Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София

От няколко дни ми се е набила една идея в главата, която не ми дава мира – проблема е че не знам дали има такъв продукт, който на мен ще ми свърши работа…Затова се обръщам към вас с надежда, че ще ми помогнете по въпроса… Hug
Винаги съм ползвала съвсем нормални пудри, но сега вече има доста видове и аз съм в неведение дали има такъв продукт, който съм си въобразила, че ми трябва. Ефекта който търся е на прожектора – сияйно лице,  не да блестя все едно съм си сложила брокат, а кожата ми да отразява светлината .. Каква пудра да търся ???
« Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 15:22 от lanna »
Цитирай

Орифлейм наскоро пуснаха такава  - много бляскава, но аз мисля, че този ефект се постига основно с ФДТ
Цитирай

Светлоотразяваща!  Mr. Green
Шегувам се, по-скоро си мисля, че търсиш ефекта на порцелановата кожа, с много блясък ..Но то май се постига с ФДТ.   bouquet
Цитирай

Варна

Аз не съм виждала фдт, който да прави кожата сияйна...напротив повечето я правят лъщяща...ефекта, който търсиш се постига с пудра...и това, което аз бих ти препоръчала е пудрата на Revlon - Skin light...това е невероятна пудра (като я нанесеш кожата ти направо сияе...)...най-добре е да отидеш в добре зареден козметичен магазин и да обясниш на консултантките какво точно искаш  Peace
Цитирай

София

Аз също смятам, че би трябвало да е пудра, която да се слага върху ФДТ за точно този  ефект - Светлоотразяваща!  Mr. Green
Сега като гледах май тези двете на клиник са такива
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=62205&goChar=C
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65672&goChar=C
А и ще проверя и тази на Revlon - Skin light утре ще видя в мола какво е положението   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Варна

90 % съм сигурна, че ще останеш очарована от пудрата като мен  Blush кажи после какво ти е мнението  Laughing
Цитирай

София

90 % съм сигурна, че ще останеш очарована от пудрата като мен  Blush кажи после какво ти е мнението  Laughing
В бонжура предполагам я има, може би утре вече ще си купя, а на каква цена е  Peace  bouquet

Цитирай

Варна

Тука във Варна я има в Бонжура....миналата година май беше около 25-30 лв...сега не знам... Peace
Цитирай

Sofia-selo :D

Имам транслусентната пудра на Клиник.
С нея и ФДТ на Ревлон Колор Стей изглежда така:

http://newavatar.hit.bg/SN850551.jpg
Цитирай

За пудра с блестящи частички ли става дума?
Цитирай

Сф, Младост1

Revlon имат също такъв продукт. Smile
Revlon SkinLights Illuminator Lotion
снимка сега не мога да намеря. Rolling Eyes
Вчера го гледах в Бонжура, в тубичка е като кремче. Но 100-125мл. е някъде.
Пробвай го.
На мен ми хареса много и мисля, че като свършат моите запаси ще си взема това. Smile

Опа, ето
« Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 17:24 от kopche »
Цитирай

София

Имам транслусентната пудра на Клиник.
С нея и ФДТ на Ревлон Колор Стей изглежда така:

http://newavatar.hit.bg/SN850551.jpg
Значи го има този отразяващ ефект  Peace
А с коя точно си от двете на Клиник ?

Цитирай

Sofia-selo :D

Ей такава ми е:

Цитирай

Варна

kopche, и това имах, но правеше по скоро кожата да изглежда мазна, отколкото сияйна...въпрос на избор е...пудрата е пъти по-добра според мен  Peace
Цитирай

Сф, Младост1

kopche, и това имах, но правеше по скоро кожата да изглежда мазна, отколкото сияйна...въпрос на избор е...пудрата е пъти по-добра според мен  Peace
Хм, интересно! Thinking
Видя ми се хубаво като продукт, поне. Wink
Но като се замисля, те сияните ефекети или дават вид на мазна или на влажна кожа. Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора