Санаториума в Сандански

  • 5 847
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 058
А има ли цени без храна. Малкия е алергичен и не може да яде почти нищо.

# 31
  • Мнения: 872
Няма цени без храна. Но има например диета 1 и диета 2, не съм наясно как ги определят, според някои заболявания.

# 32
  • Мнения: 109
Аз имам един ? към мамите от града - кога е най-подходящо   newsm78 аз мисля за края на април и началото на май,но дали няма да е късно?  Rolling Eyes
А да ми препоръчате някое хотелче,първата седмица ще съм сама с детето,пък втората може и да се преместим в по-голям с басейн (че таткото не признава почивка без плуване и т.н.)
  bouquet

Пролетта е най -добрият сезон за Сандански с цел лечение разбира се. Есента също има много почиващи. Лятото не ви го препоръчвам такава жега че не се издържа понякога.  Nature Sun With Face

# 33
  • Мнения: 529
djeli Благодаря!
  bouquet

# 34
  • Мнения: 109
dancingрадвам се че съм ти била полезна  Hands Clap

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 23:29 от djeli

# 35
  • Мнения: 1 680
Миналата година ползвахме така наречения луксозен апартамент. За тези пари може да се наеме къде, къде по-хубава квартира. Храната е под всякаква критика - едновремешен стол.

# 36
  • София
  • Мнения: 679
Момичета резервирах си апартамент близо да парка, който започва от хотел Сандански, в новопостроена сграда, според описанията на собственика, кухня и хол в едно помещение, отделно спалня, баня и голяма тераса. Заминаваме на 17 април, ако някой ще е там по това време ще се радвам на компания, тати ще дойде с нас първите 3 дни след което си оставаме самички три госпожици до 25 април.

# 37
  • Мнения: 529
villi аз мисля по това време да сме там и ние, пък щом сте г-жици, надявам се няма да Ви е излишен моят кавалер  Wink

  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 058
villi и аз се отказах от санаториума. Хубав ли е този апартамента. Каква е цената му.

# 39
  • София
  • Мнения: 679
villi аз мисля по това време да сме там и ние, пък щом сте г-жици, надявам се няма да Ви е излишен моят кавалер  Wink

  bouquet

Страхотно, осигурихме мъжката компания Laughing. Вие в санаториума ли ще сте или на квартира?

Ради писах ти на лични.

# 40
  • Мнения: 529
Ох,ами още не съм решила,но днес трябва вече да реша този въпрос  newsm78

# 41
  • Мнения: 529
Отиваме от 12.04 до 25.04 в Интерхотела  newsm44

# 42
  • София
  • Мнения: 679
Отиваме от 12.04 до 25.04 в Интерхотела  newsm44

Значи ще сме съседи, апартамента  който наех е много близо до Интерхотела.

# 43
  • Мнения: 1 190
Момичета резервирах си апартамент близо да парка, който започва от хотел Сандански, в новопостроена сграда, според описанията на собственика, кухня и хол в едно помещение, отделно спалня, баня и голяма тераса. Заминаваме на 17 април, ако някой ще е там по това време ще се радвам на компания, тати ще дойде с нас първите 3 дни след което си оставаме самички три госпожици до 25 април.

Намесвам се в темата, точно такава информация търся и аз.

Може ли да дадеш малко повече инфо, как го откри и някакви цени, благодаря ти предварително  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 485
И аз да се бутна тук! Wink
Та въпроса ми е:дъщеря ми е с проблемна трета сливица,често боледува,не се препоръчва вадене за момента.
И от доста време съм си наумила да я заведа на Сандански,дали ще има ефект и кога е най-подходящото време?
Замислям евентуално сега в началото на април,но незнам на санаториума или просто само заради въздуха? newsm78
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт