а това хубаво ли е ?

  • 1 573
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
уф все повече се чалвам на американска тема

http://www.kasidabg.com/gymboree.html

# 1
  • Мнения: 2 936
дрешките изглеждат хубави..мисля да поръчам  Peace доколкото си спомням имаше много добри отзиви в една тема за тази марка  Peace

# 2
  • Мнения: 2 663
Е как бе GYMBOREE са много хубави дрешки, поръчвам тази марка обикновено от Америка или Англия за децата и съм много доволна, а и като гледам тези цени май приключвам с поръчките

# 3
  • София
  • Мнения: 43 900
Изглеждат симпатични дрешките....въпреки че не са съвсем по моя вкус....
аз пък от щатските мн харесвам на faded glory от по-малко извесните нам марки - евтини и качествени са и красиви...ама май тук ги няма....

# 4
  • Мнения: 5 255
уф все повече се чалвам на американска тема

http://www.kasidabg.com/gymboree.html

И в друга твоя тема споменах - качество !!!, което оправдава цената си   Peace

# 5
  • Мнения: 1 650
аз пък се оглеждам за момчешките дрехи
имаме 3 в къщи подарак и жена ми само ги хвали

# 6
Gymboree ima v magazia na Crazy Kids na Vitoshka 129 !!

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Имаме такива-никакви забележки.Хубави и здрави,чудесна кройка. PeaceЗаслужават си от всякъде.

# 8
  • Мнения: 86
Жестоки са дрешките - ние имаме страшно много такива от САЩ. Търсих и тук че в сайта са много малко модели. Та успешно намерих и в едно малко магазинче в Стрелбище - Sparkle baby  Mr. Green А имат и ГАП - даже и бейби Диор  Crazy и доста други неща - на мен ми е фейвърит напоследък.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 900
Къде точно в стрелбище?

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 43 900
Мерси, а понежена снимката са все бебешорски неща има ли дрешки за деца над 2 години???

# 12
  • Мнения: 1 650
има ли момчешки, за 5 години ?

# 13
  • Мнения: 5 790
Дрешките на тази марка са невероятни. Една приятелка носи доста често за Виктория, когато си идва и освен, че са качествени, са и много красиви. В САЩ са и скъпи: панталончетата са около 20-30 долара, а тук почти не съм виждала да ги продават.

# 14
Тази номерация в сайта е доста странна и като чели ръста не отговаря на килограмите

Общи условия

Активация на акаунт