Различни прически !!??

  • 2 785
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Какво мислите по въпроса с прическите и подстижките?
За дрехите сме обсъждали вече.
Аз съм на мнение, че децата въпреки че са близнаци, са различни по характер и не е редно да ги уеднаквяваме.
До сега децата ми бяха с еднакви прически - различаваша се по дрехите. Вчера обаче ги подстригах различно. Едната е с мъжка подстрижка а другата е на черта малко под ушите.
Всеки ме пита защо, нали са близначки  Confused   Аз пък си мисля, че така ще се разграничават - първо ще ги разпознават по-лесно  Wink  и второ, те са толкова различни по характер........
Още не съм казала на никой от приятелите и семейството, но като помисля какво ще стане....  #Bad Talk  Crossing Arms   #Silly
Вие какво мислите по въпроса? Трябва ли бизнаците от един пол да са огледален обръз на себе си?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Моите са с толкова различни коси - едната (Плами) е с много коса, но тънка и чуплива като моята, а другата (Цвети) е с коса като четка - с едни дебели косми, като на тати  Mr. Green (поливам я няколко пъти докато се намокри  Twisted Evil ).
И по цвят са различни, та сигурно ще бъдат и с различни прически може би  Rolling Eyes , чакам само да им пораснат косите и започваме с експериментите. Даже Цвети вече е подстригвана веднъж ( цялата рода и 10 майки ме озяха, че не било хубаво преди годинката да се стриже, ама какво в очите ли да й влиза и да ходи като Петкан Дивака #Silly )

# 2
  • Мнения: 4 965
За сега нашите бебки още нямат достатъчно коса за прически, с изключение на "кукуригу" - и двете ги връзвам по еднакъв начин, но за в бъдеще сигурно също ще са с различни прически (Есето е с права коса и малко по-светла, докато Киска е с по-тъмна и чуплива коса). Аз вече много пъти съм писала колко различни по характер са нашите шушулки и някак си ми изглежда странно да ги уеднаквявам на сила. Предпочитам на първо време да не ги подстригвам - момиченцата ми харесват с дълги коси, но най-вероятно ще правя както с дрехите (докато започнат сами да изказват предпочитания) - ще са с различни, но подобни прически (нали така ги обличам - с еднакви дрешки, но задължително в различен цвят и с различни щампи - идеята ми е след време да няма сърдене от типа "Ама на сестра ми е по-хубаво, пък на мен все по-грозни неща!").

# 3
  • Мнения: 2 051
Хич не ми е минавало през ума досега, то не че има какво да се реши и подстригва, още имат перушина по главите, само че сега е много руса, а се родиха с една тъмна такава.
Хвърли ме в размисъл, значи  Thinking
Сигурно ще се съобразявам с особеностите на децата, какво би им отивало и какво не. Предполагам, че ще имат леко различаващи се прически до момента, в който започнат да избират сами.

# 4
  • Мнения: 4 458
Ами..... мен вече ме питаха защо съм се решила на тази крачка, дане би да имали въшки  Shocked
Едни колеги пък питат " Ама те нали са близначки? Тогава защо са с различни прически? Трябва да са еднакви!"
Всеки обаче е на мнение, че им отива и че така се разграничават като характери.... Ходи че угоди на хората.
Като ми казват, че съм сбъркала с прическите казвам само " Не ме интересува, аз си ги харесвам а и децата се възприемат... друго не ме интересува." На децат казвам същото: " Най-важното е ти да се харесваш! Това че сте близначки незначи че трябва винаги да сте еднакви!"  Laughing  
Май ще възпитам големи бунтарки  Wink

# 5
  • Мнения: 2 051
Цитат на: aylin
Май ще възпитам големи бунтарки  Wink

Май на някого ще да са се метнали Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
тъй като моите момчета са изцяло различни и да искам не мога да им направя различни прически но си права че решението си е изцяло твое аз например дори не ги обличам с еднакви дрехи(случва се но много рядко и винаги имат поне едно различно нещо)

# 7
  • Мнения: 4 458
Цитат на: vedrra
Цитат на: aylin
Май ще възпитам големи бунтарки  Wink

Май на някого ще да са се метнали Wink


Това сега какво е? Комплимент или намек,а? Grinning

Ако намекваш че на мен ще се метнат, ще кажа само - дай Боже. Вярно че ще ми побелеят косите но поне ще са оправни  Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт