За Frizovom и Aptamil

  • 1 554
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте, бебчето ми е на 3 месеца, до 2 рия месец повръщаше и педиатъра ни изписа Frizovom като преди това беше на Аптамил Имунофортис.
Искам да попитам дали мога да давам примерно 2 хранения Фризовом и 3 хранения Аптамил, или не е хубаво да се смесват. Притеснявам се, че Фризовома не съдържа пробиотици, а също и ако го спра от друга страна дали няма да почне пак да повръща малкия.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 19:15 от Vivi

# 1
  • Мнения: 4 784
Според мен е по-добре да даваш само Аптамил АР. Калоян беше с ГЕР и само това мляко ни спаси.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не е добра идея. Давай си само Фризовом засега.

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не е добре да се смесват млеката.Ние бяхме с Фризовом и аз проблем не съм видяла с него.

# 4
 :)Da i az taka chuh, che ne trqbva da se smesvat, moje bi shte si prodylja samo na Frizovom, Blagodarq Vi mnogo Simple Smile i do skoro

# 5
  • Мнения: 117
Здравейте, бебчето ми е на 3 месеца, до 2 рия месец повръщаше и педиатъра ни изписа Frizovom като преди това беше на Аптамил Имунофортис.
Искам да попитам дали мога да давам примерно 2 хранения Фризовом и 3 хранения Аптамил, или не е хубаво да се смесват. Притеснявам се, че Фризовома не съдържа пробиотици, а също и ако го спра от друга страна дали няма да почне пак да повръща малкия.

Мила tuity link
нито Фризовом, нито Аптамил са с прОбиотици. С пробиотици са само Лактана БИО и Hipp-розов.
Виж тук повече информация за пробиотиците: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253297.0

# 6
  • Мнения: X
Фризовома е много хубаво мляко, дъщеря ми го пи до 6-ия месец. Не го спирай.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 707
Ние с Фризовома колкото и странно да звучи си докарахме още по голям запек и не мога да кажа,че е хубаво! Аз съм за Аптамил АР Peace

# 8
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен,и ние бяхме така по4ти до края на 2 месец яде6е на сила и повра6та6е,но откакто минахме на фризовом няма никакав проблем,хапва си с голям апетит и не е запекан.А колкото до това да дава6 и от двете не го прави не е хубаво,Фризоввом-а е специално за даца има6ти този проблем(така наре4еното хабитуално повра6тане),а ако иска6 да е с пребиотици на тази марка това е Фризолак но предполагам 4е няма да го иска.

# 9
  • Мнения: 106
Ние се хранихме с ФРИЗОВОМ и не сме имали проблеми!
дано да не ти прави проблеми!

# 10
  • Мнения: 403
Хубаво е да се ползва само един вид

# 11
  • Мнения: 1 900
И аз знам, че не е хубаво да се смесват  Peace

# 12
  • Мнения: 9 973
Фризовома е много хубаво мляко, дъщеря ми го пи до 6-ия месец. Не го спирай.
и ние сме с него

# 13
  • Мнения: 157
Не смесвай млеката.Можеш да ползваш Aptamil AR .

# 14
  • Мнения: 64
 Избери си само едното мляко неможе и двете.

# 15
  • Мнения: 113
Аз смесвам Фризовом с Фризолак, по препоръка на лекар, но твоя случай е друг. Храни само с Фрисовом няма проблем!

# 16
  • Мнения: 30
И ние сме на ФРИЗОВОМ засега!!!

# 17
  • Мнения: 14
tuity ние имахме същия проблем. И лекарят ни изписа фризовом + фризолак, понеже фризовома е много гъсто и фризолака съдържа пребиотици. Много съм доволна, вече месец се храним така и забравих какво е повръщането.
Според мен не си прави експерименти, а се обади на педиатъра и попитай. Hug
Дано съм ти била полезна! Peace

Общи условия

Активация на акаунт