Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Добрич
Здравейте!
Започнах да се замислям за почивчица в началото на май, около почивните дни - 01 - 06 май. Попадна ми този хотелски комплекс, хареса ми сайта им - http://www.pristanvplaninata.com/Hotel.php, но ми се иска и лични впечатления. Разкажете как сте изкарали, ако сте го посещавали, доволни ли останахте или точно обратното. Живот и здраве ще с малкият, та ме интересува дали е удачно мястото! Видях, че предлагат и конна езда и съм доста ентусиазирана и от това.  Wink
Благодаря ви!   bouquet

# 1
  • При гларусите
Една приятелка беше ходила и беше разочарована от условията.
Спомена и че нямало топла вода но повече детайли немога да ти кажа а и тя е в Италия така че немога да я питам...

# 2
  • Добрич
Мариянка, благодаря ти за включването! Дано вече да е решен този проблем!

# 3
  • Varna
Ние бяхме там, миналия юли, останахме доволни Simple Smile СОбствениците си го работят и доста се стараеха, сутрин имаше топла закуска, пуснаха ни в кухнята да си направим шишчета, после си ги пекохме на барбекюто до язовира, изпържиха ни рибата уловена от нас и ни я поднесоха в плата с лимончета, всичко беше супер!!! Има басейн, езда, гоооляяямааа поляна, язовира е на 2 крачки буквално, а гледката е страхотна  Party Ако имаш още въпроси -  Wink

# 4
  • Добрич
baileys, много ти благодаря за мнението! Окуражи ме след постинга на Мариянка за липсата на топла вода!  Wink   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт