Препоръчайте добър гинеколог в Габрово

  • 110 478
  • 319
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
 От скоро живея в града и не съм ходила тук на гинеколог, за това моля да ми препоръчате някого, от който сте доволни!

# 1
  • Мнения: 729
Д-р Ангелов-завеждащ отделение в АГ Габрово.Страхотен специлист и като човек е супер.При него ходих на консултации и при него родих.По-вече от доволна съм.Кабинета му се намира : пресечката преди светофарите на хотел Балкан.В блока на 1-вия етаж.Ако те интересуват подробности-пиши на ЛС.

# 2
  • Мнения: 28
И аз съм доволна от д-р Ангелов. Прави ми лапароскопия за премахване на кисти. Надявам се да ми помогне в най-скоро време да си имам бебче.

# 3
nqkoi dryg ginekolog mojeteli da preporu4ate?

# 4
чувала съм че д-р Анчев е добър но незнам къде му е кабинета

# 5
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз съм много доволна от д-р Анчев и е единствения гениколог в Габрово на когото мога да се доверя. Живот и здраве ще ме изражда и съм безкрайно спокойна. Peace
Кабинета му се намира по реда на Дома на книгата като тръгнеш към Фешъна има една жилищна сграда и там ще видиш табелата на д-р Анчев. Дано да ти го обясних като хората , ако не пиши ми на лични ще се постарая да обясня по-добре.

# 6
nqkoi 6te mi pomogne li tarsq doktor Koleva ginekologno ne znam kade e i kabineta ako nqkoi znae pomognete molq  v Gabrovo de  blagodarq predvaritelno  Simple Smile Hug Praynig

# 7
кабинета на д-р Колева се намира от страни на хотел Балкан заедно с д-р Ангелов Laughing

# 8
  • Мнения: 1 544
Не Ви препоръчвам д-р Колева от собствения си опит и този на мои приятелки.Още се възстановявам от нейна елементарна грешка,а моя близка е със сериозен здравословен проблем след лечение,назначено от Колева.

# 9
А мнения за доктор Анчева можете ли да ми кажете.Аз днес бях на преглед при нея,но доколко е добър специалист?Ако някои има наблюдения моля да сподели.

# 10
мне анчева е кръгла нула ...мн е зле.не може само с един поглед да определиш какво има на пациента,нали така.....аз ходих за гъби1ки тя погледана и айййййййййййде предписа за има няма 5 мин.недей ходи ужас е.аз утре 6те ходя при ангеелов ,добър ли е ?

# 11
Д-р Ангелов работи ли с направления?

# 12
Почти всички гинеколози в Габрово с може би 1-2 изключения са страшно корумпирани!!! Това го казвам от личен опит. Дори в болницата да си приет те гледат в ръцете. Дадеш ли им са много любезни, но не им ли дадеш могат да те оставят на милоста на съдбата без окото им да мигне. Това го казвам от личен опит. Мафията е огромна. Знам че такъв е д-р Анчев. Абе всички са такива. Без да им извадиш 20 лева те оставят да се превиваш от болки без да изпитат капка срам. Нямат никаква съвест. За раждане тарифата е 350лв., за да не те оставят да раждаш цяло денонощие. Това е жалката истина за нашите доктори. Как някой още не им е счупил кратуните не знам.

# 13
Такъв няма - ходи в Търново или в Г.Оряховица. Нашите не стават за нищо. Или те гледат в ръцете за 20 лева или ти казват, че нищо ти няма докато не се сетиш да извадиш парите. Когато платиш са изключително любезни, но често не могат да ти кажат нищичко. Успокояват те, но когато питаш настоятелно ти казват, че проблем няма. Страшна корупция е граничеща с мафия. Помежду си се мразят и ако разберат, че ходиш при "друг" нарочно се държат грубо за да изпиташ болка при елементарни манипулации. Тарифата за раждане е 350 лв иначе могат да те оставят да раждаш цяло денонощие. Заслужават някой да им счупи кратуните, за да се опомнят малко. Наистина са се самозабравили...

# 14
  • Мнения: 1 544
Според мен,забравете да ходите при гинеколог в Габрово,ако държите на здравето си.Анонимко е права,за съжаление!И да отидете в клиника,пак ще кихнете някой лев,но поне ще  получите адекватно отношение-тук само си играят на медицина...

Общи условия

Активация на акаунт