Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2008, 15:22 ч.

Въпрос за каша на Милупа???

• 580
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте, момичета,
Мъжът ми преди малко донесе каша на Милупа - смесени плодове за след 6м. ( ние сме на 6м. и 3дни), сега чета, разглеждам опаковката отвсякъде, но никъде не пише дали съдържа глутен или не? Тогава как мога да разбера? newsm78  Някоя от вас има ли опит с тази каша?... Или да купувам друга?

# 1
  • Белгия/София
След 6-ти месец кашите съдържат глутен, да.
За след 4-ти - не.

Ето ги двете каши, пише го и в сайта:

http://www.milupa.de/de/produkte/milchbrei/ab_dem_6_monat/ab_dem_6__Monat_1.html

# 2
  • София
Погледни състава на кашата,ако пише овесено или пшенично брашно,значи съдържа глутен.Ако брашната са само оризово и царевично,значи е без.

# 3
  • London, Sofia
За след 4-ти - не.
И аз съм на  това мнение.

# 4
  • UK
За след 4-ти - не.
И аз съм на  това мнение.

Peace

# 5
  • София
Да,има!Аз взимах и не съм я давала още Peace 

# 6
  • Ruse
а аз да попитам някой знае ли след отваряне кашите на милупа за колко време трябва да се консумират. цялата опаковка на кашата с морков и ябълка разгледах и не го намерих

# 7
  • Белгия/София
Както всички каши - 4 седмици, макар че ако съм пресрочвала, пак си я давам  Simple Smile

# 8
  • Варна
На опаковката на кашата на Милупа изрично е написано "Моля, употребете съдържанието в рамките на 3-4 седмици, след като отворите пакета."
Написаното се намира отгоре на капака, където се къса за да се отвори опаковката Peace

# 9
  • София
Искам и аз да попитам нещо за тези каши, и за да не пускам нова тема ще се включа тук Grinning

на опаковката отпред с големи букви пише, че не съдържа захар, а отстрани в съдържанието си пише захар (или по-точно sugar на ахглийски и всички други езици, само на български пише захароза)........та дали съдържат захар или не??? newsm78

аз гледам кашите за след 4 месеца - да уточня Simple Smile

# 10
  • гр.Пловдив
На опаковката на кашата на Милупа изрично е написано "Моля, употребете съдържанието в рамките на 3-4 седмици, след като отворите пакета."
Написаното се намира отгоре на капака, където се къса за да се отвори опаковката Peace
точно така,аз гледам да употребя до 3 седмици Peace

# 11
Благодаря на   bouquet

Погледни състава на кашата,ако пише овесено или пшенично брашно,значи съдържа глутен.Ако брашната са само оризово и царевично,значи е без.

Все съм се чудила как точно да разбера,не че давам каши ама ми предстой

# 12
  • Белгия/София
на опаковката отпред с големи букви пише, че не съдържа захар, а отстрани в съдържанието си пише захар (или по-точно sugar на ахглийски и всички други езици, само на български пише захароза)........та дали съдържат захар или не??? newsm78

Всички каши на Милупа не съдържат бяла, кристална захар.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт