Ладата на Слави...

  • 4 837
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 61
Вече да караш лада е екзотика. Няма запазени екземпляри...
Рени, аз колата и жената не ги сменям  Wink
С една кола карам 30 години, с една жена - до живот...

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С една кола карам 30 години, с една жена - до живот...
Добре, че не е обратното.
Не знам що за кеф е това да караш Лада... като дигнеш 100 и започва да се тресе все едно ще се отлпепи от земята.
Но иначе си е верно, че по-здраво от руската машина няма Peace

# 32
Абе,хора,опомнете се.На кого му е нужно да кара кола на по 30 и повече години,ако ще и да е в перфектно състояние!Та тази машина вече е излязла от употреба.Защо не си ползвате компютрите правец 8 и правец 16,някой тук дори не знае ,че е имало такива машини.Светът се мени,техниката също,не може да си караме с едни и същи неща докато сме живи.Колкото и да е перфектна ладата ,си е таратайка.Няма abs,airbag,климатик,системите са и морално остарели.Опасна е за движение,нестабилна е на пътя.Не бих си возил детето в такава кошница.Тук се спомена ,че пред мерцедес втора ръка,някой би избрал лада.Пълен абсурд.Съвсем на скоро баща ми си купи мерцедес е 250 турбодизел.Ами то е като космически кораб.Нищо,че е модел,2000 година!Да споменавам ли какво има в него.Кожен салон,abs(на четирите колела),двузнов климатроник,10 тонколони,6 airbag-a.И някой ще предпочете кошницата пред това.Ще ме прощавате.И последен въпрос.Някой гледа ли телевизия на руските телевизори Електрон?????Защото да караш лада е същото!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 61
Grossadmiral_Doenitz, ти не вникваш в това което ти пиша... Няма да споря с никого в този клуб, не е тук мястото, нито момента.
Баба ми още си гледа телевизия на стария телевизор 'Велико Търново 84', работи безупречно, а аз в рамките на 8 години смених два съвременни, хубави, нови телевизора, единия беше Сони...

# 34
Баба ми още си гледа телевизия на стария телевизор 'Велико Търново 84', работи безупречно, а аз в рамките на 8 години смених два съвременни, хубави, нови телевизора, единия беше Сони...
[/quote]

Ми вземи тогава телевизора на баба ти!!!! Хубаво е да гледаш 8 канала,за другите да въртиш едни копчета като изоглавен,и да ставаш и разхождаш всеки път когато го пускаш,спираш,усилваш и т.н. разберете тези соц.машини бяха здрави,защото трябваше да се задоволява потребността на населението.Тоест купуваш 1 и не мислиш после 20 години за друго.Такова беше тогавашното мислене.Но вече няма соц.и живеем в 21 век!!!!!

# 35
  • Мнения: 151
Баба ми още си гледа телевизия на стария телевизор 'Велико Търново 84', работи безупречно, а аз в рамките на 8 години смених два съвременни, хубави, нови телевизора, единия беше Сони...

Ми вземи тогава телевизора на баба ти!!!! Хубаво е да гледаш 8 канала,за другите да въртиш едни копчета като изоглавен,и да ставаш и разхождаш всеки път когато го пускаш,спираш,усилваш и т.н. разберете тези соц.машини бяха здрави,защото трябваше да се задоволява потребността на населението.Тоест купуваш 1 и не мислиш после 20 години за друго.Такова беше тогавашното мислене.Но вече няма соц.и живеем в 21 век!!!!!
[/quote] newsm10

# 36
  • Мнения: 686
Ама Ладата излиза топличка от завода,не е на 30 години,че може и климатик да има Wink

# 37
Да климатика на 2107 го знаем всички,отворените прозорци.Иозобщо смешно е да се дискутира по въпроса.

# 38
  • София
  • Мнения: 61
Аз пък намирам всички тези екстри - абс, климатици.... за скучни и не нужни.
Grossadmiral_Doenitz, виждам ,че си от София, пиши ми на ЛС да се видим, да те повозя на ладата да видиш за какво става на въпрос. Или на теб ти е под достойнството да се качиш в лада? Под твоето ниво? Ти не се качваш в кола без климатик. Няма лошо... Едни могат да карат лади, други не. Кола автоматик всеки може да кара, със абс всеки може да спира...

