Къде има танци за най-малките?

  • 6 070
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Знаете ли места където се предлагат танци за най-малките(модерни, народни, каквито и да са)?  Гледам че на повечето места началната възраст е 4 години. Мисля че на детето ще му е забавно да потанцува с други деца. Пък и ние малко да си починем от танците вечер Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
Дъщеря ми посещаваше ето тази школа Нюанс и съм много доволна. В момента я спрях за малко, заради болести, студове ... но скоро ще подновим посещенията. Танците са комбинирани - за най - малките са народни, балет, худ. гимнастика и пеене. Ако те интересува още нещо питай  Peace

# 2
  • Мнения: 1 004
Какви са цените?

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Куки, от страницата не ми стана мн ясно - де факто на три различни места ли се провеждат заниманията или не? Къде всъщност?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Не, има 3 различни места, но е за различните възрасти. За най - малките е само на пл. Народно събрание в Студентския дом

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
4-6г. къде провеждат заниманията?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
Не съм сигурна, в Студентския дом където сме ние основно са точно 4 - 6 г, тези под 4 са малко, но мисля че има и на още едно място, но да не те объркам нещо. Най - добре се обади и попитай Мария Гатева, много е любезна и ще ти обясни всичко  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И мен ме интересува по колко се плаща на месец?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 708
По 30 лв на месец

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Куки благодаря за инфото!  bouquet
И още нещо искам да питам. В кои дни са репетициите и от колко до колко?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 708
Нашата група е вторник и четвъртък от 17 до 18 ч, но знам че има и от 18 ч някъде, защото единия учител (всеки път са по 2-ма за различните танци) бърза за друго място

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Благодаря ти още един път. Дъщеря ми е на 5 и половина при вас ли са тази възрастова група.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 708
има и едно детенце в 1-и клас, но доколкото разбрах има и още една група, може би на другото място е по - удобно за някой деца  Thinking не съм сигурна

# 13
  • Мнения: 127
А как точно комбинират танците - всеки път нещо различно (примерно веднъж гимнастика, веднъж народни танци) или всеки път от всичко ? Звучи интересно, ще звънна по телефона да разбера повече и от организаторите.
Мерси много   bouquet

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
А едва ли е така. Избираш си с какви танци искаш да се занимава детето ти и го записваш в определената група.

Общи условия

Активация на акаунт