Кутии за играчки

  • 15 478
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 756
Доста от играчките на Дияна са в два големи кашона. 1вият изрисувах, защото имах време, а и на Дияна самия процес и беше много интересен. Останалата част е в една секция. Доста плюшени играчки се въргалят и в леглото й. Спяла с тях Simple Smile

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 388
В чекмеджетата на леглото, бюрото и нощното шкафче стоят по-дребите кукли, къщи и аксесоари (подредени по принадлежност, която Дария си е избрала), по-големите са в кошове животни, а "основните играчи" са из леглото и целия апартамент. Много ми харесаха кутиите на колелца-ще заведа Дария да си хареса подобна.

# 32
  • Мнения: 1 679
У нас стоят натикани в един ратанов кош...

Тия кошове са много практични  Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 3 880
В такива кутии, но с капак,
това и
това. По 1-2 бройки от всеки вид, според вида на играчките. Отделно има и 2 етажерки за книги и други дреболии и долу-горе се наместват нещата...

# 35
  • Мнения: 3 153
Нашите играчки са в 2 коша, от типа на саморазгъващите се, но тези са много сполучливи, от някакъв материал, който не се къса с картинки от Sponge Bob. От Джъмбо сме ги купували, доволна съм.

# 36
имам идея
сами можете да си напрвите нещо  просто от един обикновен кош  и малко декорация . . . 

# 37
  • София
  • Мнения: 6 950
Нашите играчки са в 2 коша, от типа на саморазгъващите се, но тези са много сполучливи, от някакъв материал, който не се къса с картинки от Sponge Bob. От Джъмбо сме ги купували, доволна съм.

И нашият е такъв и аз съм доволна, ето картинката, а има и с принцеси, с коли и т.н.

# 38
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Събираме играчките в кошове за играчки от Практикер - имаме вече 2- жаба и куче. Много са удобни и практични- струват по около 20 лева!  Peace

# 39
  • софия
  • Мнения: 1 745
В такива кутии от Бриколаж:

Точно такава е и нашата.
И нашата е такава и цветът е същият.Много си я харесвам  Wink
И ние сме със същия  Grinning!

# 40
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В такива кутии от Бриколаж:

Точно такава е и нашата.
И нашата е такава и цветът е същият.Много си я харесвам  Wink
И ние сме със същия  Grinning!
В кой сектор ориентировъчно може да се намерят в Бриколаж. Уж в петък разглеждах newsm78

# 41
  • софия
  • Мнения: 1 745
като влезеш след пердетата,тапети и т.н от дясната страна на магазина наредени са на рафтове залепени до стената как го обясних  Tired,абе най-добре питай  Hug.Говоря за Бриколаж,който е към Божурище.
Същите ги продаваха и в прасешкия маг.,ама не знам дали още ги има  newsm78...

# 42
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Mерси Hug Впонеделник ще проверя в този на "Цариградско", че ми е точно до офиса

# 43
  • Мнения: 901
каква е цената на кутията от Бриколаж?

# 44
  • софия
  • Мнения: 1 745
Двайсет и нещо си  Thinking беше

Общи условия

Активация на акаунт