# 39
Охх,братле,по-горе казах вече имали сме  лада точно като твоята-1500,само че синя.Според мен най-сполучливия модел на лада.Така,че няма нужда да ме возиш и да ми показваш какво ли не.Аз на тази лада съм се учил да карам,знам и тънкостите от всякъде.Не ми е под достойнството да  се кача в такава кола,но това не променя мнението ми че е таратайка.Да,харесва ми автомобила ми да има абс,климатик,да е автоматик.Харесва ми,и не вярвам на някой да не му харесва.За кой ли път повтарям живеем в 21 век!!!

# 40
  • Мнения: 335
Баба ми още си гледа телевизия на стария телевизор 'Велико Търново 84', работи безупречно, а аз в рамките на 8 години смених два съвременни, хубави, нови телевизора, единия беше Сони...

Ми вземи тогава телевизора на баба ти!!!! Хубаво е да гледаш 8 канала,за другите да въртиш едни копчета като изоглавен,и да ставаш и разхождаш всеки път когато го пускаш,спираш,усилваш и т.н. разберете тези соц.машини бяха здрави,защото трябваше да се задоволява потребността на населението.Тоест купуваш 1 и не мислиш после 20 години за друго.Такова беше тогавашното мислене.Но вече няма соц.и живеем в 21 век!!!!!
[/quote ] newsm10

Ей това му е лошото на "техното" на 21-ви век!
Че при грешка в комуникацията между техното и човека, става истинско мазало.
Като горния цитат - мнението на The_light_2008 от петък, 08 февруари 2008, 22:32.

Забърсал едно "[quote ]", сбъркал е едно бутонче и сега писмото му е като във вица:
"Кто кого е...ет в конце концов?"
Кой кого цитира в мнението на The_light_2008, а?

Същата е ситуацията и като ти се включи въздушна възглавница на пътя при 240 км/ч  поради сбъркан бутон или друга "грешка в комуникацията".
Пълно мазало.

Всъщност цитираната "бабата" е от мнението на Butaloto:
Grossadmiral_Doenitz, ти не вникваш в това което ти пиша... Няма да споря с никого в този клуб, не е тук мястото, нито момента.
Баба ми още си гледа телевизия на стария телевизор 'Велико Търново 84', работи безупречно, а аз в рамките на 8 години смених два съвременни, хубави, нови телевизора, единия беше Сони...

Казва го Butaloto.

Grossadmiral_Doenitz го цитира (с малка грешка в комуникацията с високотехнологичния му комп, типично за 21 век  Laughing).
След което се нанизва и The_light_2008 с грешен цитат на грешно цитираната баба.  И излиза, че бабата е на Grossadmiral_Doenitz, май. Или на The_light_2008? Или на Butaloto ooooh!

Верно: "Кто кого... в конце концов?"  Laughing

Друго си е в 21 век.

# 41
Е да компа ми не е правец 16 Wink  Грешки стават,но това няма да направи ладата автомобил за съвремието Simple Smile Всяко нещо с времето си. Холограма,ти лада ли имаш?

# 42
  • Мнения: 335
Имам книжка от средата на 80-те.
Взех я на Лада.
В началото на 90-те карах Таврия.
Сега карам друго, обаче електрониката му ме заключва непрекъснато докато съм вътре  Laughing
И други работи прави.
Мога да предполагам какво още е в състояние да направи занапред.
Към климатика само забележки нямам Simple Smile

Трагикомизмът в подобни спорове не е заради марката или възрастта.



# 43
  • Мнения: 17 546
Слави се изложи много с тази лада. Това момиче как ще кара тази таратайка незнам.......горката....даже не може и да я продаде.....кой луд ще я купи!
Тя затова се скъса от рев милата, не от умиление по баба Лада.

# 44
  • Мнения: 1 103
:hahaha:Mи тя и без това не я искаше но като я спечели да си я кара  Joy

Общи условия

Активация на акаунт