много съм притеснена

  • 2 755
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Много съм притеснена-може ли някоя мама да ми каже дали е била в подобно положение-направих си тест за бременнострпосле и втори-и двата са положителнирдо тук-добре.също така имам и голямо закъснение на м.цикъл,обаче когато отидох на лекар.той ми каза че бременност има,но не вижда вътре ембрион.Обясни ми че има 2 вариянта:или бременноста да е в много ранен стадий и за това да не се  вижда ембрион,или ако е имало такъв-да не се развива и ще се наложи аборт,koeто и не искам да си помисля че може да стане защото бебето е желано.Каза че след 1 седмица трябва да отида пак на преглед и ще ми каже със сигорност,ама до тогава аз ще се побъркам от притеснение.

# 1
  • Мнения: 2 755
Не се притеснявай, и на мен така не ми се видя на първия преглед. Видя се чак  2 седмици след закъснението. Често се случва да не го видят като е малко. Опитай да се успокоиш и може само да чакаш. Успех и честито, вярвай, че ще бъде на ред всичко. Както казах, често плашат така жените. Извинявай за въпроса, но случайно да си посещавала форума на Зачатие?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Колко ти е закъснението?

# 3
  • Мнения: 3 456
Единственото, което се сещам е да посетиш и друг гинеколог. Успех !

# 4
  • Мнения: 9 973
изчакай,може би лекаря има право Wink

# 5
  • Мнения: 1 931
Може да отидеш на друг лекар, но може и да изчакаш. Може наистена да е много рано и да не може да го види.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 014
Търпение!!!
И стискам палци всичко да е наред...
И да ако е мн рано хванато, нормално е да не се види ембрион....но и кухото яйце си е вариант...просто изчакай и да ходиш при др не е гарнанция, че ще види нещо но може да пробваш...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами напълно възможно е да не е видял нищо!В най-ранна бременност е трудно да се види.Когато аз отидох на първи преглед,бяха минали повече от 2 седмици от закъснението,май-даже и 20 дни.Докторът видя бременност(с коремен ехограф),но беше още само точка и каза да дойда пак след 2 седмици,за да види дали има сърчице и дали ембрионът се развива.Теб с какъв ехограф те гледаха?С вагинален се вижда много по-детайлно.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 014
мда аз отидох около 10 дни след закъснението и също се видя само точицата с вагинален ехограф....

# 9
  • Мнения: 527
Бъди търпелива и спокойна ,и ако нямаш доверие на този д-р посети друг ,не се отчайвай с притеснение не си помагаш,при по-късна овулация е възможно по-късно да се види ембрионче  Wink

# 10
  • Мнения: 135
закъснението ми е около 2 седмици

# 11
  • София
  • Мнения: 672
Малко е 2 седмици. Изчакай още мъничко време и пак иди Simple Smile Сигурна съм че всичко ще е наред - аз отидох в 6-та седмица Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 917
Няма за какво да се притесняваш - най-вероятно всичко е наред и наистина е много рано да се види ембриона. По-спокойно го давай - как мислиш да я караш с такова "шашкане" цялата бременност Hug  bouquet

# 13
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
При първата ми бременност ,след като ми закъсня 2 седмици си направих тест,който беше положителен,с две ясно изразени черти.Отидох на преглед и доктора след като ме прегледа ,доста сериозно заяви,че не само не съм бременна,но и в близките 6 месеца нямало да мога да забременея,защото нея година лятото било много горещо.След няма и 8 месеца гушках дъщеря си.Спокойно,всичко ще е на ред!

# 14
  • Мнения: 367
Наистина е най-добре да изчакаш минимум 1 седмица.Бременността в началото е един плоден сак(от него се развиват плодните обвивки)и вътре купчинка от клетки(от тях става ембриона).Към 20-24ден след оплождането,ако не се лъжа,започват пулсациите на първичното сърце,ако овулацията ти е била по-късно и пулса ще се появи по-късно.Кухо яйце,не се отчайвай,защото природата има свой начин да премахва неща,ако носят тежки дефекти(начин да се пречиства от тях).Естествено стискам палци всичко да е о.к.  при теб! Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт