Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Първо искам да се извиня, ако питам неща, които ги има добре обяснени - изглежда обаче, че имам проблем с търсенето във форума - едвам открих теми, за които съм сигурна, че съществуват - а за неща, които не знам има ли ги или не, ще е почти невъзможно.
Та въпросите ми са:
1. От кой ден на цикъла се започва фоликулометрия и с каква честота са прегледите.
2. Кога /пак кой ден от цикъла/ се прави изследване за проходимост на тръбите /видях че вариантите са три може хидротубация, цветна снимка и лапароскопия/ и има ли разлика според вида му.
Ако препоръчате място и лекар в София, където или при когото да се направят тия две работи ще съм ви много благодарна, ако може и с някаква информация за цени.
Цитирай

цветна снимка
Хидротубация, цветна снимка, лапароскопия
Снимка на тръбите
Преглед на тръбите

За фоликулометрията зависи от дължината на цикъла ти кога ще започнеш. Аз отидох на 11-ти ден (защото моята овулация по принцип е на 13) и трябваше да ходя всеки ден, ама не успях, защото сега са празници. Пари на мен не ми вземаха - лекарката каза, че ще ми пусне лист... Иначе май вървят по ок. 20 лв (може и да бъркам) прегледа.
Това е, с което аз мога да ти помогна. Neutral
Цитирай

София

Клия, има един пакет от услуги в клиниката Щерев - "Пакет за проследяване на овулация и контролиран койтус". Препоръчвам ти го, много е изгоден и си струва.
Обаждаш се по телефона и те ти определят кой ден да отидеш, според цикъла ти.
Виж ТУК
Цитирай

Враца

Ехаааааааа Клиааааааааааааа!
Стискам силно палци чертичката да стана дебела, след 9 месеца да се визуализира в сладко бебче!
Пази се!!!!
Цитирай

Ей това се казва новина  Smile
Дано да стане втора истинска чертичка.  Smile

И сега малко разпитване:
На кой ден направи теста?
И кога - в смисъл сутринта или следобяд?
Цитирай

Smile  Very Happy  Smile Намирисва ми на мноооого хубаво новина  Smile  Very Happy  Smile

Стискам палци  Praynig
Цитирай

Браво , чудесна новина.
Стискам ти палци и много приятни емоции по време на бременноста. Very Happy
Цитирай

София

Това наистина е хубава новина. Браво много се радвам за теб.  #Milti Лека и безпроблемна бременост и хубаво бебече, а по-добре две. Ти нали за това си мечтаеш, близнаци Question Пожелавам ти го от сърце  Praynig  Love  

Много бременни тази седмица, има ли някаква тайна рецепта за това Question Ако има каже я ... #Puppy dog
Цитирай

София

Клиа, много се радвам за теб. Laughing
Цитирай

София

Честито! Край на питанките - готви се за лека бременност!
Поздравления, Клиа! Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.