Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора
може и да не е в  София .......... newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

магазин ювел на мария луиза ,ето адреса www.uvel.bg
Цитирай

В центъра на Хасково има десетки златарски магазинчета. По-евтино злато никъде не съм виждала!
Цитирай

Аз си купих страхотни неща от Троян преди 2 седмици на 33 лв/гр. Не знам обаче дали още е толкова...  newsm78
Цитирай

благодаря момичета Smile bouquet
Цитирай

Колко струва грам злато в Хасково.
Цитирай

В центъра на Хасково има десетки златарски магазинчета. По-евтино злато никъде не съм виждала!

В Кърджали е на същатата цена или малко по-евтино. Wink
Цитирай

a w Haskowo kolko struwa?Smile
Цитирай

В търговският център на бул.Черни връх срещу последната спирка на трамвая има магазинче за злато където цените на ВСИЧКО а не само на най убитите и старовремски модели е 39 лева,както е навсякъде в София.Изборът е невероятен а изпълняват и поръчки с истински скъпоценни камъни.
Цитирай

В търговският център на бул.Черни връх срещу последната спирка на трамвая има магазинче за злато където цените на ВСИЧКО а не само на най убитите и старовремски модели е 39 лева,както е навсякъде в София.Изборът е невероятен а изпълняват и поръчки с истински скъпоценни камъни.
Аз на този магазин съм голям фен откакто го открих преди 2 месеца,някой във форума го беше препоръчал.Наистина има много голям избор,ще ви се изфукам с придобивката ми от последното пазаруванe
Цитирай

Цената в Пазарджик е 28лв./гр, може да се поръча и по каталог Peace.
Цитирай

Кърджали и Хасково са по 28лв. гр.
Цитирай

Ауууу вие ме убихте с тия цени !  #Crazy Е може ли такава разлика чак ??? А тук го изкупуват по заложните къщи по 21-22 лв/гр., ако не се е и вдигнало...
Цитирай

Кърджали и Хасково са по 28лв. гр.
Че откога това  newsm78? Аз миналото лято от Хасково вземах на 29 лв....чак пък да е паднало? Или арменката ме е метнала....
Цитирай

Момичета,искрено ме озадачихте.Такава ниска цена означава че златарите в Хасково и Кърджали масово вкарват контрабанда от Турция,иначе биха работили на загуба.Но за Пазарджик просто не си го обяснявам,или са пропуснали да кажат колко лева взимат на грам за работа или тези цени са от преди няколко месеца newsm78
Цитирай

1-14 от 28 отговора