«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

ћнени€: 394
 »ма ли н€какъв лек за това???

¬ече ми е правена операци€ веднъж.ј сега пробвах н€кои методи и мазила , но н€ма ефект и м€стото е подуто и има малко гной.»зр€звам си правилно ноктите , но този път много лесно и бързо се възпали.
 Ќе ми се иска пак да се стигне до операци€.

ћол€ кажете ми н€акакъв лек дето да ми помогне ???
÷итирай

Popovo, Bulgaria

ћнени€: 452
купи от аптеката клеева тинктура/спиртен разтвор на прополис/ и капвай върху нокът€, в краен случай - йод
÷итирай

ћнени€: 394
  ћного благодар€!!!!
÷итирай

Sofia

ћнени€: 8 053
Ќа дъщер€ ми като се възпали пръстчето и изписаха Ѕеладона хома корт- това са капки хомеопатични.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 739
¬ече има брекети за нокти. Ќос€т се н€колко месеца и изправ€т ноктите. “ънки са и не пречат в обувките.
÷итирай

варна

ћнени€: 33
¬ече има брекети за нокти. Ќос€т се н€колко месеца и изправ€т ноктите. “ънки са и не пречат в обувките.
÷итирай

варна

ћнени€: 33
какво е това и откъде се купува?или тр€бва да ти го изпише н€кой?дъщер€ ми е на 7 и е с диабет и с такива нокти на палците . при не€ е опасно и то много наистина имам нужда от повече инхормациа за тези   Embarassedнеща
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 739
≈дна докторка в едно предаване ги показваше как се слагат. ѕостав€т се само от специалист, както брекетите за уста се постав€т само от ортодонтски специалист. “ехниката е малко като ноктопластиката. Ќе знам координати, обаче, нито запомних името и. ѕровай с търсачките. ѕредполагам по - известните ортопеди имат повече информаци€.
÷итирай

ћнени€: 506
след като оправиш моментното състо€ние е хубаво да го оставиш да израста над месото,така никога повече н€ма да се вреже.Ќай-лесно това става през л€тото,когато се ходи с отворени обувки Peace
÷итирай

ћнени€: 52
ћомичета и аз имам такъв проблем и съм в паника!ѕръстчето ми е потдуто в основата на нокътната плочка и леко ме набол€ва на моменти.ѕреди седмица б€х при лични€ лекар, който искаше да ме праща на хирург, за да ми вад€т нокътчето.»маме семеен познат, който е ортопед и той каза, че не бил за вадене и ми каза да слагам компреси с равни части чист спир и реванол и така на два часа да ги смен€м.¬ече четири дена ги прав€ и н€колко пъти ми изтекаха н€колко капчици гной.» отока в основата на нокътчето леко спадна, но въпреки това се притесн€вам като чета, че бързо стигало до костта и се режел пръстта. Praynig Ќаправо умирам от страх и не знам какво да прав€ и на кой да в€рвам.ћислите ли, че тр€бва да изчакам още или все пак да отида на хирург?ѕритесн€ваме това, че отида ли на хирург-той едва ли би ме върнал.ѕросто не искам да ми вад€т нокътчето, ако това не е необходимо, но в същото време се чуд€ дали наистина ще се оправи само с компреси.  Crying or Very sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 685
јз също имам подобен проблем,пон€кога нокът€ на палеца ми се сраства с кожата и се налага много дълбоко да изр€звам нокът€,което ми причин€ва болка със затворено обувки!Ќе ми забира ,но се сраства с кожата. акво да направ€?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 044
»  мо€т нокът се сраства с кожата, и ме набол€ва, когато се наложи да го изрежа дълбоко. ”жасно е. ћоже ли малко инфо за тези брекети за нокти?  олко струва?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 128
тези теми вид€хте ли?

http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=127682

http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=102732
÷итирай

—офи€ и наоколо

ћнени€: 32
мои при€тели с такъв проблем го разрешиха с ходене на педикюр.
ѕедикюристката е много добра, изр€зва правилно нокът€ и го почиства от гнойта. —лед това нещата се успоко€ват, но се изр€зва по определен начин още определено време за да може нокът€ добре да се оформи
÷итирай

√усто майна филибето,слънце грее от небето

ћнени€: 1 645
ћалк€т имаше такъв проблем преди н€колко дни.
ѕръсках го н€колко пъти с јлое ‘ърст - мина му.
“ози път не се наложи да го "чопл€" - страшно болезнено е,и за него и за мен.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора