Какво мислите за зелената енергия?

  • 5 732
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Ползвалили ли сте "зелена енергия"/това е капсула с водорасли / за подсилване на имунитета и какво ви е мнението за нея? ако има такива , които са ползвали да ми пишат след колко време са наблюдавали ефек по специално при деца между 2 и 3г.

# 1
Здравейте,дъщеря ми е на две години и два месеца и повече от половин година пие зелена енергия.Срашно  съм доволна сега болестите намаляха.Тя боледуваше почти всеки месец но нещата се подобриха.Разбира се помогна и лечението с хомеопатия.Опитай ги няма да съжаляваш.Но трябва да си и много настоятелна.

# 2
  • Мнения: 982
На детето си не успях по никакъв начин да я пробутам.Разтварях капсулите и смесвах с различни храни,но нямах успех и се отказах.
Аз пих до скоро,но не забелязах ефект.
Има много доволни,обаче.

# 3
  • Мнения: 238
На детето (1 год. и 9 мес.) давам от 2-3 седмици по 1/2 капсула сутрин, разтворена в закуската. Давала съм преди това и друг вид капсули с много добър ефект. А при мен "зелената енергия" има незабавно действие, разбира се в по-големи дози.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз не успях да я пробутам на дъщеря ми ,но когато аз се почувствам зле изпивам по 4-5 и на другия ден съм''пушка''Действа ми много тонизиращо и то не напразно името и е енергия.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
  Само хубави неща мисля, видим ефект - след ок. два месеца, траен - след ок. половин година - като имам предвид общото му състояние. Иначе в случай на нужда с ударни дози ефекта е видим веднага.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От форума съм чела само положителни неща за зелената енергия. А моя позната я дава на детето си заедно с коластра и много е доволна,  не се е разболявало зимата.

# 7
  • Мнения: 1 187
И аз като pe6ka по никакъв начин не успях да накарам дъщеря ми да я опита зелената енергия. Тъмно зеленият й цвят е просто убийствен.  Sick Пробвах всякакви вариации и варианти, но безуспешно. За сметка на това изпи 2 "шишета" Коластра. Честно казано не видях голям ефект, но за свое успокоение й давах и профилактично и като започнеха първите симптоми на болесттите ударни дози. Но малката просто порасна и започна да боледува в пъти по-рядко от преди, но в никакъв начин не го отдавам на коластрата. Просто вече си е изградила имунитет. Та според мен със или без водораслите, след първата година в яслата, постоянните боледувания и атаки от вируси, детето започва да боледува по-рядко.  Peace

# 8
  • Мнения: 595
Единственото полезно нещо от факта,че не се разделя с шишето с което заспива дъщеря ми (4г.) е ,че само така мога да и давам лекарства,които иначе няма да изпие.

# 9
  • Мнения: 14 654
Не съм давала на детето си въпросната ЗЕ, въпреки че чувах какви ли не хвалебствия за нея. Първо: нямам доверие на продукти, които се разпространяват по този порочен начин, каквито са Аквасорс и Хербалайф. Второ: изобщо не вярвам, че се добиват от екологично чист район и не съм сигурна дали въпросните водорасли не са обработвани с някакви вредни химикали. Трето: препоръчват ги само хомеопати, които са зарибени от въпросната фирма. Нямам намерение да експериментирам с детето като пробвам върху него съмнителни продукти.

# 10
  • Мнения: 2 104
Янечек, една хранителна добавка не може да е по-вредна от антибиотиците.  Laughing

# 11
  • Мнения: 14 654
Казвам защо няма да дам на детето си аквасорс, но който иска да тъпче собственото си дете с хранителни добавки, да го прави- все едно ми е. Антибиотици не споменавам, bonbonka6. Но щом виждаш връзка- смей се.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 097
Това е едно от най-хубавите неща, които са се случвали в живота ми.   bouquet  bouquet
Мога само да се поклоня с благодарноск на хората, къито са създали, произвели и внесли в страната ни този продукт.

Върна усмивката на моето дете, на мен самата, на семейството ми. Дари го с щастливо детство, без болести, без пристъпи, без страх.  Hug  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 104
Янечек, никога не казвай никога. Мога само да ти пожелая да не се налага да даваш хранителни добавки.
Просто не одобрявам такива крайни изказвания като твоето. Като детето ти смени 3 антибиотика за 2 месеца, си готов да пробваш всичко, само и само да е здравичко. Затова твоето изказвание ме издразни.

# 14
  • Мнения: 14 654
Янечек, никога не казвай никога. Мога само да ти пожелая да не се налага да даваш хранителни добавки.
Просто не одобрявам такива крайни изказвания като твоето. Като детето ти смени 3 антибиотика за 2 месеца, си готов да пробваш всичко, само и само да е здравичко. Затова твоето изказвание ме издразни.
За твое спокойствие, ще ти кажа, че преди 3 години моето дете изпи 3 различни антибиотика в рамките на месец, като не броим венозния. В рамките на година и половина беше изпил 12! Така че не ми пробутвай глупости от типа "дано не ти се налага", че изглеждаш като някоя глупава лигла. И все пак хранителни добавки не давам и няма да давам, казах какви са ми опасенията.

Общи условия

Активация на акаунт