Във Варна шетат мечки бели, за слънце пролетно сме зажаднели! - 35

  • 13 324
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 970
Yanina Искам и азззззз CryМного ми харесва навремето само на тях ходих ама сега няма на кого да харижа дятито инъче се научаваш да танцуваш може и да си изкрънкам някой час че ми е и наблизо Mr. Green

# 76
  • Мнения: 745
Добър вечер и от мен!!Честито на имениците!Лина,аз някъде към 5 навършени започнах да повдигам количката.Но той вкъщи много често седи в шезлонга,а преди това беше в кошницата за колата,подлагах одеало от долу да е по меко!
Имам едно въпросче ?кажете къде да намеря пюренцата Sunval ?Чувам само хубави отзиви за тях! Peace

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 22:44 от Христинчето

# 77
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мамчета аз като нова и любопитна мама имам още въпроси към вас, да ми кажете кога започнахте  да вдигате облегалкат на количката?!?! Рано ли е още за нашите 4 месеца?....

Към 5 месец, ама другата седмица, ако е топло и излизате на разходка, може за малко ( 10 мин ) да го повдигнеш

...и моля ви за "географския език" нещо да споделите?!?!?...

Ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5925
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/219/53/
http://forum.zdraveto.com/viewtopic.php?t=17
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=medicine&Number=1 … ollapsed&sb=9

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 22:51 от KaliMa

# 78
  • Мнения: 1 554
ехоо и аз съм Валентина ама не празнувам на 10 а на 14 Mr. Green 2в1 подаръците са пове4е Whistling

# 79
  • Мнения: 50
llina за " географски език" не съм чувала нищо. пусни тема във форума някоя мама може да ти помогне. А за сядането аз сега започвам да я повдигам и то полуседнала.

ФранЧеска честито да ти е живо и здраво името а на 14 пак ще ти честитя   bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Такааа, Калима, какви са тези притеснения  Naughty  Изобщо да не ти пука, ние отиваме там да се забавляваме и междудругото да се постегнем малко  Hug Ела веднъж поне, да видиш дали ще ти допадне. Много ще се радвам да се запознаем  Hug
ДВВ, и ти не се ослушвай, ами намирай бавачка, слагаи едно цвете в косата и идвай  Hug

Таничка, в колко каза да се видим? Няма нищо срамно момичета; даже ще е весело  Party

pets, desi ?

A  и честит имен ден на всички празнуващи  newsm51

# 81
  • Мнения: 50
Кърмим се още на три часа само на обяд сме заместили млякото и няма кака освен вместо китка да взема бебето  Laughing А може да го накърмя между танците, като друсна една ръченица да излея храната на детето и после стой та гледай.
Ама другия месец мисля да я отбивам така, че бих се включила с удоволствие. Преди да забременея ходих години на тае - бо и фитнес и сега ми липсва спортуването затоа всяко движение ще ми е добре дошло.

# 82
  • Мнения: 5 246
И аз мисля да се включа към народните танци  Hug Че с бели денса ударих на камък, но не по моя вина  ooooh!
Май и в Палах има народни танци, но не съм сигурна  Thinking Ако Деси си спомня да каже Wink

# 83
  • Варна
  • Мнения: 893
петс що ще отбиваш бе? колкото по-дълго,толкова по-добре.
llina то детенце си показва само. като започне да се опитва да се надигне,значи е готово. иначе като започнеш захранването вече няма как - не може да го храниш легнало  Mr. Green
ние от 4 месеца се надигаме (за сметка на това късно проходихме,противно на моите очаквания! че и още ревем за ръчичка  Confused ама те бабите и лелите ни разглезиха #2gunfire )
Михайлова  Hug

аз народни танци не ща пък  Crossing Arms искам си латиното,ама не ме пускат  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 812
ехоо и аз съм Валентина ама не празнувам на 10 а на 14 Mr. Green 2в1 подаръците са пове4е Whistling

Аз пък и на 10 - ти и 14 - ти Mr. Green Ами така де - иначе минавам с един подарък на 14-ти, а така един днес и един за св. Валентин...по някое време се сещаме, че е Трифон Зарезан и тя става една... Confounded

# 85
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...иначе като започнеш захранването вече няма как - не може да го храниш легнало  Mr. Green...

А може може  ooooh!, имам една позната дето храни така малката,тогава като го видях това беше към 10-11 месечна , легнала в шезлонг, вързана с коланите и буха лъжица след лъжица, милото едвам преглъщаше, ама така било по бързо, какво щяла да се занимава  Rolling Eyes

петс що ще отбиваш бе? колкото по-дълго,толкова по-добре....

И аз тъй викам  Wink

# 86
  • Мнения: 2 960
Здравейте мами.Какви са тези неродни танци дето ви се вихрят.Давайте подробности къде и кога сте се организирали да ходите.Аз не че съм от сериозните в уговорките ,защото имам много неща за вършене--- hahahaпо няколко дини под една мищница ...ама може и да се наканя да друсна едно "елено моме" или една "бяля роза"
Да ви се оплача още  Sad :от три дена здраво ми се е схванал гърба...то ще е от вечното разнасяне на малкия мъж и приспиването друс-друс на ръце....пих едни хапчета ама йок..не минава.Дано ми се размине ,че направо въздухът ми спира на моменти от болежка. #CrazyТа разкършването може и да ми дойде добре.... newsm78 плюс малко масаЖЖЖ може би!!!
.За сега от мен и децата Hug

# 87
  • Мнения: 78
Здравейте мами и от нас.Народни танци съм тренила 3 години и затова сега ми се върти една идея за салса,ама няма кой да гледа мъжете.Някой знаели неща за часове по салса.Ако може и в Трошево ще е супер.Днес мисля да отпраша до Кауфланд има много намаления на стоки до 50%.Може да намажа нещо,ако ли не поне ще се разходя.Тати обеща да гледа Марти.Как да го отуча от ръце това бебе,кой ще ми каже?
Лек ден  Grinning

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Добро утро Simple Smile

Кажете сега кой ще идва днес да танцуваме? Искате ли да се уговорим нещо? Примерно към 18:15 на рецепцията? Давайте предложения. А аз давам мобилен на лични  Flutter

А и да питам тези, които са ходили вече - може ли да не сме със спортни обувки?

# 89
  • Мнения: 3 970
Може и по чорапи но не и обувки NaughtyИмай в предвид че не се танцува само правят се и упражнения.След това преспокойно си ползваш душовете,но си носи сешоар Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт