитам сама на листовките  Peace

# 3
  • Мнения: 390
Аз съм шофьор на година и нещо.Навремето точно такива листовки (на диск) ни даде инструктора да учим.Бях станала непревземаема, и на изпита даже,ама на сега се изложих  smile3534

# 4
  • Мнения: 765
Цял ден ги решавам. Правя по 4 най-много. След 10 дни съм на изпит. Ще го взема, въпросите са малоумни. Не мога да разбера защо трябва да има знаци за всичко- баба с внуче и циганче с колело само няма в тези знаци.

# 5
  • Мнения: 73
Помощ аз се регистрирах обаче не ми идва паролата вашата кога дойде?

# 6
  • Мнения: 3 376
Коя парола-за регистрация или след като пратиш смс-а?
Тази за регистрация ми дойде на другия ден след като се регистрирах вечерта.

 Lennyh ,все се канех да ти пиша и да ти благодаря за сайта,страхотен е. Peace  bouquet

Аз съм на изпит в сряда,ще видим какво ще направя.Иначе листовките са индентични с тези,които си купих,но незнам защо ми е по-лесно да се седна пред компютъра и да решавам  Mr. Green

Другото нещо,което ми хареса е че когато сгреша ми обяснява къде и каква ми е грешката и така разбирам повечето неща,които не ми бяха ясни.А на другите листовки трябваше да наизустявам.

# 7
  • Мнения: 1 312
Аз листовка на живо не бях виждала преди изпита.
Само по такива учех.

# 8
  • Мнения: 61
ужас !!! Издъних се май ще трябва да потренирам и да си поприпомна правилата за движение
 Embarassed

# 9
  • Мнения: 639
Цял ден ги решавам. Правя по 4 най-много. След 10 дни съм на изпит. Ще го взема, въпросите са малоумни. Не мога да разбера защо трябва да има знаци за всичко- баба с внуче и циганче с колело само няма в тези знаци.
Четири са много.Трябва да ги смъкнеш до1-2 най-много. Peace

# 10
  • Мнения: 419
Шофьор съм. Време за размисъл - 10 минути. Пет грешни отговора на демолистовката  newsm78. Ще трябва да опресня знанията си.

Общи условия

Активация на акаунт