Защо няма Нестле джуниър по магазините?

  • 1 058
  • 19
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Вчера ходих да купя мляко на дъщеря ми.Тя пие Нестле Джуниър.Казаха ми,че отдавна няма внос.И сега се чудя какво да и взема! newsm78 Знаете ли нещо,за това ще има ли внос,въобще какво става? Thinking

# 1
  • Мнения: 2 821
И при нас няма. Казаха ми,че два месеца нямало да има.
Купих Фризо 3, харесва го.
Има една марка на Нестле - Нидо, но и него не съм виждала скоро....

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
И в Сф го нямаше, ама го пуснаха още преди Коледа; само, че на нова цена естествено.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Сега ще търся по аптеките около нас,пък да видим.Ако не ще се обикаля до Метро,Кауфланд и т.н.Дано има Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Сега говорих с брат ми - той е търговски представител на Нестле - новият внос ще е в България на 15 февруари, а седмица по-късно ще е по магазините. Иначе той каза, че в момента Джуниър трябва да има в Билла, тъй като последните количества били изпратени там.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Горещо благодаря Hug!Ще се ходи до Била  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 773
преди 2 седмици бях пуснала същата тема.
Казаха, 4е ще го пуснат към средата на месеца. Сега сме на Фризо 3 и Йоана го хареса много. Може да продължа с него.

# 7
  • Мнения: 1 586
Да и ние имаме този проблем.В магазина ми казаха,че ще започнат да го внасят от средета на месеца,може би.Купих Фризо 3 и му хареса,след като първо пробвах с другата марка на Нестле - Нидо но хвърли шишето и не пожела да го пие!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Вчера ходих до Била и имаше,така че ако някой има нужда....имаше си спокойно Peace
nana77, Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 8 917
Доскоро виждах в Била и Кауфланд.

# 10
  • Мнения: 2 908
Тук зареждат всеки петък магазина и си има заредено и този петък.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
И по нашите магазини изчезна Confused Днес имаше в Билла и Метро..разбира се на цена 8,36лв. а в детския магазин, вкойто обикновенно пазаря е на цена 7,30лв. Както и да е....
Разбрах, че в Стара Загора щело да има към началото на м.март вече свободно.
Вече взе да ми писва...Аптамила...сега Джуниъра...айде вече няма нужда Stop

# 12
  • Мнения: 4 371
Да и ние имаме този проблем.В магазина ми казаха,че ще започнат да го внасят от средета на месеца,може би.Купих Фризо 3 и му хареса,след като първо пробвах с другата марка на Нестле - Нидо но хвърли шишето и не пожела да го пие!
Нидо си е обикновено сухо мляко, просто е на Нестле.

# 13
  • Мнения: 1 586
Да и ние имаме този проблем.В магазина ми казаха,че ще започнат да го внасят от средета на месеца,може би.Купих Фризо 3 и му хареса,след като първо пробвах с другата марка на Нестле - Нидо но хвърли шишето и не пожела да го пие!
Нидо си е обикновено сухо мляко, просто е на Нестле.

Да знам!

# 14
  • Мнения: 2 677
Преди време в аптеките около нас се носеха слухове, че ще има липса на Нестле Джуниър близо месец.
Аз досега съм намирала без проблем.
Има в Била и в по-големите аптеки. Не мисля, че са спрели напълно вноса.

Общи условия

Активация на акаунт