Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в мъжки прегръдки

Големия ми син си залепил на черните дънки дъвка. Гладих я с ютия през вестник но нищо не стана. Накиснах петното с вениш и изпрах - пак нищо не стана. Какво друго да пробвам?
Цитирай

Опитай да ги замразиш във фризер или камера, дъвката се пресича от студа и лесно се маха. Ако я намажеш със спирт ефекта е почти същия
Цитирай

в мъжки прегръдки

Благодаря, ще пробвам.
Цитирай

За втори път я виждам тази тема.
Цитирай

София

И аз наскоро спешно търсих тук начини за това - при мен помогна най-много почистване с памук, напоен в чист спирт  Peace
Цитирай

София

Аз знам, че се почиства с лакочистител.
Цитирай

Варна

Пъхаш във фризера и после из4опляш  Mr. Green
Цитирай
Здравей!
Почистването на дъвка става най лесно ,като натриеш с белтък от яйце.Дъвката става на зрънца и се изчиства перфектно.Не остават следи и не се променя цвета на дрехата ,какъвто е понякога ефекта от спирта и лакочистителя.Опитай !Успех !
Цитирай

София

Днес в магазина ми дадоха тестер на някакъв препарат Маx Cleaner. Пише, че става и за дъвка, но още не съм го пробвала и не мога да потвърдя...
Казвам само, в случай, че друго не помогне, но дано се справиш, следвайки съветите, които са ти дали!  Hug
Цитирай

София

Аз знам, че се почиства с лакочистител.
Така обаче обаче рискуваш да обезцветиш плата  Whistling
Цитирай

Дъвка - най-лесно се отлепя като върху нея поставите парче лед, което предварително сте обвили в лед или сложите дрехата в камерата на хладилника за няколко минутки.
Цитирай

и аз така ги пъхам във фризера  Peace Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.