Отново жена залята с киселина!

  • 2 048
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
38-годишната Иванка Тодорова беше залята с киселина на улица „Нишава” в София, съобщават от МВР. Жената е откарана в „Пирогов” с изгаряния по главата и тялото. Тя е разведена, с две деца и е получавала заплахи за живота си, съобщиха за Дарик от следствието.
Малко след 20.30 часа Иванка Тодорова е излизала от магазин „Фантастико” на улица „Нишава”, където работи, когато неизвестен мъж е лиснал в лицето й киселина.
Жената е потърсила медицинска помощ в близката аптека, която се намира на ъгъла на улиците „Нишава” и „Орехова гора”.  Жената е откарана в тежко състояние с опасност за живота в Клиниката по изгаряния в „Пирогов”.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=223369

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 00:28 от Slav4e_Av4e

# 1
  • Мнения: 1 813
Много болна психика може да го направи това... страхливец, най-често с личен мотив. Така си мисля аз.

# 2
  • Мнения: 2 013
Точно до нас! Работи в кварталното ни "Фантастико"!
А дали няма наистина някакъв сериен поливач с киселина newsm78  

# 3
  • Мнения: 27 524
Дано да се оправи жената.
Подобни реакции са израз на крайна простотия на извършителя и слабост на държавата. Особено, когато се повтарят.

# 4
  • Мнения: 4 435
Една от версиите е,че извършителят е бившият й съпруг.

# 5
  • Мнения: 2 013
Тя самата обаче е казала, че не го познава.
Мисля си, че широкото медийно отразяване на тези случаи дава идеи на много психопати. А по НТВ казаха как солна киселина може да се купи във всяка железария.

# 6
  • Мнения: 4 435
Тя самата обаче е казала, че не го познава.
Мисля си, че широкото медийно отразяване на тези случаи дава идеи на много психопати. А по НТВ казаха как солна киселина може да се купи във всяка железария.

Дам,верно че така е казала.Значи той може да е заподозрян като поръчител.

# 7
  • Мнения: 1 100
Мисля си, че широкото медийно отразяване на тези случаи дава идеи на много психопати. А по НТВ казаха как солна киселина може да се купи във всяка железария.

И аз това си мислех, докато слушах.  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 53
Кошмар!!!
Нещо много ми дойде напоследък - киселина в лицето на поредната жена; взривни смеси в буркан се търкалят из кварталните градинки; учителка загива, изливайки опасни вещества в канализацията; деца натровени с лексотан в детска градина (за втори път)... ooooh!

# 9
  • Мнения: 27 524
А по НТВ казаха как солна киселина може да се купи във всяка железария.

Нещо много ми дойде напоследък - киселина в лицето на поредната жена; взривни смеси в буркан се търкалят из кварталните градинки; учителка загива, изливайки опасни вещества в канализацията; деца натровени с лексотан в детска градина (за втори път)... ooooh!

В подобни моменти се радвам, че съм далече. Макар че и тук не е иделано, а и деца изчезват всяка седмица, не знам как е възможно и кое е по-лошо  Confused

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
стана страшно човек да ходи по улиците  #2gunfire #2gunfire #2gunfire за такива изроди

# 11
  • София
  • Мнения: 5 605
Точно до нас! Работи в кварталното ни "Фантастико"!
А дали няма наистина някакъв сериен поливач с киселина newsm78 
И аз това се замислих.

# 12
  • Мнения: 4 435
И още една новина-Наркодилър в "Пирогов" с огнестрелна рана и отрязани уши.http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=223375

# 13
  • Мнения: 27 524
Ето за това не гледам новини, не чета вестници и съм като щраус... по-безболезнено е. Понякога се чудя откъде и защо толкова злоба, агресия, простащина, невероятност с отрицателен знак... Не сме диваци, да му се не види, какво става с нас... и накъде вървим...

# 14
  • Мнения: 3 521
Егати работата. Дано се оправи. Що за изрод трябва да си, че да направиш такова нещо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт