Рано ли е да мислим за почивка на море през юни?

  • 1 179
  • 10
  •   1
Отговори
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Вече се замисляме за почивка на море извън разгара на сезона- края на юни. Тогава синът ни ще е на 1 г. и 3 месеца. Предпочитаме да е по южното черноморие, хотел, ол инклузив. Може ли малко помощ с конкретни предложения?

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Бела виста - Синеморец
Грийн парк - Китен
Пламена палас - Приморско

момичетата писаха много добри отзиви за последните два  Peace

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Май за Бг черноморието е рано още да се мисли.хотелите нито имат цени,агенциите нямат оферти ooooh!
А по конкретните предложения и в 3-те сме били и не са нищо особено.Храната не е разнообразна.Особено в Пламена палас и басейна беше под всякаква критика,а той се намира на края на Приморско сред прах и строежи.

# 4
  • Мнения: 3 215
По това време на годината в Северна Гърция е идеално за плаж.И морето е достатъчно топло.А не е по-далеч от нашето море... Sunglasses

# 5
  • Мнения: 113
Въобще не е рано, ние вече резервирахме.Ще ходим на Албена, мисля че с малко дете е по-добре юни месец, не е така горещо както през следващите месеци.

# 6
  • Мнения: 2 211
Това е най - подходящото време за море с малко дете - топло е , морето е спокойно и няма наплив на туристи.

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Според мен никак не е рано особено с малко дете.Миналото лято ние ходехме август месец с малката и си беше ужасен кошмар.Тази година твърдо в началото на сезона.

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Споделете къде сте ходили, че и хотел не мога да избера Embarassed

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не е рано. Ранните записвания на чуждите туроператори дори вече приключват.
Само нашите родни туроператори още се чудят и маят кога да извадят офертите.

И аз искам да отидем през юни на море.
Пак в Турция мисля да е.

# 10
  • Мнения: 2 211
Споделете къде сте ходили, че и хотел не мога да избера Embarassed
Св. Константин и Елена - х-л "Рубин". Много е удобно, защото се качваш на асансьора и слизаш буквално на плажа, което си е голямо улеснение, когато си с малко дете. Има алеи, подходящо е да се придвижваш с бебешка количка. Също има и детска стая, може да се ползва и тази, която е към кафе - сладкарницата на Гранд Хотел Варна - тя е на открито. В целият комплекс Св. Илия е сенчесто и с добре поддържани зелени площи. Изобщо, ти препоръчвам комплекс Св. Илия без х-л "Лебед". Друго предимство е близостта на Варна. Делфинариумът и лунапаркът в морската градина са интересни за децата, а за възрастните има няколко приятни ресторанта.

Общи условия

Активация на акаунт