сладкарница НЕДЕЛЯ, хигиенните условия, при които се произвеждат тортите.

  • 9 881
  • 41
  •   1
Отговори
 Здравейте,
Казвам се Десислав Димитров и бих желал да ви предоставя материал показващ нагледно на какво ниво е хигиената в сладкарският цевх на сладкарница НЕДЕЛЯ.
   Имам син Димитър, който днес навърши три години. Като всички родители и ние желаехме той да има един незабравим спомен от този ден.
   За целта вчера поръчах торта “ФУТБОЛНО ИГРИЩЕ” в сладкарницата, която се намира в Младост 3 до общината. Всичко беше наред и днес около 14:00 часа отидох да я получа.
   Нарязахме тортата и тук се появи изненадата. На долната страна на едно от парчетата се беше запечатала ХЛЕБАРКА. Много разочарован от хигиената на предоставеният ми продукт, аз го занесох обратно в сладкарницата в Младост 3, където след внимателен оглед от страна на персонала се установи, че въпросното насекомо не е добавено от мен, а е било налично още по време на производството.
   Последва извинение от страна на персонала за причиненото ми неудобство, благодарност за подаденият сигнал и предложение да си избера друг артикул, предложение което аз отхвърлих. С това според тях случаят беше приключен.
   Оставям на вас да прецените дали това е нормално или здравето на всички ни е по-важно от печалбата.


   

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Да беше се обадил  и в РИОКОЗ, за да ги санкционират.

# 2
  • Мнения: 2 978
Че не е нормално не е.
Извинили са се, предложи ли са замяна....може би, ще има и вътрешни санкции, знам ли...! Дано си разчистят всичко основно, ако може или ако имат желание за постоянни клиенти.

Подаде ли сигнал където трябва? Тук можем само да плюем, ама нищо няма да променим без действия.

# 3
  • Мнения: 550
Ууууух!!!!!Много гадничко,чак се потресох...и това да се случи за рожден ден да дете!!! SickОтвратително!!!
За съжаление май никой не е застрахован,подобно нещо може да се случи навсякъде и на всеки!Все пак сме си в България...подобни случки остават безнаказани!Съвсем наскоро ми се случи да си купя хляб,а малко по- късно,когато се прибрах,открих,че в торбата са сложили и хлебарка-жива,при това,иди,че яж после!Върнах хляба без проблеми,явни си знаят проблема,но не ми върнаха парите,знаят си и интереса...дори и да не пазарувам повече от там,няма да им накривя шапката!Подобни големи вериги като Сладкарници Неделя са достатъчно заможни,че да си плащат на проверяващите органи и да им се разминава...за потърпевшите остава утехата да ги подминават и да избират други заведения,в които да дадат парите си!

# 4
  • Мнения: 3 886
Никога не съм харесвала тортите им.Затова предпочитам 100ГР СЛАДКИ Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много неприятно. Харесвала съм тортите им винаги. Трябвало е да се обадиш в РИОКОЗ наистина.
Но от тяхна страна поне е имало адекватна реакция.

# 6
  • Мнения: 7 640
ужасно неприятно, наистина, но не знам за кухня/цех, където практически да няма гадини

# 7
  • Мнения: 8 999
Хлебарки има навсякъде. Това не би ме уплашило, просто тортите на този производител са доста гадни и никога повече няма да си поръчам там.

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз редовно купувам торти от там, с повод, без повод. За Алекс и за трите рожденни дни и за племенницата и за 4 - те, всичките им са били от там. Обожавам Черната Неделя и Сахера , невероятни са им. Никога до сега не сме имали инциденти, винаги са били пресни. За справка, купуваме ги от сладкарницата им в Банишора. Друг е въпроса, че вероятно и за съжаление едва ли само в този цех има хлебарки и други гадини.

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
 Sick гадна работа
често взимаме торти от там, никога не сме имали проблеми

# 10
  • Мнения: 323
ужасно неприятно, наистина, но не знам за кухня/цех, където практически да няма гадини
Sick

# 11
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Sick гадна работа
често взимаме торти от там, никога не сме имали проблеми
И аз.

# 12
  • Мнения: 4 406
Сладкарници Неделя отдавна ме загубиха като клиент, с косъм в тортата... преживях го, не направих драма.
вдигнах скандал, когато започнаха да раздават пепелници в залата за непушачи.
за мен тази сладкарница не съществува като избор. при положение , че има много по- добри от тях, не мисля, че губим нещо

съжалявам, че са ви развалили празника!!!

# 13
  • Мнения: 3 157
Че не е нормално да има хлебарки в тортата не е нормално.Разбирам,че си много разочарован,но тази твоя реакция преди всичко ме дразни-като си я видял тая хлебарка що не се обади в РИОКОЗ,те са хората които могат да влязат в цеха и проверят каква е хигиената,ние във форума не можем.И каква е целта-да спрем да пазаруваме в Неделя ли?ОК-всички ще спрат и после ако се открие хлебарка в хляба,млякото и всичко друго кво правим-минаваме на фотосинтеза ли?
Утре имам рожденник-поръчала съм си торта във въпросната сладкарница,ако не дай си Боже има някакъв проблем първо ще се обадя в ХЕИ или ще ида там и после ще пиша по форумите....

# 14
  • Мнения: 2 090
Това е много гадно наистина,още повече че в нашия град има не повече от 5 сладкарници,а НЕДЕЛЯ е най- голямата,и обича(х)ме да ходим там.Разочарование голямо newsm11

Общи условия

Активация на акаунт