ТРОЯНски мами 1

  • 8 369
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 768
Честит първи рожден ден на малката Елица! newsm38 newsm59

С пожелание  за много здраве,щастливо детство и послушни родители.  Gift

Весел празник!  ura




Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 01:56 от Mon Cheri

# 46
  • Мнения: 750
Благодаря ти много, Mon Cheri   bouquet
 newsm38  Party Time Tada

# 47
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Честит рожден ден на Елица!
 nbirthday  bigdance2Да расте красиво и здраво дете!Много здраве и щастие!
  За прощъпулника-и аз сложих чаршаф и на дивана наредих разни неща,Дани хвана нещата които не сме му разрешавали да пипа преди това.После почерпихме децата на улицата с питка ,мед и сладки.
 За срещата-там съм и аз Laughing!
  a.velcheva -от къде поръча тортата,че и аз имам рожденик на 25.Миналата година вземахме от Чифлика,сега трябва да търсим със спайдърмен.
Mon Cheri -аз гладя веднъж в седмицата,но ми се събира доста защото гладя всичко на бебето.
 Весел ден на всички!

# 48
  • Мнения: 1 768
Преди поръчвах торти от сладкарница "Неделя" и бях много доволна,но май от лятото я zакриха.

Може от Виенската Сладкарница да поръчаш,Светле. Peaceне zнам обаче дали са хубави.

Ани,чакаме после снимки и дълъг раЗкаЗ от купона Grinning

# 49
  • Мнения: 750
От Тифанито, много съм доволна, миналата година пак от там я поръчах и ми хареса  Hug
Благодаря за пожеланията Simple Smile

# 50
  • Мнения: 337
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!    bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Много много усмивки и слънчево и щастливо детство. Да ти е жива и здрава рожденничката.

a.velcheva я ми кажи правила ли си нещо като и двете ти деца са в един месец. И моите са в един родени и са ми казвали, че трябва да посадя три дръвчета или да счупя яйце на кръстопът. Аз посадих три бора пред блока - единия изсъхна, другия е на път.  Mr. Green. Яйце още не съм чупила. Та ти знаеш ли за такова нещо.

# 51
  • Мнения: 750
Мерси, мерси   bouquet
Не съм правила, но ми харесва идеята да посадя нещо. А защо се прави?!

# 52
  • Мнения: 337
Ами да не им се пресичали пътищата в живота или нещо таков. Не мога да ти кажа с точност. Но в различните краища на България се правят различни неща за това. Например кръстника ми е от Плевенско. И той е роден със сестра си в един месец и там техните родители са "осиновили" друго дете, което е родено между двамата.
Абе общо взето бабини девитини. И аз не съм много запозната, та затова рекох да попитам.

# 53
  • Мнения: 1 768
Ramzy,много интересно поверие.За първи път го чувам. Sunglasses

# 54
  • Мнения: 750
Мисля и аз да засадя, макар и само, за да има дръвчета   bouquet Те и без това са на изчезване.

# 55
  • ново
  • Мнения: 5 957
Привет момичета Hug

a.velcheva, честита ти рожденичка на патерица  bouquet Да е жива и здрава за радост на всички.

# 56
  • Мнения: 1 768
Ани,чакаме снимки и да раЗкажеш. Wink

# 57
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Честит рожден ден на Вяра! newsm59 nbirthday Tada
 Да ви е жива и здрава рожденничката и много послушна!
  Къде сте момичета? newsm12
 Ние вчера бяхме на консултация,Теодора вече е 7кг. и 62см.Къса и дебела newsm62 Лекарката каза да захранваме вече.Та по този повод да ви питам за детската кухня.От кога може да се взема храна от там и как става записването?Доволни ли сте?Абе всякаква информация ще ми е от полза.Аз на Дани си му готвех в къщи защото кухнята ни е далеч,но сега няма да мога.
 Весел ден на всички!

# 58
  • Мнения: 750
Мерси, мерси   bouquet

Добре си ти е детенцето, да е живо и здраво. За кухнята можеш от 5ти месец, но аз нито едното не съм изхранвала от там. Нещо тези кухни не ми вдъхват доверие, пък и храната не се харесва на моите госпожици. Готвя им вкъщи и много им се ослажда   chef

# 59
  • Мнения: 1 768
Аz чакам zа снимки на малката Ели,сега почвам да чакам и zа Вяра. Grinning  ura

Честит рожден и на малката-голяма Вяра! newsm59

Да расте zдраво,красиво и палаво дете!  party002 Gift

Весел праЗник на цялото семейство! happy bd

Aни,цяла седмица май ще сте на маса с толкова рожденници lovekiss. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт