Какво мислите за зелената енергия?

  • 5 733
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 106
Моля, моля нека запазим добрия тон. Нито ме знаеш, нито ме познаваш, за да ми даваш обидни квалификации. Stop

# 16
  • Мнения: 982
bonbonka6,мисля,че е нередно да представяш хранителните добавки като единствена алтернатива на АБ.
Много хубаво е,че сте си решили проблемите със ЗЕ.При много хора пък не се получава,а други имат предубеждения към тях.Не виждам нищо осъдително.

# 17
  • Мнения: 595
ЗЕ не е алтернатива на АБ,а по-скоро имуностимулант.Алтернатива на АБ са хомеопат.лекарства,които мобилизират организма да се бори с/у заболяванвто.Аз още не мога да повярвам как дъщеря ми се излекува от тежък грип само с опаковчица Sulfur и ЗЕ.

# 18
  • Мнения: 2 106
pe6ka, тук си говорим за засилване на имунитета, а не за лекуване. Прочети внимателно първия пост на авторката.

# 19
  • Мнения: 982
pe6ka, тук си говорим за засилване на имунитета, а не за лекуване. Прочети внимателно първия пост на авторката.
А ти си прочети твоя!

Янечек, една хранителна добавка не може да е по-вредна от антибиотиците.  Laughing

И знам за какво се говори в темата.Отговорила съм на авторката точно какво мисля!

# 20
  • Мнения: 117
   Нещата не са толкова повърхностни.Хранителните добавки също са научно доказани как влияят на организма.На потребителя се предлага най-олекотената информация. Както и в листовките на лекарствата не описват в подробности механизма на действие.Но аз също не харесвам начина на продажба на Аквасорс и др. подобни мултилевъл продажби защото тези които са крайните дистрибутори си нямат и понятие точно от този механизъм на действие, т.е как и на какво действа за да помогне за даден проблем.

# 21
  • Мнения: 66
Дъщеря ми на 2 години изпи по едно шише (100 ампули) ЗЕ и коластра по време на дълги и постоянни боледувания - не мисля, че помогнаха.

# 22
  • Мнения: 28
Само положителни неща. В нашата фамилия ЗЕ помага, както и COLACTIVE и AQUASOURCE ALGAE и БИФИДУС. Ударните дози ни помагат незабавно. Имам две дъщери - на 6г. и на 7 месеца. Малката започна да ги пие от самото раждане. Но мисля, че е много важно изборът на правилният лекар-хомеопат!

Общи условия

Активация на акаунт