Love Actually - настройване за Св. Валентин

  • 1 873
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 11 818
http://imdb.com/title/tt0314331/
Това е филмът, на който за пръв път ме заведе на кино настоящият ми съпруг (тогава въобще не подозирах, че ще стане такъв Simple Smile) на втората ни среща. Той твърди, че изборът му е бил случаен и непреднамерен, но аз не му вярвам! Wink Определено ми въздейства!
Филмът е от 2003 г., но ако не сте го гледали мисля, че точно сега е подходящото време, имайки предвид настъпването на Св. Валентин.
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=114803

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 11:40 от Сисии

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Готин е филма, да.
На едно и също място от филма, винаги аха да ревна.  Crazy

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 213
Страхотен филм! Умерено смешен, умерено тъжен, много интересен сценарий и нещо, за което никога не се бях сещала - че на аерогарите всички се обичат, прегръщат...
Също Ема Томсън като каза на мъжа си след като разбра за задявката му - "...ти направи смешен моя начин на живот, направи смешна мен...", много затрогващо му съобщи, де. Peace

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това е Филмът с главна буква и пълен член, не са измислени думи, които да опишат колко е велик във всяка една своя мъничка подробност. Изключителен, невероятен филм. И невероятни актьори, всичко е точно както трябва да бъде.

# 4
  • Мнения: 11 818
Радвам се, че ви припомних един така любим и за мен филм!  Hug

# 5
  • Мнения: 1 959
Това е Филмът с главна буква и пълен член, не са измислени думи, които да опишат колко е велик във всяка една своя мъничка подробност. Изключителен, невероятен филм. И невероятни актьори, всичко е точно както трябва да бъде.

Като видях заглавието, влязох в темата, за да напиша същото...

# 6
  • Мнения: 3 271
И аз го харесвам страшно много!

# 7
  • Мнения: 1 107
Това е един и от моите любими филми, гледала съм го n- пъти и всеки път се удивявам от това как са пресъздали лицата на любовта....толкова, колкото са и хората на летището, може би...ако не и повече. Освен за Св. Валентин това е и моя "коледен" филм. Музиката към филма също е много точно подбрана  newsm10 txtloves newsm76 Two Hearts

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Любимият ни коледен филм!  Heart Eyes
И изобщо всички филми с Хю Грант.

# 9
  • Мнения: 1 312
Мерси за напомнянето Hug.
Пак ще го гледам Wink.
Много е хубав и е от онези филми,които мога да гледам по много пъти Heart Eyes.

# 10
  • Мнения: 459
Заинтригувахте ме. Сега ще го тегля. Благодаря

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 239
Този филм мога да го гледам постоянно без да ми омръзне. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 698
Това е Филмът с главна буква и пълен член, не са измислени думи, които да опишат колко е велик във всяка една своя мъничка подробност. Изключителен, невероятен филм. И невероятни актьори, всичко е точно както трябва да бъде.

Да!  Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Обожавам този филм Heart Eyes Всеки път като го гледам, откривам нещо ново в някоя от любовните истории и всеки път различна ми става любима Laughing

# 14
  • Мнения: 721
мене пък ме настройва за Коледа

# 15
  • Мнения: 2 161
Този филм ме зарежда по време на коледните празници.Всяка година си го пускам и все едно ми е за първи път.Но ако приема,че филмът има нещо общо с лиготията Свети Валентин,просто ще обидя филма и себе си.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма съмнение, че е коледен. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 818
Съгласна съм, че филмът е свързан с Коледа. Но какво от това. Нали е филм за любовта! При това един от най-хубавите.. Вече не мога да сменя заглавието на темата, иначе бих написала напр.: Love Actually - филм за любовта и различните й измерения.
Просто се сетих за него и реших да го споделя и препоръчам на тези, които не са го гледали, а на останалите приятно да си го припомнят. Не смятате ли, че е подходящ период за това!? А защо не и като идея за тези, които ще си останат вкъщи вечерта на Св. Валентин - да го гледат с чаша вино в ръката с любимия. Независимо дали празнуват и признават Св. Валнетин, просто небрежно прекарана вечер пред екрана, но с по-специален филм. Вкъщи също не се тачи този празник, но това няма значение, предположих, че мога да зарадвам някои от вас.

# 18
  • Мнения: 2 257
Филмът е разкошотия и е един от малкото, който ярко се открои в кашата от филми в главата ми. Силно коледен и хубав ми е, не мога да го вържа на Свети Валентин със сърчицата. Thinking Невероятно нещо, гледала съм го сто пъти и всеки път сядам да го гледам отново, все едно ще ям десерт. Най-вълнуваща ми е картината на аерогарата, когато всички са естествени и се прегръщат така обично.

Ами онзи кретен с коледната  … 89;ия на Love Is All Around.... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 161
А защо не и като идея за тези, които ще си останат вкъщи вечерта на Св. Валентин - да го гледат с чаша вино в ръката с любимия.
Любимия не гледа такива филми.Аз не познавам мъж,който да си пада по този филм.Този филм е за жени.

# 20
  • Мнения: 1 165
Този филм е невероятен. Гледала съм го два пъти и винаги ме кара да се усмихвам и ме зарежда с положителни емоции. Много харесвам тънкия английски хумор и актьорската игра на Хю Грант.

# 21
  • Мнения: 1 312
Снощи казаха,че Алън Рикман е починал Sad
http://imdb.com/media/rm3769867008/nm0000614

# 22
  • Мнения: 11 818
Много жалко!

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, никъде нищо такова не пише?

# 24
  • Мнения: 1 107
Снощи казаха,че Алън Рикман е починал Sad
http://imdb.com/media/rm3769867008/nm0000614


Много тъжно ако е истина( разбира се дано е грешка)....прекрасен актьор... Sad

# 25
  • Мнения: X
Снощи казаха,че Алън Рикман е починал Sad
http://imdb.com/media/rm3769867008/nm0000614


Недей така, спря ми сърцето бе момиче..
В ИМДБ нищо не пише, а си спомням примерно, че още на първия ден когато се чу, че Хийт Леджър е починал бяха отбелязали датата на смъртта му.
Алън Рикман е много.. трогателен (може ли да се каже това за човек  Mr. Green) актьор, обожавам го.

А филма.. някой по-горе каза, че всеки път открива нещо ново.. Когато го гледах за пръв път бях много разочарована че между Сара и Карл нищо не се случи, яд ме беше, че историята им остана незавършена. Трябваше да го гледам още 4 пъти може би за да се светна, че там историята е друга.. и е напълно завършена. Много красиво.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 751
Невероятен филм, мога да го гледам безброй пъти.  Heart Eyes
Обожавам този филм Heart Eyes Всеки път като го гледам, откривам нещо ново в някоя от любовните истории и всеки път различна ми става любима Laughing
Peace
но все пак - любими са ми тези три
1.
2.
3.

# 27
  • Мнения: 1 312
Е няма да съм го сънувала я Crossing Arms
Казаха си хората и това е!
Търсете в БТВ новините Wink

# 28
  • Мнения: 669
В БТВ новините казаха , че е починал Рой Шайдър ("Ах, този джаз!"), за Рикман нищо не съм чула... newsm78

# 29
  • Мнения: 1 312
В БТВ новините казаха , че е починал Рой Шайдър ("Ах, този джаз!"), за Рикман нищо не съм чула... newsm78
ooooh!
Леле Embarassed,срам...
Вярно,че за него казаха ooooh!.
Голяма съм блейка.
Незнам защо така се обърках.
Бях в темата малко преди това и явно съм задълбала много навътре,та така съм го свързала newsm78
Извинявам се за заблудата,но е неволно.
Нямаше да ви причиня иначе такова нещо  bouquet
Толкова бях сигурна,че Алън Рикман съм чула,че ми изтекоха очите да ровя в Гугъл за инфо,но пусто нищо не пишеше Rolling Eyes

# 30
Ето това наистина е филм!  Един от любимите ми моменти, когато малкото мимче казва на доведения си баща, че няма смисъл да живее без НЕЯ - а е още на 5!!! smile3525

# 31
  • London, baby
  • Мнения: 800
Много го харесвам този филм, гледала съм го няколко пъти. Любим ми е Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 86
наистина отдавна не бях гледала толкава свеж филм
много ми хареса

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Много готин филм, един от любимите ми.
Поздрави със закъснение за всички за отминалия вече празник Sugababes - Тoo lost in you

# 34
  • София
  • Мнения: 5 751
Много готин филм, един от любимите ми.
Поздрави със закъснение за всички за отминалия вече празник Sugababes - Тoo lost in you
страхотна песен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт