Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
здравейте, забелязах в няколко аптеки вече една нова козметична серия BIOROM. Има разни ампули и желатинови капсули с масла и екстракти и витамини и се чудех дали някой може да даде мнение по въпроса. Взех си и брошура, цените не са високи и сайта им е доста инетерсен.....Може ли някой да даде мнение? Майка ми си купува редовно BURDA и вътре имаше брошура също...

Цитирай

по пътя на светлината

Дай линк към сайта....
Цитирай
WWW.BIOROM-COSMETICS.COM
Цитирай

София

Аз за първи път ги чувам. В кои аптеки си ги виждала, в по-големите ли?
Цитирай
aз живея в Мусагеница и аптеките в които съм ги виждала са тази в Скай сити и в аптека студентска.Взех си избелващ крем и чакам с нетърпение да мине известно време да видя ефекта. Smile
Цитирай
BIOROM е масовата марка на една немска фирма за професионална козметика BABOR KOSMETICS. Би трябвало да са добри защото Бабор го има във всички тузарски спа по света
Цитирай
Извинявайте, но имате грешка за BIOROM. Няма общо с BABOR.
Цитирай
В брошурата, която четах в аптеката в Скай сити пише че са марка на Babor cosmetics. В сайта www.biorom-cosmetics.com
се намеква за това но не директно. Между другото ползвам овлажняващ крем и съм много доволна. Имат някакви подмладяващи ампули, капсули, хайвери, колагени, но още не съм събрала смелост да ги пробвам. Пък и цената трудно се преглъща.
Цитирай

по пътя на светлината

Благодаря!  bouquet
Цитирай

а ценово как е ?
веднага се ентусиазирам на тема -  '' винаги млади ''Smile
Цитирай

Ще следя с интерес Smile
Цитирай
Цените бяха от 10 - 20 до 50 лв. Хидратиращия крем, който си купих беше двайсетина и нещо лева. Вече бръчки, хайвери и т.н. са по 50-тина. 
Цитирай
Видях огромен стелаж в Бонжура на Славейков. Определено има интресни неща. Много я хвалят продавачките, но аз не съм чувала нищо за нея. Някой ако е пробвал да сподели...
Цитирай
искам да ви кажа, че серията е много добра...нямам думи..ползвам я вече втори месец и резултата е направо изумителен- изравни ми се тена, не получавам черни точки или пъпки. Освен това,  мимическите ми бръчици стават все по-незабележими. Супер! Спрях да ползвам даже фон дьо тен. Hug
Цитирай
Има я в www.donna.bg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора