Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Има ли някакъв лек за това???

Вече ми е правена операция веднъж.А сега пробвах някои методи и мазила , но няма ефект и мястото е подуто и има малко гной.Изрязвам си правилно ноктите , но този път много лесно и бързо се възпали.
 Не ми се иска пак да се стигне до операция.

Моля кажете ми няакакъв лек дето да ми помогне ???
Цитирай

Popovo, Bulgaria

купи от аптеката клеева тинктура/спиртен разтвор на прополис/ и капвай върху нокътя, в краен случай - йод
Цитирай

Много благодаря!!!!
Цитирай

Sofia

На дъщеря ми като се възпали пръстчето и изписаха Беладона хома корт- това са капки хомеопатични.
Цитирай

Sofia

Вече има брекети за нокти. Носят се няколко месеца и изправят ноктите. Тънки са и не пречат в обувките.
Цитирай

варна

Вече има брекети за нокти. Носят се няколко месеца и изправят ноктите. Тънки са и не пречат в обувките.
Цитирай

варна

какво е това и откъде се купува?или трябва да ти го изпише някой?дъщеря ми е на 7 и е с диабет и с такива нокти на палците . при нея е опасно и то много наистина имам нужда от повече инхормациа за тези   Embarassedнеща
Цитирай

Sofia

Една докторка в едно предаване ги показваше как се слагат. Поставят се само от специалист, както брекетите за уста се поставят само от ортодонтски специалист. Техниката е малко като ноктопластиката. Не знам координати, обаче, нито запомних името и. Провай с търсачките. Предполагам по - известните ортопеди имат повече информация.
Цитирай

след като оправиш моментното състояние е хубаво да го оставиш да израста над месото,така никога повече няма да се вреже.Най-лесно това става през лятото,когато се ходи с отворени обувки Peace
Цитирай

Момичета и аз имам такъв проблем и съм в паника!Пръстчето ми е потдуто в основата на нокътната плочка и леко ме наболява на моменти.Преди седмица бях при личния лекар, който искаше да ме праща на хирург, за да ми вадят нокътчето.Имаме семеен познат, който е ортопед и той каза, че не бил за вадене и ми каза да слагам компреси с равни части чист спир и реванол и така на два часа да ги сменям.Вече четири дена ги правя и няколко пъти ми изтекаха няколко капчици гной.И отока в основата на нокътчето леко спадна, но въпреки това се притеснявам като чета, че бързо стигало до костта и се режел пръстта. Praynig Направо умирам от страх и не знам какво да правя и на кой да вярвам.Мислите ли, че трябва да изчакам още или все пак да отида на хирург?Притесняваме това, че отида ли на хирург-той едва ли би ме върнал.Просто не искам да ми вадят нокътчето, ако това не е необходимо, но в същото време се чудя дали наистина ще се оправи само с компреси.  Crying or Very sad
Цитирай

София

Аз също имам подобен проблем,понякога нокътя на палеца ми се сраства с кожата и се налага много дълбоко да изрязвам нокътя,което ми причинява болка със затворено обувки!Не ми забира ,но се сраства с кожата.Какво да направя?
Цитирай

Варна

И  моят нокът се сраства с кожата, и ме наболява, когато се наложи да го изрежа дълбоко. Ужасно е. Може ли малко инфо за тези брекети за нокти? Колко струва?
Цитирай

Варна

тези теми видяхте ли?

http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=127682

http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=102732
Цитирай

София и наоколо

мои приятели с такъв проблем го разрешиха с ходене на педикюр.
Педикюристката е много добра, изрязва правилно нокътя и го почиства от гнойта. След това нещата се успокояват, но се изрязва по определен начин още определено време за да може нокътя добре да се оформи
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Малкят имаше такъв проблем преди няколко дни.
Пръсках го няколко пъти с Алое Фърст - мина му.
Този път не се наложи да го "чопля" - страшно болезнено е,и за него и за мен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора