Столче за кола - откога?

  • 4 556
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте,

Колко голямо беше вашето бебе, когато започнахте да го слагате в столчето за кола?
Нашето няма месец и искаме да ползваме столчето в къщи. Но като го сложихме ми се стори, че е мъничък още и не му е удобно.
И се чудя аз ли не го слагам правилно или столчето е полезно след нчвършване на определена възраст, да речем след първия месец. 

# 1
  • Мнения: 865
Ама защо в къщи столче за кола!В къщи ползвах шезлонг за бебе.Той е от 0мес. нагоре.

# 2
  • Мнения: 641
Дори и за кошница за кола е малко ,защото няма хоризонтално положение,а на 1 месец е твърде рано за друго .

# 3
  • София
  • Мнения: 302
В кошницата го сложих за пръв път на 2-3м.... иначе пътувахме като лежеше на задната седалка до мен.... но ние сме пътували 2-3 пъти извън градско де. Според мен трябва да се по изчака преди да се сложи детето... тъй като още не е заякнало гръбчето, а все пак тази кошница има наклон 45градуса.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Дори и за кошница за кола е малко ,защото няма хоризонтално положение,а на 1 месец е твърде рано за друго .
В кошница може да се сложи още новородено. С една възглавничка. Аз така правех и сина ми никога не се е возил в кола на ръцете ми. В Къщи ползвах шезлонг.

# 5
  • Мнения: 1 193
Ние, често пътуваме до провинцията, и Киа, още от раждането я слагахме в кошница. От долу, и слагах малка възглавничка, за да е по легнала.  След 10-тия мес. и купихме стол, че тя искаше да стои седнала. Като заспи, дръпваме столчето в полулегнало положение.

# 6
  • Мнения: 1 900
Има кошници за автомобил който се ползват от деня на изписването още. Дори в чужбина не разрешават изписване на бебе от родилния дом ако автомобила не е оборудван с такова.
Има столчета с няколко положения на облегалката, но каквото и да е столчето ти на него би следвало да е написано от кога и как се ползва.
Иначе може да ползваш и шезлонг.  Peace

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние сме със столче от както се е родил, пътуваме много и ни е много удобно.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
В кошчето за кола го сложихме на около 40 дни, тъй като тогава за първи път пътуваше с нас.

# 9
  • Мнения: 3 478
Има кошници за автомобил който се ползват от деня на изписването още. Дори в чужбина не разрешават изписване на бебе от родилния дом ако автомобила не е оборудван с такова.



Точно така Peace

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
От раждането.
Дори в чужбина не разрешават изписване на бебе от родилния дом ако автомобила не е оборудван с такова.
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
Още от първия ден вкъщи слагах малкият в столчето за кола. Прекарваше доста време в него. Peace

# 12
  • Мнения: 11 003
В кошница за кола я слагаме от деня на изписването от болницата.

# 13
  • Мнения: 9 814
Ние, често пътуваме до провинцията, и Киа, още от раждането я слагахме в кошница. От долу, и слагах малка възглавничка, за да е по легнала.  След 10-тия мес. и купихме стол, че тя искаше да стои седнала. Като заспи, дръпваме столчето в полулегнало положение.

 Peace

# 14
  • Мнения: 1 186
Ние бяхме с столче за кола -тип кошница на Maxi Cosi и много хубава работа ми вършеше особенно когато дойде времето за захранване а и то си имаше допълнителна подложка за новородени която е ортопедична и пиклата я слагах там от деня на раждането  Rolling Eyes.....сега го слагаме в колата колкото да се отчетем пред КАТ ако ни спрат на път Whistling

Общи условия

Активация на акаунт