Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 фев. 2008, 14:30 ч.

Нещо повече за оризовките...

• 2 204
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Обръщам се към вас с доста странен въпрос??? Tired Някой пробвал ли е оризовки пише,че нямат глутен и с богато съдържание на фибри.Някой пробвал ли ги е?  Мога ли да ги използвам като заместител на храната. Ще се радвам на всяка информация Flutter

# 1
  • близо до Витоша
  33uu

# 2
  • Montana, Bulgaria
За първи път чувам  Rolling Eyes newsm78 Embarassed

# 3
  • София
Н2О, какви са тези оризовки бе мила. Май никой не ги е чувал  newsm78. Нещо за слабеене ли е?

# 4
Това не са ли едни такива като стереопорени блокчета, по 4 в пакетче, от магазините за диабетици и билкови храни? Наскоро се излъгах да си взема и никак не ми харесаха, все едно ядеш въздух...Абе определено бяха гадни! Но на теб ако ти харесват и те засищат, какъв е проблемът. Хапвай  Mr. Green

# 5
Аз не бих си правила експерименти, и то през зимата, когато и без това приема на витамини е малък.
Защо не отидеш да ти изготвят лична диета?

# 6
  • София
 Мога ли да ги използвам като заместител на храната.
Заместител и на водата си намери, и това е то. Крайно е това, според мен, нищо лично.

# 7
  • по пътя на светлината
Не са особено вкусни...,но по добре пробвай някаква диета......,ако можеш да издържиш само на оризовки....

# 8
  • Горна Оряховица
ами не зная,вече трети ден ги ям, но не зная до колко са ефективни

# 9
  • София
Ако са тези, които Bellucci описва, честно казано едно че не ми харесаха на вкус, второ са малко "лапаш нещо, гълташ нищо", трето мое лично мнение, е че евентуално с тях можеш да заместиш хляба например, но да караш само на тях ми струва доста крайно и ще лишиш организма си от куп важни витамини и минерали.

# 10
Да не си докараш беля до главата. Thinking
Има цял подфорум с различни видове диети, защо не си харесаш някоя от тях, която залага на балансирано хранене?
Само с оризовки ще отслабнеш/ може би/ бързо, но после още по-бързо ще си наваксаш килограмите. А и организмът ти ще се изтощи.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=60.0

# 11
  • по пътя на светлината
За какво да са ефективни?Тези продукти без глутен са предназначени за хора ,които имат алергична реакция към глутен и за диабетици.Предполагам ,че пише и калориите на продукта.....

# 12
  • Горна Оряховица
ами да доста пише на етикета , пише че са подходящи за здравословно хранене със съдържанието си на витамини,минерали,диетични влакнини Confused

# 13
 Thinking незнам братовчетка ме и доста запалена по тях и не са крайно лоше

# 14
колкото до мен аз не бих заложила на тях изцяло, но ако има резултати бих пробвала. Желая ти успех !!!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт