Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Как умря бащата от този сериал?
Цитирай

А, и аз това се чудех. Не го следя по принцип, но си го пускам за фон от време на време и тези дни само се чудя защо говорят за него в мин. вр. и с прискърбие.  newsm78
Цитирай

София

Отиде да купи мляко и го бутна кола. Ама така стана тъп сериала.
Цитирай

tzvety26 ,много ти благодаря.Изглежда актьорът е имал ангажименти на друго място и са търсили начин да го разкарат от сериала.Но малко тъпо,да го бутне кола.Мислех,че е по-трагично.
Цитирай

UK

Малко тъпо ми е как го прежалиха така бързо, в смисъл сега всичко си е нормално а той беше някаква движеща фигура в семейството преди това... Аз гледам обикновено в Събота и Неделя където дават по стар сезон и още е жив, но сега, понеже не дават От Местопрестъплението по Нова в 11.50, гледам и по новия сезон през седмицата и е тъпо.
Цитирай

DE

tzvety26 ,много ти благодаря.Изглежда актьорът е имал ангажименти на друго място и са търсили начин да го разкарат от сериала.Но малко тъпо,да го бутне кола.Мислех,че е по-трагично.

За съжаление не става дума за ангажимент, актьорът John Ritter е починал наистина, затова толкова скоропостижно са го зачеркнали от сериала.
Цитирай

UK

Сега виждам, че симпатичния брат на Джоун в едноименния сериал, е най големия му син.
Цитирай

Пловдив

За съжаление не става дума за ангажимент, актьорът John Ritter е починал наистина, затова толкова скоропостижно са го зачеркнали от сериала.
Да, наистина не става дума за ангажименти или за идея на сценаристите, актьорът е починал.
Цитирай

уж е комедиен сериал, с тази нелепа смърт се получи много странно...
Цитирай

Мн кофти продължение за сериала, след тази смърт. На мен ми е любим и си го гледам, но въобще не е същия. Аз също не знаех, че актьорът е починал, мислех, че просто е напуснал или нещо такова.
Цитирай

UK

Аз много харесвам Дейвид Спейд, та с удоволствие го гледам, но не знам под какъв предлог са го вкарали в сериала и защо го търпят като не го понасят.
Цитирай

Ох, че неприятно.  Sad Горкият... Починал е на рождения ден на малката си дъщеричка.
А през 2006 е излязъл филм с неговия глас (анимация). Явно го е записал години преди това, защото актьорът умира през 2003.  Rose Rose
Цитирай

Аз също харесвам това свежо сериалче и ми беше много гадно, като разбрах за нелепата смърт на главния актьор. От комедия, сериалът стана направо драма  Confused
Добре, че вкараха Дейвид Спейд, та сериалът пак да стане комедиен. Но въобще вече няма нищо общо с правилата на един малко параноичен и забавен татко.
Цитирай

И аз си мислех , че е напуснал заради други ангажименти и се ядосвах , това е все едно Ал Бънди да умре  Rolling Eyes

Ама щом е така ...   Rose Rose
Цитирай

UK

Сериала го има в Замунда - и трите сезона.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора